اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی چهارشنبه 30 مهر 1393
 

به پورتال سازمان تعزیرات حکومتی(استان اصفهان) خوش آمدید
اخبار استان اصفهان
تقدیر مدیرکل امنیتی انتظامی استانداری اصفهان از عملکرد تعزیرات حکومتی اصفهان 1393/07/29
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان اظهار داشت : مدیر کل امنیتی ، انتظامی استانداری اصفهان ازعملکرد اداره کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان در بحث مبارزه با قاچاق کالا و ارز ابراز رضایت و خشنودی نموده اند. شایان ذکر است شعب رسیدگی به جرائم قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی استان با دقت و سرعت به پرونده های قاچاق رسیدگی نموده و اقدام به صدور رای قانونی می نمایند.
12:48:46 
نظارت تعزیرات جکومتی استان اصفهان بر عملکرد نمایشگاههای اتومبیل 1393/07/27
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان از نظارت بر عملکرد و اخذ حق کمیسیون نمایشگاههای اتومبیل خبر داد. غلامرضا صالحی در توضیح خبر اظهار داشت: اداره کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان با توجه به نارضایتی مردم درخصوص اخذ کمیسیون بیش از تعرفه قانونی توسط نمایشگاههای اتومبیل با طرح موضوع در جلسات کمیسیون هماهنگی ،علاوه بر نظارت بر عملکرد این صنف با متخلفین نیز برخورد قانونی می نماید. شایان ذکراست رییس اتحادیه مربوطه مکلف گردیدضمن نظارت بیشتر، اخطارهای لازم را به صنف زیر مجموعه خود ابلاغ نماید.
08:41:34 
بازرسی از 262واحد صنفی وغیر صنفی توسط گشت سیار تعزیرات حکومتی استان اصفهان 1393/07/26
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان اعلام کرد:تیم های گشت سیار اداره کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان در طول هفته گذشته و در سراسر استان در قالب گشت های مشترک سیار و در معیت ماموران پلیس آگاهی ، سازمان صنعت ، معدن و تجارت ، اتاق اصناف ، شرکت نفت و دانشگاه علوم پزشکی از262 واحد صنفی و غیر صنفی بازرسی به عمل آوردند و موارد تخلف جهت رسیدگی پس از تشکیل پرونده به شعب تعزیرات حکومتی ارسال گردید.
10:44:58 
بازدید مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اصفهان از ادارات تعزیرات حکومتی تابعه 1393/07/23
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان: غلامرضا صالحی مدیر کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان در شش ماهه اول سال جاری از کلیه ادارات تعزیرات حکومتی شهرستانهای تابعه استان بازدید به عمل آورده و نقاط مثبت و منفی عملکرد ادارات مذکور را مورد ارزیابی و بررسی قرار داده و موانع و مشکلات فراروی ادارات نیز در حد امکانات موجود مرتفع گردیده است.
07:48:42 
بازرسی از 370واحد صنفی وغیر صنفی توسط گشت سیار تعزیرات حکومتی استان اصفهان 1393/07/20
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان اعلام کرد:تیم های گشت سیار اداره کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان در طول هفته گذشته و در سراسر استان در قالب گشت های مشترک سیار و در معیت ماموران پلیس آگاهی ، سازمان صنعت ، معدن و تجارت ، اتاق اصناف ، شرکت نفت و دانشگاه علوم پزشکی از370 واحد صنفی و غیر صنفی بازرسی به عمل آوردند و موارد تخلف جهت رسیدگی پس از تشکیل پرونده به شعب تعزیرات حکومتی ارسال گردید.
09:03:02 
 
اخبار مهم
تودیع و معارفه سرپرست جدید دفتر مرکزی حراست سازمان تعزیرات حکومتی
مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید دفتر مرکزی حراست سازمان تعزیرات حکومتی عصر روز سه شنبه برگزار شد.
1393/07/30
آیت الله مهدوی کنی نیروی ارزنده در بروز، تداوم و تعمیق انقلاب بودوزیر دادگستری گفت: آیت الله مهدوی کنی یکی از نیروهای ارزنده در بروز، وجود، تداوم، تعمیق و تطهیر انقلاب اسلامی بود
حجت الاسلام والمسلمین «مصطفی پورمحمدی» روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار حقوقی قضایی گروه اجتماعی ایرنا، درمورد ابعاد شخصیتی آیت الله مهدوی کنی افزود: این بزرگوار یکی از سرمایه های بزرگ نظام و انقلاب در حوزه دین و دیانت و همچنین در حوزه های اجتماعی، سیاسی و مدیریتی کشور بود.
1393/07/30
اسیدپاشی اقدامی تروریستی است
وزیر دادگستری با بیان این که نیروی انتظامی و دستگاه های ذیربط به دنبال شناسایی عاملان اسیدپاشی در اصفهان هستند، گفت: متاسفانه این عمل اقدامی خرابکارانه و تروریستی است.
1393/07/30
سلامت اقتصادی با اتکا به حقوقدانان محقق می شود
وزیر دادگستری گفت: یکی از راه های سلامت اقتصادی در هر جامعه ای اتکا به حقوقدانان است.
1393/07/30
مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران به قاچاقچیان چوب و خاویارهشدارداد:
برخورد قاطعانه و بدون اغماض تعزیرات حکومتی
1393/07/29
سایر اخبار
جریمه 164 میلیاردی شرکت به اتهام گرانفروشی(باشگاه خبرنگاران)    
محموله قاچاق عینک آفتابی به ارزش بیش از یک میلیارد ریال کشف شد(خبرگزاری جمهوری لسلامی)    
جریمه میلیاردی پزشک ارتوپد سودجو(باشگاه خبرنگاران)    
کشف 2.5 کیلو طلای قاچاق در تهران(باشگاه خبرنگاران)    
رهبر معظم انقلاب با عفو و تخفیف مجازات تعدادی از محکومان موافقت کردند(روزنامه رسالت)    
انهدام باند 10میلیارد ریالی کالای قاچاق در بندرانزلی(خبرگزاری فارس)    
جریمه 1.5 میلیاردی برای قاچاقچیان کالاهای خارجی(خبرگزاری فارس)    

تاریخ آخرین به روز رسانی: 1393/07/30
كليه حقوق اين سایت متعلق به سازمان تعزیرات حکومتی مي باشد.