Alternate Text
جمعه 31 شهریور 1396- 00:57
ارتباط با مدیران
مهدی امیری اصفهانی  (رئیس سازمان)
@tazirat.gov.ir
 
 آدرس :تهران بالاتراز میدان ولی عصر نبش کوچه رهبان جنب سینما افریقا پلاک 1816
جواد فرشباف ماهریان (معاونت توسعه مدیریت ومنابع)

@tazirat.gov.ir
 آدرس :تهران بالاتراز میدان ولی عصر نبش کوچه رهبان جنب سینما افریقا پلاک 1816

دفترمرکزی گزینش

Gozinesh@Tazirat.gov.ir

آدرس :تهران بالاتراز میدان ولی عصر نبش کوچه رهبان جنب سینما افریقا پلاک 1816
 

اداره کل منابع انسانی

edari@Tazirat.gov.

آدرس :تهران بالاتراز میدان ولی عصر نبش کوچه رهبان جنب سینما افریقا پلاک 1816
 

اداره کل پشتیبانی ورفاه

Khadamat@Tazirat.gov.ir

آدرس :تهران بالاتراز میدان ولی عصر نبش کوچه رهبان جنب سینما افریقا پلاک 1816
 

دفترحوزه ریاست

DaftarRiasat@Tazirat.gov.ir

آدرس :تهران بالاتراز میدان ولی عصر نبش کوچه رهبان جنب سینما افریقا پلاک 1816
 

دفترفناوری اطلاعات وارتباطات

Rayaneh@Tazirat.gov.ir

آدرس :تهران بالاتراز میدان ولی عصر نبش کوچه رهبان جنب سینما افریقا پلاک 1816
 



آدرس :تهران بالاتراز میدان ولی عصر نبش کوچه رهبان جنب سینما افریقا پلاک 1816
 

دفترامورحقوقی

Hoghoghi@Tazirat.gov.ir

آدرس :تهران بالاتراز میدان ولی عصر نبش کوچه رهبان جنب سینما افریقا پلاک 1816
 

اداره کل امورمالی وذیحسابی

Mali@Tazirat.gov.ir

آدرس :تهران بالاتراز میدان ولی عصر نبش کوچه رهبان جنب سینما افریقا پلاک 1816
 

دفترنظارت برامور بهداشت

Behdasht@Tazirat.gov.ir

آدرس :تهران بالاتراز میدان ولی عصر نبش کوچه رهبان جنب سینما افریقا پلاک 1816
 

اداره کل آموزش وپژوهش

Amoozesh@Tazirat.gov.ir

آدرس :تهران بالاتراز میدان ولی عصر نبش کوچه رهبان جنب سینما افریقا پلاک 1816
 

دفترمدیریت عملکردورسیدگی به شکایات

Shekayat@Tazirat.gov.ir

آدرس :تهران بالاتراز میدان ولی عصر نبش کوچه رهبان جنب سینما افریقا پلاک 1816
 
اداره کل روابط عمومی سازمان
ravabetomoomi@tazirat.gov.ir
88383211
 آدرس :تهران بالاتراز میدان ولی عصر نبش کوچه رهبان جنب سینما افریقا پلاک 1816 
مدیر سایت
admin@tazirat.gov.ir
66493016
 آدرس :تهران بالاتراز میدان ولی عصر نبش کوچه رهبان جنب سینما افریقا پلاک 1816
مشاور رئیس سازمان در امور بانوان
 آدرس :تهران بالاتراز میدان ولی عصر نبش کوچه رهبان جنب سینما افریقا پلاک 1816

 دفتر بودجه ،طرح و برنامه
 
آدرس :تهران بالاتراز میدان ولی عصر نبش کوچه رهبان جنب سینما افریقا پلاک 1816