دولت و ملت، همدلی و همزبانی شنبه 29 فروردین 1394


 

به پورتال سازمان تعزیرات حکومتی(استان اصفهان) خوش آمدید
اخبار استان اصفهان
محکومیت یک میلیارد و یکصد و هفتاد و پنج میلیون تومانی قاچاقچی تجهیزات رایانه توسط تعزیرات حکومتی است
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان اعلام کرد:
پروندهقاچاق مقادیر قابل توجهی تجهیزات رایانه به ارزش یازده میلیارد و هفتصد و پنجاه و پنج میلیون و یکصد و پنج هزار و نهصد و پنجاه و چهار ریال که از شش دستگاه خودرو سنگین کانتینر دار کشف گردیده بود با شکایت گمرک ، جهت رسیدگی به شعبه ویژه رسیدگی به جرائم قاچاق کالا و ارزتعزیرات حکومتی اصفهان ارسال گردیدو شعبه مذکور متهم پرونده را علاوه بر ضبط کالا به نفع دولت، به پرداخت مبلغیازده میلیارد و هفتصد و پنجاه و پنج میلیون و یکصد و پنج هزار و نهصد و پنجاه و چهار ریال در حق دولت محکوم نمود.
        10:35:33       1394/01/29
محکومیت سنگین قاچاقچی تلفن همراه توسط تعزیرات حکومتی استان اصفهان
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان اعلام کرد:
پروندهقاچاق تعداد 1168 عدد انواع گوشی تلفن همراه به ارزش نهصد و سی و سه میلیون ریال که از یک دستگاه خودرو سواری سمند و طی یک عملیات تعقیب و گریز توسط ماموران شهرستان مبارکه کشف گردیده بود با شکایت گمرک ، جهت رسیدگی به شعبه ویژه رسیدگی به جرائم قاچاق کالا و ارزتعزیرات حکومتی اصفهان ارسال گردیدو شعبه مذکور متهم پرونده را علاوه بر ضبط کالا به نفع دولت، به پرداخت مبلغیک میلیارد و هشتصد و شصت و شش میلیون و ششصد و نود هزارو پانصد و چهل و چهارریال در حق دولت محکوم نمود.
        09:28:10       1394/01/24
ورود بیش از 1700 فقره پرونده در طول طرح نظارتی نوروز به تعزیرات حکومتی اصفهان
ورود بیش از 1700 فقره پرونده در طول طرح نظارتی نوروز به تعزیرات حکومتی اصفهان
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان اعلام کرد: از زمان اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز (پانزدهم اسفند سال 93 تا پانزدهم فروردین 94) بیش از 1700 فقره پرونده تخلف، توسط گشت سیار این اداره کل تشکیل و برای رسیدگی به شعب تعزیرات حکومتی استان ارسال گردیده است. غلامرضا صالحی تعداد پرونده های رسیدگی شده طرح مذکور را بالغ بر 1100 فقره اعلام نمود.
        11:01:42       1394/01/19
محکومیت سنگین قاچاقچی کالا توسط تعزیرات حکومتی استان اصفهان
محکومیت سنگین قاچاقچی کالا توسط تعزیرات حکومتی استان اصفهان
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان اعلام کرد: پرونده قاچاق مقادیری لامپ و سه دستگاه دوربین فیلم برداری به ارزش سه میلیارد و یکصد و سی و شش میلیون و یکصد و سی و هفت هزار و هشتصد و ده ریال که از یک دستگاه کامیون کشنده تحت پوشش حمل کالای مجاز و از طریق جاسازی در گلوگاه ایست و بازرسی شهید امامی کشف گردیده بود با شکایت گمرک ، جهت رسیدگی به شعبه ویژه رسیدگی به جرائم قاچاق کالا و ارز گلوگاه شهید امامی اصفهان ارسال گردیدو شعبه مذکور متهم پرونده را علاوه بر ضبط کالا به نفع دولت، به پرداخت مبلغ سه میلیارد و یکصد و سی و شش میلیون و یکصد و سی و هفت هزار و هشتصد و ده ریال بابت قاچاق کالا و پرداخت مبلغ یک میلیارد و یکصد و هشتاد میلیون ریال بابت ارزش خودرو توقیف شده در حق دولت محکوم نمود.
        11:35:36       1393/12/20
حضور مدیر کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان دربرنامه تلویزیونی زنده بازتاب
حضور مدیر کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان دربرنامه تلویزیونی زنده بازتاب
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان: به منظور بحث و بررسی درخصوص تنظیم بازار و پاسخگویی به شهروندان، غلامرضاصالحی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان به همراه رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت و معاون ایشان در برنامه زنده تلویزیونی بازتاب صدا و سیمای مرکز اصفهان شرکت نموده و ضمن تشریح فعالیت های اداره کل تعزیرات حکومتی استان در راستای تنظیم بازار و برخورد با متخلفان ، به سوالات شهروندان نیز پاسخ لازم را ارائه نمودند.
        13:37:52       1393/12/17
 

احضار متخلفان پوشاک های برند به تعزیرات تهران

با حضور گشت مشترک و ارجاع گزارش تخلف از سوی بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت متخلفان پوشاک های برند یک پاساژ در شهرک غرب برای رسیدگی به پرونده به اداره کل تعزیرات حکومتی استان تهران احضار شدند.

        15:02:15       1394/01/29

عرضه خارج از شبکه گاز مایع در خراسان شمالی

سرپرست تعزیرات حکومتی استان خراسان شمالی از عرضه خارج از شبکه گاز مایع یک تاسیسات سیلندرپرکنی در استان خبر داد.

        14:59:55       1394/01/29
وزیر دادگستری :
تثبیت جایگاه تعزیرات حکومتی وپذیرش آن درشاکله نظام قضایی کشور ازبرنامه های الویت دار من است

حجت الاسلام پورمحمدی که بهمراه هیات دولت به استان گیلان سفر کرد پنجشنبه با حضور در جمع کارکنان تعزیرات حکومتی استان گیلان ، ضمن تقدیر از همت و تلاش مجموعه سازمان تعزیرات حکومتی بخصوص در ایام نوروز و ایجاد آرامش در بازار گفت ، ما قبل از هرچیزی باید اثر وجودی و نتیجه کاری خود را بسنجیم و میزان تاثیری که اقدامات این سازمان در رابطه با حقوق مردم و مصرف کننده ایفا میکند را ارزیابی نمائیم و فعالیت ها و اقدامات موثر را تقویت کنیم.

        10:06:22       1394/01/29

محکومیت عامل قاچاق دام در کرمانشاه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان تعزیرات حکومتی، ایرج عزیزی، مدیر کل تعزیرات حکومتی کرمانشاه اعلام کرد: با کشف 61 راس دام قاچاق در شهرستان سرپل ذهاب، پرونده ای در این رابطه تشکیل شد.

        09:37:25       1394/01/29

قاچاق کالا بیشترین نوع تخلفات تعزیراتی در کردستان

مدیرکل تعزیرات حکومتی کردستان از رسیدگی به 11 هزار پرونده تخلفاتی در سال گذشته در کردستان خبر داد

        09:25:04       1394/01/29
وزیر دادگستری در برنامه گفتگوی ویژه خبری مطرح کرد:
تکلیف هزینه های انتخاباتی باید مشخص گردد

وزیر دادگستری گفت: تکلیف هزینه های انتخاباتی باید مشخص شود و متاسفانه در خصوص نظارت و برخورد در مورد هزینه های انتخاباتی، قوانین روشن و مشخصی نداریم.

        08:13:13       1394/01/29
سفر وزیر دادگستری به استان گیلان
وزیردادگستری: جایگاه ایران در عرصه های جهانی غیرقابل انکار و حذف نشدنی است

وزیر دادگستری با اشاره به تحریم ها و تلاش های دشمنان برای به زانو درآوردن ایران گفت: باوجود تمام تلاش هایی که دشمنان انجام می دهند، امروز کشور ما از قدرت های مطرح در دنیاست و جایگاه آن در عرصه های جهانی، غیرقابل انکار و حذف نشدنی است.

        08:10:35       1394/01/29

تاریخ آخرین به روز رسانی: 1394/01/29
كليه حقوق اين سایت متعلق به سازمان تعزیرات حکومتی مي باشد.