اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی چهارشنبه 1 مرداد 1393


 


    به پورتال سازمان تعزیرات حکومتی استان آذربایجان غربی  خوش آمدید
محکومیت بیش از185میلیون ریال جزای نقدی برای قاچا ق187 دستگاه گوشی همراه درشهرستان خوی 1393/04/30
به گزارش روابط عمومی اداره کل وحسب گزارش مامورین انتظامی استان در پی کسب اخبار واطلاعات واصله مبنی بر ورود کالاهای فاقد مجوز ورود از طریق بیراهه به شهرهای عمقی کشور در ایست و بازرسی یک دستگاه خودرو مقدار187دستگاه گوشی همراه قاچاق کشف و پس از سیر مراحل قانونی با شکایت و اعلام جرم گمرک به تعزیرات حکومتی خوی ارجاع گردید.
13:42:26 
میاندوآب بیش از161میلیون ریال جزای نقدی برای قاچاق سیگاردرشهرستان 1393/04/30
به گزارش روابط عمومی اداره کل و درراستای حمایت از تولیدملی ،کاروسرمایه ایرانی ،ماموران نیروی انتظامی شهرستان میاندوآب طی بازرسی های خود از یک دستگاه خودرو مقادیری سیگاربه ظن قاچاق کشف و پرونده ای در این رابطه تشکیل گردید. دراین راستا با اعلام شکایت گمرک پرونده فوق پس از طی مراحل قانونی جهت رسیدگی و اعمال قانون به شعبه ویژه رسیدگی به جرائم قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی ارجاع گردید. .
13:38:21 
بیش از110میلیون ریال جزای نقدی برای قاچاق البسه درمیاندوآب 1393/04/30
به گزارش روابط عمومی اداره کل و درراستای حمایت از تولیدملی ،کاروسرمایه ایرانی ،ماموران نیروی انتظامی شهرستان میاندوآب طی بازرسی های خود از یک دستگاه خودرو مقادیری کالا به ظن قاچاق کشف و پرونده ای در این رابطه تشکیل گردید. دراین راستا با اعلام شکایت گمرک پرونده فوق پس از طی مراحل قانونی جهت رسیدگی و اعمال قانون به شعبه ویژه رسیدگی به جرائم قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی ارجاع گردید. .
13:31:12 
بیش از 111میلیون ریال جزای نقدی برای قاچاق پارچه درمیاندوآب 1393/04/30
به گزارش روابط عمومی اداره کل و درراستای حمایت از تولیدملی ،کاروسرمایه ایرانی ،ماموران نیروی انتظامی شهرستان میاندوآب طی بازرسی های خود از یک دستگاه اتوبوس مقادیری پارچه قاچاق کشف و پرونده ای در این رابطه تشکیل گردید. دراین راستا با اعلام شکایت گمرک پرونده فوق پس از طی مراحل قانونی جهت رسیدگی و اعمال قانون به شعبه ویژه رسیدگی به جرائم قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی ارجاع گردید.
13:28:11 
بیش از700 میلیون ریال جریمه نقدی برای قاچاق مصالح ساختمانی درشهرستان ارومیه 1393/04/29
به گزارش روابط عمومی اداره کل،مامورین انتظامی شهرستان ارومیه ضمن بازرسی ازیک دستگاه خوردوتریلی مقدار254توالت فرنگی خارجی به ظن قاچاق کشف وضبط نمودندکه مراتب طی اعلام جرم گمرک جهت رسیدگی واتخاذ تصمیم قانونی به تعزیرات حکومتی شهرستان ارومیه ارسال گردید.
14:27:20 
اخبار مهم
روز قدس روز دفاع از ملت مظلوم فلسطین
روز قدس که از یادگارها ی امام خمینی (ره) است روز اتحاد و انسجام مسلمانان در برابر رژیم غاصب صهیونیسم است و مظهر حمایت مظلوم وایستادگی در برابر استکبار جهانی است .
1393/05/01
هشدار مدیر کل تعزیرات حکومتی به مدیران مدارس غیر انتفاعی : رعایت نرخ های مصوب الزامی است.
قشلاقی مدیر کل تعزیرات حکومتی در گفتگو با خبرنگار ایسنا با بیان این مطلب از مدیران مدارس غیرانتفاعی خواست با توجه به آغاز ثبت نام مدارس مقررات و موازین قانونی و تعرفه های مصوب را رعایت نمایند .
1393/04/31
سامانه مبارزه با قاچاق کالا وارز برای سرک کشیدن به اطلاعات شخصی افراد نیست
ایرنا - مدیرکل مبارزه با قاچاق کالا و ارز سازمان تعزیرات حکومتی با بیان اینکه اطلاعات درخواست شده در سامانه موضوع ماده 5 قانون مبارزه با قاچاق کالا وارز برای سرک کشیدن به اطلاعات شخصی افراد نیست،گفت: شفافیت از مهمترین ابزارهای مقابله با فساد است.
1393/04/30
مدیر کل تعزیرات حکومتی آذربایجان غربی:متوسط رسیدگی به پروندها ی قاچاق کالاوارز در این استان پنج روز است
مدیرکل تعزیرات حکومتی در مصاحبه باخبرگزاری فارس گفت شعب تعزیرات حکومتی استان با متوسط زمان رسیدگی پنج روز دربخش کالاوخدمات وشش روزدرپرونده های بهداشتی وپنج روز درقاچاق کالاوارزبهترین عملکردرادرسطح کشورداشته و درسال1392نیزازمجموع 21695فقره وارده درسه بخش کالاوخدمات،بهداشت ودرمان وقاچاق کالاوارز به تعداد21692 فقره رسیدگی گردیده ودرواقع عملکردی صددرصدی درامررسیدگی به پرونده ها ی وارده داشته است.
1393/04/24
مدیرکل تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان از عملکرد تعزیرات استان خبر داد
مدنی فدکی مدیرکل تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان در گفتگو بااصحاب رسانه گفت: این دستگاه وظایفی در خصوص رسیدگی به تخلفاتی در حوزه‌های اصناف و بازار، دارو و درمان، بهداشت و درمان، دامپزشکی، فرآورده‌های سوختی، تخلفات مربوط به آرد، نان و گندم، حوزه حمل و نقل در بخش‌های مختلف آن، قاچاق کالا و ارز، بخش‌های دولتی در قسمت‌های مختلف، اداراتی که خدمات ارائه می دهند از قبیل شهرداری‌ها، بانک‌ها، قرض‌الحسنه، اداره برق، آب، گاز، مخابرات را بر عهده دارد که مردم می‌توانند شکایات خود را در این موارد به تعزیرات حکومتی ارائه دهند.
1393/04/24
سایر اخبار
جریمه 164 میلیاردی شرکت به اتهام گرانفروشی(باشگاه خبرنگاران)    
محموله قاچاق عینک آفتابی به ارزش بیش از یک میلیارد ریال کشف شد(خبرگزاری جمهوری لسلامی)    
جریمه میلیاردی پزشک ارتوپد سودجو(باشگاه خبرنگاران)    
کشف 2.5 کیلو طلای قاچاق در تهران(باشگاه خبرنگاران)    
رهبر معظم انقلاب با عفو و تخفیف مجازات تعدادی از محکومان موافقت کردند(روزنامه رسالت)    
انهدام باند 10میلیارد ریالی کالای قاچاق در بندرانزلی(خبرگزاری فارس)    
جریمه 1.5 میلیاردی برای قاچاقچیان کالاهای خارجی(خبرگزاری فارس)    

تاریخ آخرین به روز رسانی: 1393/05/01
كليه حقوق اين سایت متعلق به سازمان تعزیرات حکومتی مي باشد.