اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی شنبه 10 آبان 1393


 

به پورتال سازمان تعزیرات حکومتی(استان اصفهان) خوش آمدید
اخبار استان اصفهان
بازرسی از 384واحد صنفی وغیر صنفی توسط گشت سیار تعزیرات حکومتی استان اصفهان 1393/08/10
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان اعلام کرد:تیم های گشت سیار اداره کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان در طول هفته گذشته و در سراسر استان در قالب گشت های مشترک سیار و در معیت ماموران پلیس آگاهی ، سازمان صنعت ، معدن و تجارت ، اتاق اصناف ، شرکت نفت و دانشگاه علوم پزشکی از384 واحد صنفی و غیر صنفی بازرسی به عمل آوردند و موارد تخلف جهت رسیدگی پس از تشکیل پرونده به شعب تعزیرات حکومتی ارسال گردید.
10:28:24 
بازرسی از 258واحد صنفی وغیر صنفی توسط گشت سیار تعزیرات حکومتی استان اصفهان 1393/08/05
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان اعلام کرد:تیم های گشت سیار اداره کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان در طول هفته گذشته و در سراسر استان در قالب گشت های مشترک سیار و در معیت ماموران پلیس آگاهی ، سازمان صنعت ، معدن و تجارت ، اتاق اصناف ، شرکت نفت و دانشگاه علوم پزشکی از258 واحد صنفی و غیر صنفی بازرسی به عمل آوردند و موارد تخلف جهت رسیدگی پس از تشکیل پرونده به شعب تعزیرات حکومتی ارسال گردید.
09:12:13 
برگزاری جلسه کمیسیون هماهنگی تعزیرات حکومتی استان اصفهان 1393/08/01
پنجمین جلسه کمیسیون هماهنگی تعزیرات حکومتی استان اصفهان در سال 93 با حضور اعضا در محل استانداری اصفهان تشکیل گردید. در این جلسه که با موضوع بررسی تخلفات نانواییها و تولید کنندگان سوسیس و کالباس و همچنین بررسی وضعیت اتحادیه وانت تلفنی تشکیل گردیده بود ، گزارشی از عملکرد اداره کل تعزیرات حکومتی استان ارائه ومقرر شد درخصوص ارائه خدمات توسط شرکت های سرویس مدارس ،گشت مشترکی با حضور نمایندگان تعزیرات حکومتی ، صنعت معدن و تجارت، آموزش و پرورش و تاکسیرانی انجام گردیده وهمچنین ضمن برخورد با نانوایی هایی که اخیرا بدون مجوز اقدام به افزایش قیمت نان نموده بودند، اتحادیه صنف مربوطه نیز نظارت بیشتری اعمال نماید.
09:35:40 
تقدیر مدیرکل امنیتی انتظامی استانداری اصفهان از عملکرد تعزیرات حکومتی اصفهان 1393/07/29
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان اظهار داشت : مدیر کل امنیتی ، انتظامی استانداری اصفهان ازعملکرد اداره کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان در بحث مبارزه با قاچاق کالا و ارز ابراز رضایت و خشنودی نموده اند. شایان ذکر است شعب رسیدگی به جرائم قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی استان با دقت و سرعت به پرونده های قاچاق رسیدگی نموده و اقدام به صدور رای قانونی می نمایند.
12:48:46 
نظارت تعزیرات جکومتی استان اصفهان بر عملکرد نمایشگاههای اتومبیل 1393/07/27
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان از نظارت بر عملکرد و اخذ حق کمیسیون نمایشگاههای اتومبیل خبر داد. غلامرضا صالحی در توضیح خبر اظهار داشت: اداره کل تعزیرات حکومتی استان اصفهان با توجه به نارضایتی مردم درخصوص اخذ کمیسیون بیش از تعرفه قانونی توسط نمایشگاههای اتومبیل با طرح موضوع در جلسات کمیسیون هماهنگی ،علاوه بر نظارت بر عملکرد این صنف با متخلفین نیز برخورد قانونی می نماید. شایان ذکراست رییس اتحادیه مربوطه مکلف گردیدضمن نظارت بیشتر، اخطارهای لازم را به صنف زیر مجموعه خود ابلاغ نماید.
08:41:34 
 
اخبار مهم
حکم پرونده بزرگ "شیرخشک" صادر شد
سی و شش میلیارد تومان جریمه نقدی در حق دولت
1393/08/10
جایزه بزرگ وزیر به تعزیرات حکومتی
وزیردادگستری از پایش سراسری تمام قضات سازمان تعزیرات حکومتی کشور خبر داد و گفت: تمام روسا و اعضای شعب ما یک دور امتحان و گزینش مجدد خواهند شد و علت آن این است که می خواهیم براساس قانون جدید قاچاق کالا و ارز عمل کنیم.
1393/08/10
تداوم نظارت بر واحدهای شالیکوبی و شناسایی 22 واحد متخلف در گیلان
با توجه به اینکه شغل اصلی مردم گیلان کشاورزی بوده ودر اجرای سیاستهای استانی ، طرح نظارت بر عملکرد واحدهای شالیکوبی استان گیلان از ابتدای شهریور ماه (همزمان با برداشت محصول برنج ) در سراسر استان گیلان به اجرا در آمد .
1393/08/10
عملکرد 102 درصدی تعزیرات حکومتی استان زنجان
مدیر کل تعزیرات حکومتی زنجان از عملکرد 102 درصدی تعزیرات حکومتی استان در مهرماه 1393 خبر داد.
1393/08/10
حکم تعطیلی موسسه غیر مجاز صادر شد
مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران از محکومیت موسسه غیر مجازو برخورد قاطعانه با متخلف آملی خبر داد .
1393/08/10
سایر اخبار
جریمه 164 میلیاردی شرکت به اتهام گرانفروشی(باشگاه خبرنگاران)    
محموله قاچاق عینک آفتابی به ارزش بیش از یک میلیارد ریال کشف شد(خبرگزاری جمهوری لسلامی)    
جریمه میلیاردی پزشک ارتوپد سودجو(باشگاه خبرنگاران)    
کشف 2.5 کیلو طلای قاچاق در تهران(باشگاه خبرنگاران)    
رهبر معظم انقلاب با عفو و تخفیف مجازات تعدادی از محکومان موافقت کردند(روزنامه رسالت)    
انهدام باند 10میلیارد ریالی کالای قاچاق در بندرانزلی(خبرگزاری فارس)    
جریمه 1.5 میلیاردی برای قاچاقچیان کالاهای خارجی(خبرگزاری فارس)    

تاریخ آخرین به روز رسانی: 1393/08/10
كليه حقوق اين سایت متعلق به سازمان تعزیرات حکومتی مي باشد.