دولت و ملت، همدلی و همزبانی جمعه 1 خرداد 1394


 

به پورتال سازمان تعزیرات حکومتی(استان اصفهان) خوش آمدید
اخبار استان اصفهان
جلوگیری از گرانفروشی پارکینگ پایانه باربری توسط اکیپ گشت مشترک تعزیرات حکومتی اصفهان
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان اظهار داشت :
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان اظهار داشت : پس از اطلاع از افزایش قیمت خودسرانه خدمات پارکینگ یکی از پایانه های باربری در اصفهان از ابتدای سال جاری ، اکیپ گشت مشترک تعزیرات حکومتی استان اصفهان با حضور در محل پارکینگ ، از گرانفروشی پارکینگ جلوگیری و متصدی مربوطه را ملزم به رعایت نرخ مصوب نموده و پرونده ای در این خصوص تشکیل گردید. غلامرضا صالحی همچنین از تشکیل پرونده تخلف برایرانندگان42 دستگاه اتوبوس مسافربری که با نصب باک اضافی مبادرت به قاچاق گازوییل نموده بودند با همکاری پلیس آگاهی خبر داده و خاطرنشان کرد پرونده های متشکله به منظور رسیدگی به شعب بدوی اداره کل تعزیرات حکومتی استان ارجاع گردید.
        13:51:27       1394/02/27
حمل کالای قاچاق با برگ سبز جعلی
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان از کشف 1066 تخته پتو خارجی قاچاق از یک کامیون خبر داد.
غلامرضا صالحی در توضیح خبر اظهار داشت : این محموله به ارزش چهارصد و هشتاد و دو میلیون و هفتصد و پنجاه هزارو ششصد و سی و شش ریال توسط مامورین مستقر در گلوگاه شهید امامی رامشه از یک کامیون کشف گردیده و راننده با ارائه اسناد جعلی سعی در گمراه کردن مامورین داشته که با ظن مامورین ،خودرو توقیف و مشخص گردید اسناد ارائه شده جعلی و فاقد اعتبار می باشد لذا با شکایت گمرک ، جهت رسیدگی به شعبه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز اداره کل تعزیرات حکومتی استان ارسال گردیده است. مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همچنین افزود: شعبه رسیدگی کننده علاوه بر صدور حکم ضبط کالا به نفع دولت ، حامل کالای قاچاق را به پرداخت مبلغ چهار صد و هشتاد و سه میلیون ریال جریمه نقدی نیز محکوم نمود و در خصوص استفاده از سند مجعول بدل پرونده با صدور قرار عدم صلاحیت به دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان شهرضا ارسال گردید.
        09:07:30       1394/02/21
محکومیت یکصد میلیون تومانی قاچاقچی لوازم آشپزخانه توسط تعزیرات حکومتی استان اصفهان
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان اعلام کرد:
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان اعلام کرد: پروندهقاچاق مقادیری لوازم آشپزخانه و... به ارزش نهصد و نود و هفت میلیون وششصد و یازده میلیون وپانصد و سی و پنج ریال که از یک دستگاه کامیون کشف گردیده بود و تحت پوشش لوازم خرازی حمل می گردید با شکایت گمرک ، جهت رسیدگی به شعبه ویژه رسیدگی به جرائم قاچاق کالا و ارزتعزیرات حکومتی گلوگاه شهید امامی اصفهان ارسال گردیدو شعبه مذکور متهم پرونده را علاوه بر ضبط کالا به نفع دولت، به پرداخت مبلغ نهصد و نود و هفت میلیون و هفتصد هزار ریال جریمه نقدی محکوم نمودو با پرداخت جریمه توسط محکوم علیه پرونده مختومه شد.
        11:58:20       1394/02/19
تاکید مدیر کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان بر تقویت و گسترش گشت های مشترک در سال 1394
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان ، تقویت و گسترش گشت های مشترک به منظور کنترل بهتر بازار را یکی از اولویت ها و اهداف اداره کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان در سال 1394 اعلام نمود.
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان ، تقویت و گسترش گشت های مشترک به منظور کنترل بهتر بازار را یکی از اولویت ها و اهداف اداره کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان در سال 1394 اعلام نمود. وی حضور رییس شعبه رسیدگی کننده در محل تخلف ، به جهت تسلط در رسیدگی و تصمیم گیری بهتر در پرونده را از نقاط مثبت گشت های مشترک دانست و ابراز امیدواری کرد در سال 1394 نقاط پر تخلف در سطح استان شناسایی شده و گشت های مشترک بیشتر در همان نقاط متمرکز گردیده یا پایگاههای ثابت تشکیل شوند.
        11:58:47       1394/02/14
محکومیت یکصد و پانزده میلیون تومانی قاچاقچی بدلیجات توسط تعزیرات حکومتی استان اصفهان
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان اعلام کرد:
پروندهقاچاق مقادیری بدلیجات به ارزش یک میلیارد و یکصد و پنجاه و یک میلیون و ششصد و پنجاه و یک هزار و ششصد و چهل و هفت ریالکه از یک دستگاه خودرو سنگین کانتینر دار کشف گردیده بود و تحت پوشش لوازم خرازی حمل می گردید با شکایت گمرک ، جهت رسیدگی به شعبه ویژه رسیدگی به جرائم قاچاق کالا و ارزتعزیرات حکومتی گلوگاه شهید امامی اصفهان ارسال گردیدو شعبه مذکور متهم پرونده را علاوه بر ضبط کالا به نفع دولت، به پرداخت مبلغیک میلیارد و یکصد و پنجاه و یک میلیون و ششصد و پنجاه و یک هزار و ششصد و چهل و هفت ریالمحکوم نمود.
        12:02:52       1394/02/09
 

بسته خبری/ نگاهی به آخرین اخبار سازمان تعزیرات حکومتی در روز چهارشنبه

کشف 9 هزار کیلوگرم چای قاچاق در قم و رسیدگی به شکایت 13 شاکی خصوصی از مشاوران املاک در زنجان مهم ترین اخبار روز چهارشنبه سازمان تعزیرات حکومتی بود.

        15:36:48       1394/02/30
وزیر دادگستری در نشست کارکنان اداره کل تعزیرات حکومتی آذربایجان شرقی؛
مردم بیشتر از دادگستری به تعزیرات نیاز دارند

حجت السلام و المسلمین پور محمدی در نشست صمیمی با کارکنان اداره کل تعزیرات حکومتی آذربایجان شرقی گفت: هر چند نقش این سازمان تاکنون با آن اهمیتی که دارد کم رنگ بوده ولی باید بدانیم مردم بیشتر از دادگستری به تعزیرات نیاز دارند.

        13:50:18       1394/02/30
مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان اعلام کرد:
سیستم الکترونیکی دریافت شکایات شهروندان راه اندازی شد

مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان از راه اندازی سیستم الکترونیکی دریافت شکایات شهروندان خبر داد و جزئیات آخرین پرونده های رسیدگی شده در تعزیرات حکومتی این استان را اعلام کرد.

        10:46:53       1394/02/30

بازدید وزیر دادگستری از سامانه جامع امور گمرکی

وزیر دادگستری در بازدید دو ساعته از سامانه جامع امور گمرکی کشور گفت: تمام دستگاه‌های اقتصادی کشور باید از سامانه و ابزارهای هوشمند بومی برخوردار شوند.

        10:37:56       1394/02/30

قدر دانی رئیس کل دادگستری خراسان شمالی از تعزیرات حکومتی

حجت السلام و المسلمین قدرتی از تلاش های جدی و موثر تعزیرات حکومتی در امر مبارزه با قاچاق کالا و ارز قدردانی کرد.

        09:18:20       1394/02/30
با رای رئیس شعبه قاچاق کالا و ارز استان لرستان
ضبط کالا و خودروی حامل سیگارت قاچاق/ جریمه 209 میلیون تومانی قاچاقچی دی وی دی

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان لرستان جزئیات رای صادره پرونده قاچاق دی وی دی خام و سیگارت در این استان را اعلام کرد.

        08:21:24       1394/02/30
در گشت مشترک کارخانه های تولید کود شیمیایی در ایلام انجام شد
تشکیل پرونده عرضه خارج از شبکه 518 کیسه کود

سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی ایلام گفت: یک کارخانه تولید کودهای شیمیایی تقلبی و بی اثر در شهرستان دهلران شناسایی شد. مرتکبین قاچاق توسط تعزیرات حکومتی شهرستان مهران مجازات شدند

        08:18:32       1394/02/30

تاریخ آخرین به روز رسانی: 1394/02/31
كليه حقوق اين سایت متعلق به سازمان تعزیرات حکومتی مي باشد.