دولت و ملت، همدلی و همزبانی پنجشنبه 5 آذر 1394
به پورتال سازمان تعزیرات حکومتی(استان اصفهان) خوش آمدید
اخبار استان اصفهان
محکومیت قاچاقچی722دستگاه تلفن همراه در تعزیرات حکومتی اصفهان
غلامرضا صالحی مدیر کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان اعلام کرد:
09:34:14 1394/08/30
پروندهقاچاق 722 دستگاه تلفن همراه قاچاق به ارزش دو میلیارد و سیصد و شش میلیون و یکصد و سی و نه هزار و هشتصد و سی و هشت ریالکه از یک دستگاه کامیون کشنده واز طریق جاسازی و تحت پوشش حمل قطعات کامپیوتر، توسط مامورین نیروی انتظامی پاسگاه امین آباد کشف گردیده بود جهت رسیدگی به شعبه ویژه رسیدگی به جرائم قاچاق کالا و ارزتعزیرات حکومتی گلوگاه شهید امامی اصفهان ارسال گردیدو شعبه مذکور متهم پرونده را علاوه بر ضبط کالا به نفع دولت به پرداخت مبلغدو میلیارد و سیصد و شش میلیون و یکصد و سی و نه هزار و هشتصد و سی و هشت ریال جریمه نقدی در حق صندوق دولت محکوم نمود.

جریمه دو میلیارد ریالی قاچاقچی کالا در تعزیرات حکومتی اصفهان
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان اعلام کرد:
10:44:52 1394/08/23
پروندهقاچاق مقادیرقابل توجهی لامپ قاچاق به ارزش دو میلیارد و بیست و پنج میلیون و چهارصد و نود و شش هزار و ششصد و پنج ریالکه از یک دستگاه کامیون کشنده توسط مامورین مستقر در پاسگاه امین آبادکشف گردیده بود جهت رسیدگی به شعبه ویژه رسیدگی به جرائم قاچاق کالا و ارزتعزیرات حکومتی گلوگاه شهید امامی اصفهان ارسال گردیدو شعبه مذکور متهم پرونده را علاوه بر ضبط کالا به نفع دولت به پرداخت مبلغدو میلیارد و بیست و پنج میلیون و چهارصد و نود و شش هزار و ششصد و پنج ریال جریمه نقدی در حق صندوق دولت محکوم نمود.

برگزاری مصاحبه علمی رؤسای شعب تعزیرات حکومتی چهار استان کشور درمحل اداره کل تعزیرات حکومتی استان اصف
غلامرضا صالحی مدیر کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان اظهار داشت :
12:47:19 1394/08/17
در ابتدای هفته جاری جناب آقای دکتر حسینی معاونت محترم حقوقی و امور مجلس سازمان تعزیرات حکومتی به همراه جناب آقای دکتر رستمی مدیر کل محترم دفتر امورحقوقی سازمان ، جناب آقای دکتر اجتهادی مدیر کل محترم دفتر مبارزه با قاچاق کالا و ارز سازمان و جناب آقای دکتر پاک نیت معاون محترم دفتر آموزش سازمان جهت برگزاری مصاحبه علمی رؤسای شعب تعزیرات حکومتی استان های اصفهان ، چهارمحال و بختیاری ، یزد و کهکیلویه و بویر احمد به استان اصفهان عزیمت نمودند. لازم به توضیح است برگزاری این آزمون به اهتمام معاونت حقوقی و امور مجلس ، دفتر امور حقوقی ، دفتر مبارزه با قاچاق کالا و ارز و دفتر آموزش سازمان به منظور ارزیابی سطح علمی رؤسای شعب تعزیرات حکومتی استان های مذکور طی روزهای شنبه و یکشنبه شانزدهم و هفدهم آبان ماه به شکل علمی و تخصصی برگزار گردید. وهمچنین سؤالات آزمون نیز از منابع قانون آیین دادرسی کیفری، قانون مجازات اسلامی ، قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز و قانون نظام صنفی استخراج گردیده و شرکت کنندگان نیز با آمادگی کامل در آزمون شرکت و از نحوه برگزاری نیز ابراز رضایت نمودند.

محکومیت قاچاقچیان644 دستگاه تلفن همراه در تعزیرات حکومتی اصفهان
غلامرضا صالحی مدیر کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان اعلام کرد:
10:40:44 1394/08/16
پروندهقاچاق 644 دستگاه تلفن همراه قاچاق به ارزش یک میلیارد و هفتاد و هشت میلیون و هفتصد و هشتاد و دوهزار و چهارصد و بیست و هشت ریالکه از یک دستگاه خودرو مگان توسط مامورین پلیس اطلاعات و امنیت عمومی اصفهان کشف گردیده بود جهت رسیدگی به شعبه ویژه رسیدگی به جرائم قاچاق کالا و ارزتعزیرات حکومتی اصفهان ارسال گردیدو شعبه مذکور متهم ردیف اول پرونده را به اتهام حمل به مبلغ یکصد میلیون ریال و متهم ردیف دوم پرونده را به عنوان مالک ، علاوه بر ضبط کالا به نفع دولت به پرداخت مبلغ یک میلیارد و هفتاد و نه میلیون ریال جریمه نقدی در حق صندوق دولت محکوم نمود.

جریمه قاچاقچی بی ام و به مبلغ دومیلیارد و هشتصد و هیجده میلیون ریال توسط تعزیرات حکومتی استان اصفهان
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان اعلام کرد:
08:44:15 1394/08/09
پروندهقاچاق یک دستگاه خودرو سواری بی ام و به ارزش یک میلیارد و چهارصد ونه میلیون و سیصد و نود ونه هزار و چهارصد و پنجاه وسه ریال که توسط پلیس آگاهی اصفهان به شعبه ویژه رسیدگی به جرائم قاچاق کالا و ارزتعزیرات حکومتی اصفهان ارسال گردیده و شعبه مذکور متهم پرونده را علاوه بر ضبط خودرو به نفع دولت به پرداخت مبلغدو میلیارد و هشتصد و هیجده میلیون و هفتصد و نود و هشت هزار و نهصد و شصت ریال در حق صندوق دولت محکوم نمود.

 
با حکم شعبه تعزیرات حکومتی آذربایجان شرقی
جریمه نقدی عوامل قاچاق کالا اجرایی شد
08:34:18 1394/09/04
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان آذربایجان شرقی به تشریح روند رسیدگی به چهار پرونده قاچاق کالا خارجی در شعبه ویژه قاچاق کالا و ارز استان پرداخت.

با حکم شعب تعزیرات حکومتی زنجان صورت گرفت:
جریمه سه میلیاردی عوامل قاچاق اجرایی شد
08:31:01 1394/09/04
سرپرست تعزیرات حکومتی استان زنجان از رسیدگی به هفت پرونده قاچاق شامل 649کیلوگرم شکلات و 600 متر پارچه 615 عدد ترازوی دیجیتال و 3809 ثوب پوشاک ، تعداد 961 ثوب پوشاک، نه دستگاه دی وی دی ،826 کارتن شامپو،28 کیلو لوازم خانگی و 100 بسته حنا و 618 عدد لوزام آرایشی و بهداشتی خارجی خبر داد.

رسیدگی به نه پرونده قاچاق کالا در کرمانشاه
عوامل قاچاق یک میلیارد ریال جریمه شدند
08:20:06 1394/09/04
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان از رسیدگی به نه پرونده قاچاق کالا در شعب ویژه قاچاق کالا و ارز استان خبر داد.

با حکم شعب تعزیرات حکومتی یزد
جریمه 14 میلیارد ریالی قاچاقچیان کالا اجرایی شد
08:17:50 1394/09/04
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان یزد جزییات رسیدگی و صدور آراء به سه پرونده قاچاق کالا شامل 250 هزار نخ انواع سیگار خارجی و 15 هزار و 500 کیلیوگرم انواع پوشاک خارجی را اعلام کرد.


حکم 2 میلیاردی برای محموله جاساز شده در پژو
10:07:04 1394/09/03
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان آذربایجان غربی از محکومیت بیش از دو میلیارد ریالی پرونده محموله قاچاق جاساز شده در یک خودرو پژو خبر داد.


مهر تائید استاندار همدان بر گسترش صلاحیت های سازمان تعزیرات
10:01:27 1394/09/03
استاندار همدان در دیدار با معاون حقوقی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: هرچه حوزه عمل تعزیرات را به شرط حذف نشدن مأموریت‌های فعلی گسترده کنیم؛ خوب است.

رئیس سازمان تعزیرات حکومتی:
رویکرد پیشگیرانه و برخورد با متخلفان، محور فعالیتهای سازمان تعزیرات حکومتی است
14:49:00 1394/09/02
رئیس سازمان تعزیرات حکومتی طی سخنانی بر ضرورت تقویت فعالیت سازمانهای نظارتی با رویکرد پیشگیرانه محور به همراه برخورد قاطع و توام با سرعت تاکید کرد.

تاریخ آخرین به روز رسانی: 1394/09/05
كليه حقوق اين سایت متعلق به سازمان تعزیرات حکومتی مي باشد.