حماسه سیاسی ، حماسه اقتصادی یکشنبه 31 فروردین 1393
درباره اداره کل
 
آشنایی با اداره کل تعزیرات حکومتی فارس
اداره کل تعزیرات حکومتی استان فارس در آبان ماه سال 1373 با مدیریت جناب آقای کرمی ریاست وقت دادگاه انقلاب اسلامی شیراز ،‌ شروع به کار نمود . و موقتا" در خیابان قآنی شیراز مستقر گردید .
در ابتدای سال 1375 با خرید یک دستگاه ساختمان در میدان دانشجو این اداره کل به محل جدید نقل مکان نمود که هم اکنون از این محل به عنوان مهمانسرا استفاده می شود .
در همان سال جناب آقای جمالی معاون وقت اداری مالی دادگستری فارس به سمت مدیرکل جدید این اداره منصوب گردید که مدیریت ایشان تا پایان نیمه اول سال1378 ادامه داشت و در سال 1379 جناب آقای حاجی زاده به عنوان مدیر کل تعزیرات حکومتی فارس منصوب گردیدند .
در انتهای همین سال ساختمان جدید و نوسازی در خیابان شهید حدادی ، که یکی از نقاط خوب شیراز است ، خریداری گردید . و در ابتدای 1380 پس از تغییر کاربری و آماده سازی ساختمان ، اداره کل به محل جدید نقل مکان نمود که هم اکنون نیز در همین محل مستقر است .
در سال 1382 جناب آقای دالوندی به عنوان مدیر کل جدید تعزیرات حکومتی فارس منصوب و تا پایان آبان ماه 1386 در این سمت حضور داشتند .
از ابتدای آذر ماه 1386 جناب آقای مبشری ، مشاور محترم رئیس سازمان ، با حفظ سمت به عنوان سرپرست جدید اداره کل تعزیرات حکومتی استان فارس منصوب گردیدند .و تا نیمه خرداد ماه سال 1389در این پست مشغول فعالیت بودند. پس از ایشان جناب آقای دهقانیان که تا پیش از این معاونت اجرائی این اداره کل را بر عهده داشتند ، به عنوان سرپرست اداره کل منصوب گردیدند. ایشان در خرداد ماه سال 1390 رسما" مدیر کل تعزیرات فارس شدند و هم اکنون در این سمت فعالیت دارند .
هم اکنون این اداره کل به مرکزیت شیراز و 12 شهرستان تابعه و یک شعبه ویژه جمعا“ با 22 شعبه در حال فعالیت است .
 
تاریخ آخرین به روز رسانی: 1393/01/31
كليه حقوق اين سایت متعلق به سازمان تعزیرات حکومتی مي باشد.