اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی پنجشنبه 9 بهمن 1393


 

به پورتال سازمان تعزیرات حکومتی(استان اصفهان) خوش آمدید
اخبار استان اصفهان
جریمه شش میلیون تومانی نانوای متخلف در تعزیرات حکومتی استان اصفهان 1393/11/08
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان اعلام کرد:پرونده تخلف یک نانوا مبنی بر عرضه خارج از شبکه آرد(فروش آرد دولتی در بازار آزاد) با گزارش اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان فلاورجان در اداره تعزیرات حکومتی شهرستان مذکور مورد رسیدگی قرار گرفته و متهم پرونده به پرداخت مبلغ شصت میلیون ریال جریمه نقدی در حق دولت محکوم ، و رای صادره نیز در یکی از شعب تجدید نظر استان قطعی گردید.
11:27:09 
603 مورد بازرسی از نانواییها و کارخانجات تولید آرد طی ماههای آذر و دی توسط تعزیرات حکومتی استان اصفهان 1393/11/05
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان اعلام کرد:در راستای اجرای تصمیمات هیئت محترم وزیران در خصوص اصلاح قیمت نان و لزوم نظارت دقیق و مستمر بر عملکرد واحدهای نانوایی ،از زمان اجرای طرح تاکنون ،اداره کل تعزیرات حکومتی استان وادارات تابعه در شهرستانها، درقالب 108 اکیپ گشت مشترک ، از 603 واحد نانوایی و کارخانه تولید آرد بازرسی به عمل آورده و تخلفات مکشوفه نیز پس از صورتجلسه وتنظیم فرم تخلف جهت رسیدگی به شعب بدوی ارسال گردیده است.
09:16:10 
محکومیت بیست میلیون تومانی قاچاقچی پوشاک و کفش خارجی توسط تعزیرات حکومتی استان اصفهان 1393/10/30
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان اعلام کرد:پرونده قاچاق مقادیری پوشاک و 36 جفت کفش ورزشی خارجی که به وسیله یک دستگاه اتوبوس اسکانیا حمل می گردید و توسط ماموران مستقر در ایست و بازرسی گلوگاه شهید امامی اصفهان کشف گردیده بود پس از توقیف اتوبوس و اعلام جرم گمرک به شعبه ویژه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز گلوگاه شهید امامی ارسال و بعد از رسیدگی به پرونده ، متهم مربوطه علاوه برضبط کالا به نفع دولت به پرداخت مبلغ دویست میلیون و ششصد هزار ریال جریمه نقدی درحق دولت نیز محکوم گردید که متعاقب آن محکوم علیه جریمه صادره را پرداخت نموده و پرونده مختومه گردید.
09:44:02 
صدورجریمه بیش از دومیلیارد ریال، برای قاچاقچی تلفن همراه در تعزیرات حکومتی استان اصفهان 1393/10/27
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان اعلام کرد:پرونده کشف 114دستگاه انواع گوشی تلفن همراه قاچاق به ارزش یک میلیارد و بیست ویک میلیون و دویست وشش هزار و سیصد و بیست و هشت ریال که از طریق جاسازی درکف صندوق عقب و زیر صندلی عقب یک دستگاه خودرو سواری سانتافه حمل می گردید وتوسط مامورین ایست و بازرسی گلوگاه شهید امامی کشف گردیده بود با اعلام جرم گمرک به اداره کل تعزیرات حکومتی استان ارسال و متعاقبا به منظور رسیدگی به جرم، به شعبه رسیدگی به جرائم قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی استان ارجاع گردیده و شعبه بدوی نیزمتهم پرونده را بابت مباشرت در قاچاق کالا به پرداخت مبلغ یک میلیارد و بیست و یک میلیون و دویست و شش هزار وسیصد و بیست و هشت ریال جریمه نقدی و مبلغ یک میلیارد و دویست میلیون ریال معادل ارزش خودرو توقیفی درحق دولت مجکوم نمود.
09:15:42 
جریمه سی و یک میلیون ریالی تولید کننده گز در تعزیرات حکومتی استان اصفهان 1393/10/21
پرونده تخلف متصدی یک واحد تولید و عرضه گز به اتهام تولید و بسته بندی گز دارای آلودگی میکروبی و مغز کمتر از حد استاندارد (کم فروشی) در یکی از شعب بدوی اداره کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان مورد رسیدگی قرار گرفت و پس از احراز تخلف توسط شعبه، به پرداخت مبلغ سی و یک میلیون و چهارصد و سه هزار و دویست و سی و دو ریال جریمه نقدیدر حق دولت محکوم گردید.و رای صادره دریکی از شعب تجدید نظر تایید و قطعی گردید.
10:03:14 
 
اخبار مهم
برگزاری جلسه مبارزه با قاچاق دخانیات در سطح عرضه
دفتر مبارزه با قاچاق کالا و ارز سازمان تعزیرات حکومتی در سفر یک روزه خود به استان کرمان در جلسه مبارزه با قاچاق دخانیات در سطح عرضه و جلسه قضات دادگستری شرکت کرد.
1393/11/08
آخرین وضعیت کلینیک حقوقی تعزیرات حکومتی اعلام شد
مدیرکل دفتر حقوقی سازمان تعزیرات حکومتی از آخرین وضعیت کلینیک حقوقی این سازمان خبر داد.
1393/11/08
عملکرد صد در صدی تعزیرات در رسیدگی به شکایات مردمی
حمید رضا کریم مدیر کل تعزیرات حکومتی خراسان رضوی با اشاره به طرح تشدید گشتهای سیار که با همکاری سایر نهادهای متولی امر تنظیم بازار همچون سازمان صنعت ، معدن و تجارت ،...از عملکرد صد در صدی این اداره کل خبر داد.
1393/11/08
راه اندازی پایگاه های گشت مشترک در تمام استان ها
مدیرکل نظارت و هماهنگی با گشت های مشترک سازمان تعزیرات حکومتی از راه اندازی و افتتاح پایگاه های گشت مشترک در تمام استان ها تا پایان شش ماه نخست سال 94 خبر داد.
1393/11/08
آغاز طرح نوروزی تعزیرات حکومتی از 15 اسفند ماه
مدیرکل هماهنگی امور استان‌های سازمان تعزیرات حکومتی کشور گفت: از 15 اسفند تا 15 فروردین 94 سازمان تعزیرات حکومتی طرح نوروزی را برای رفاه حال هموطنان ایجاد می‌کند.
1393/11/08
سایر اخبار
جریمه 164 میلیاردی شرکت به اتهام گرانفروشی(باشگاه خبرنگاران)    
محموله قاچاق عینک آفتابی به ارزش بیش از یک میلیارد ریال کشف شد(خبرگزاری جمهوری لسلامی)    
جریمه میلیاردی پزشک ارتوپد سودجو(باشگاه خبرنگاران)    
کشف 2.5 کیلو طلای قاچاق در تهران(باشگاه خبرنگاران)    
رهبر معظم انقلاب با عفو و تخفیف مجازات تعدادی از محکومان موافقت کردند(روزنامه رسالت)    
انهدام باند 10میلیارد ریالی کالای قاچاق در بندرانزلی(خبرگزاری فارس)    
جریمه 1.5 میلیاردی برای قاچاقچیان کالاهای خارجی(خبرگزاری فارس)    

تاریخ آخرین به روز رسانی: 1393/11/08
كليه حقوق اين سایت متعلق به سازمان تعزیرات حکومتی مي باشد.