حماسه سیاسی ، حماسه اقتصادی چهارشنبه 3 اردیبهشت 1393
 


به پورتال سازمان تعزیرات حکومتی(استان اصفهان) خوش آمدید
اخبار مهم
1393/02/03 محکومیت عامل قاچاق لوازم خانگی در همدان
به گزارش روابط عمومی: حسب گزارش به عمل آمده در جریان یک مورد بازرسی در استان همدان، مقادیری لوازم خانگی قاچاق ، کشف و پس از انجام مراحل قانونی، پرونده جهت رسیدگی به تعزیرات حکومتی استان ارسال گردید.
1393/02/03 محکومیت عامل قاچاق انواع پوشاک در آذربایجان غربی
به گزارش روابط عمومی: حسب گزارش به عمل آمده در جریان یک مورد بازرسی در استان آذربایجان غربی، مقادیر قابل توجهی انواع پوشاک قاچاق، کشف و پس از انجام مراحل قانونی، پرونده جهت رسیدگی به تعزیرات حکومتی استان ارسال گردید.
1393/02/03 واحدهای صنفی و خدماتی متخلف در کرمان تعزیر شدند
به گزارش روابط عمومی: در پی برگزاری گشتهای اداره کل تعزیرات حکومتی کرمان با حضور نمایندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت، فرماندهی انتظامی، بازرسی اصناف و دانشگاه علوم پزشکی کرمان، پرونده هایی برای دهها واحد صنفی متخلف تشکیل و جهت رسیدگی به تعزیرات حکومتی استان ارسال شدند.
1393/02/03 تعزیر واحدهای صنفی متخلف در مازندران
به گزارش روابط عمومی: در پی اعلام سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران مبنی بر تقلب در کسب، گرانفروشی و عرضه خارج از شبکه کالا توسط تعدادی واحد صنفی، پرونده هایی در این خصوص تشکیل و جهت رسیدگی به تعزیرات حکومتی استان ارسال شدند.
1393/02/02 تعزیر واحدهای صنفی عرضه کننده کالاهای قاچاق در گیلان
به گزارش روابط عمومی: در پی اعلام سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان مبنی بر عرضه سیگار و لوازم بهداشتی و آرایشی قاچاق توسط تعدادی واحد صنفی ، پرونده هایی در این خصوص تشکیل و جهت رسیدگی به تعزیرات حکومتی استان ارسال شدند.
سایر اخبار
فروش130 هزار لیتر سهمیه نفت کوره به صورت خارج از شبکه عرضه(خبرگزاری موج)    
جریمه 30 میلیارد تومانی برای تخلف دارندگان نمایشگاه اتومبیل(روزنامه کیهان)    
موافقت رهبرانقلاب باعفو محکومان نسوان(روزنامه جوان)    
ایران خودرو محکوم به غرامت به رانندگان هوو شد(خبرگزاری الف)    
هرگونه افزایش کرایه حمل و نقل درون و برون شهری در مازندران ممنوع است(خبرگزاری جمهوری اسلامی)    
جریمه 1.5 میلیاردی برای قاچاقچیان گوشی تلفن همراه(خبرگزاری برنا)    
واحدهای متخلف صنفی آمل به پرداخت 88میلیارد ریال جریمه محکوم شدند(خبرگزاری جمهوری اسلامی)    
اخبار استان اصفهان
1393/02/02 برگزاری جشن باشکوه ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س)
با پیگیری مدیرکل تعزیرات حکومتی استان و مساعدت سازمان متبوع ، جشن با شکوهی با حضور کارکنان تعزیرات حکومتی استان اصفهان به همراه خانواد ایشان در تالار آتشگاه اصفهان برگزار گردید. در ابتدای این گردهمایی غلامرضا صالحی مدیر کل تعزیرات حکومتی استان ،ضمن عرض خیر مقدم و تبریک ولادت دخت گرامی پیامبر اسلام ،دقایقی به وصف خصوصیات و مقام آن حضرت پرداخته و در ادامه حجت الاسلام صادقیان امام جماعت اداره کل نیزچند دقیقه احادیث و روایاتی از آن حضرت بیان نموده و در ادامه ، برنامه های تفریحی و متنوعی که تدارک دیده شده بود برای حاضرین اجرا، و مسابقات مختلفی برگزار گردیده و از طرف مدیرکل تعزیرات حکومتی استان، فرزندان دختر پرسنل که نام آنها فاطمه و زهرا بود هدایایی دریافت نمودند. شایان ذکر است کلیه خواهران حاضر در جشن، در پایان مراسم هدایایی دریافت نمودند و با ضیافت شام از افراد حاضر پذیرایی به عمل آمد.
09:32:55 
1393/01/30 دیدار مدیر کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان با فرماندارشهرستان لنجان
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان به منظور تعامل بیشتر و بررسی مشکلات اداره تعزیرات حکومتی شهرستان لنجان با فرماندار شهرستان مذکور دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار دوستانه ،فرماندار لنجان در خصوص تامین ساختمان اداری تعزیرات حکومتی قول مساعد خود را اعلام نمود.
11:44:11 
1393/01/30 تجلیل استاندار و معاونت برنامه ریزی استانداری اصفهان از تعزیرات حکومتی استان
استاندار اصفهان در جلسه شورای هماهنگی خدمات سفر استان که با حضور مسئولین کمیته های ستاد برگزار شد، از فعالیت شبانه روزی شورای هماهنگی خدمات سفر استان تقدیر و تشکر نمود. دراین جلسه استاندار و معاونت برنامه ریزی استانداری ،فعالیت ها و عملکرد تعزیرات حکومتی استان را در ایام نوروز مثبت ارزیابی نموده و از خدمات انجام شده که موجبات رضایت 90 درصدی مسافرین گردیده قدردانی نمودند. شایان ذکر است از اهم اقدامات انجام شده تعزیرات حکومتی استان اصفهان ، جلوگیری از خروج 150 تن میوه از استان اصفهان به استان های همجوار می باشد.که پس از توزیع، موجب تعدیل و کاهش قیمت بعضی از میوه هادر سطح استان گردید.
10:00:44 
1393/01/23 محکومیت قاچاقچی 2670 عدد عینک خارجی توسط شعبه رسیدگی به تخلفات قاچاق تعزیرات حکومتی گلوگاه شهید امامی اصفهان
پرونده قاچاق تعداد 2670 عدد عینک خارجی به همراه لوازم جانبی که توسط یک دستگاه کامیون حمل می گردید ، با اعلام جرم گمرک ، در شعبه ویژه رسیدگی به جرائم قاچاق کالا و ارز گلوگاه شهید امامی شهرضا مورد رسیدگی قرار گرفت و متهم پرونده علاوه بر ضبط کالا به پرداخت مبلغ نهصد و نود میلیون و دویست و نود هزار و پانصد و شصت و چهار ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم گردیدند.
09:37:00 
1392/12/19 نشست خبری مدیر کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان
غلامرضا صالحی مدیر کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان در نشست مطبوعاتی خود با اصحاب رسانه در خصوص طرح ویژه نظارتی نوروزاظهار داشت : اداره کل تعزیرات حکومتی استان با استقرار یک شعبه در محل اداره کل و چهار شعبه به صورت سیار در سطح شهر ضمن ،بازرسی مشترک با دیگر نهادهای نظارتی ،آماده رسیدگی به شکایات و گزارشات مردمی می باشد. ایشان خاطر نشان کرد:کلیه ادارات شهرستانها نیز در ایام نوروز به منظور اجرای طرح نظارتی فعال می باشند.
14:23:36 
 

تاریخ آخرین به روز رسانی: 1393/02/03
كليه حقوق اين سایت متعلق به سازمان تعزیرات حکومتی مي باشد.