اقتصاد مقاومتی , تولید - اشتغال دوشنبه 1 آبان 1396


 

به پورتال سازمان تعزیرات حکومتی(استان قزوین) خوش آمدید
    
اخبار استان قزوین
11:59:53 1396/07/30
محمود احمدی مدیر کل تعزیرات حکومتی استان قزوین از محکومیت عامل قاچاق بیش از 30 دستگاه جارو برقی این استان خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تعزیرات حکومتی استان قزوین محمود احمدی گفت: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان قزوین در حین گشت زنی و کنترل خودروها در اتوبان قزوین- زنجان با مشکوک شدن به یک خودروی عبوری پس از متوقف ساختن آن 36 دستگاه جاروبرقی قاچاق راکشف کردند. وی ادامه داد:پس از بررسی، پرونده تشکیل و جهت رسیدگی به شعبه هفتم رسیدگی به جرائم قاچاق کالا و ارزتعزیرات حکومتی شهرستان قزوین ارجاع داده شد. به گفته احمدی ، این شعبه با احضار متهم و بررسی اسناد و مدارک موجود تخلف انتسابی را محرز تشخیص داده و متهم را علاوه بر ضبط کالای مکشوفه به نفع دولت به پرداخت 202میلیون ریال جریمه نقدی در حق دولت محکوم کرد
13:28:54 1396/07/27
به گزارش اداره کل روابط عمومی تعزیرات حکومتی استان قزوین، جناب آقای دکتر انصاری ریاست محترم تعزیرات حکومتی به منظور بررسی وضعیت عملکرد و مشکلات موجود ، از این اداره کل بازدید کردند. جناب آقای دکتر انصاری به همراه مدیرکل تعزیرات حکومتی قزوین از تمامی بخشهای اداره کل دیدار کرده و از نزدیک با کارکنان این اداره کل آشنا شدند و وضعیت عملکرد واحدهای مختلف را بررسی کردند. سپس محمود احمدی اقدامات صورت گرفته در حوزه های مختلف را ارائه نموده به برخی از موفقیت های کم نظیر تعزیرات قزوین اشاره و سپس مشکلات این اداره کل را بیان کردند. به گفته احمدی معضل عمده و اصلی این اداره کل مشکل ساختمان فرسوده و نامناسب در مرکزاستان و نبود ساختمان اداری درشهرستانهای تابعه است که با توجه به اقداماتی که در این خصوص صورت گرفته و پیگیری های بعمل آمده هنوز نتیجه مطلوب کسب نشده است،همین امر سبب شده برخی خدمات به مراجعین با سختی ارائه شود. دکتر انصاری ضمن قدردانی از زحمات کلیه پرسنل این اداره کل جهت راندمان حداکثری به عملکرد بسیار خوب اجرای احکام در اخذ مقام برتر اشاره کرد ه ، فعالیت های پرسنل را در شرایط نامناسب فیزیکی ستود. ایشان تاکید کردند نحوه عملکرد سازمان تعزیرات حکومتی نیاز به تغییر محسوس دارد به نحوی که تا حد ممکن از ایجاد اصطکاک بین مردم واین دستگاه کاسته شده و سرعت بخشی بیشتری در روند رسیدگی واجرای پرونده ها را شاهد باشیم. این دیدار که در فضایی صمیمی برگزار شد همراه با رهنمود هایی از طرف معاون محترم وزیر دادگستری جهت گسترش و بهبود زیرساخت های سامانه دادرسی به منظور ایجاد پنجره واحد با سایر دستگاه های متولی در امر نظارت و رسیدگی و رصد پرونده ها از زمان تشکیل تا اجرای احکام قطعی بلحاظ صرفه جویی در وقت و هزینه و تحول در ساختار تعزیرات حکومتی به پایان رسید.
10:30:07 1396/07/27
قاچاقچی سیگار در قزوین به پرداخت بیش از 90میلیون ریال جریمه محکوم شد. محمود احمدی مدیر کل تعزیرات حکومتی استان قزوین از محکومیت عامل قاچاق 2700پاکت انواع سیگار خارجی این استان خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تعزیرات حکومتی استان قزوین محمود احمدی گفت: مامورین اداره مبارزه باقاچاق کالا وارز قزوین درحین گشت زنی وکنترل خودروهای عبوری در اتوبان قزوین- زنجان در حین کنترل خودروها با مشکوک شدن به یک خودروی عبوری پس از متوقف ساختن آن2700پاکت انواع سیگار خارجی قاچاق راکشف کردند. وی ادامه داد:پس از بررسی، پرونده تشکیل و جهت رسیدگی به شعبه هفتم رسیدگی به جرائم قاچاق کالا و ارزتعزیرات حکومتی شهرستان قزوین ارجاع داده شد. به گفته احمدی ، این شعبه با احضار متهم و بررسی اسناد و مدارک موجود تخلف انتسابی را محرز تشخیص داده و متهم را علاوه بر ضبط کالای مکشوفه به نفع دولت به پرداخت 91 میلیون ریال جریمه نقدی در حق دولت محکوم کرد.
12:53:20 1396/07/24
بهمن طاهرخانی نماینده مردم شریف شهرستان تاکستان و هیئت همراه با حضور در اداره کل تعزیرات حکومتی استان قزوین در نشستی صمیمانه با محمود احمدی مدیر کل تعزیرات حکومتی استان در جریان فعالیت ها، میزان عملکرد و مشکلات این اداره کل قرار گرفت.
14:24:04 1396/07/22
محمود احمدی مدیر کل تعزیرات حکومتی استان قزوین از محکومیت عامل قاچاق بیش از 400 ثوب انواع البسهدر این استان خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تعزیرات حکومتی استان قزوین محمود احمدی گفت: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان قزوین در حین گشت زنی و کنترل خودروها در اتوبان قزوین- تهران با مشکوک شدن به یک خودروی عبوری پس از متوقف ساختن آن 413 ثوب انواع پوشاک قاچاق راکشف کردند. وی ادامه داد:پس از بررسی، پرونده تشکیل و جهت رسیدگی به شعبه هفتم رسیدگی به جرائم قاچاق کالا و ارزتعزیرات حکومتی شهرستان قزوین ارجاع داده شد. به گفته احمدی ، این شعبه با احضار متهم و بررسی اسناد و مدارک موجود تخلف انتسابی را محرز تشخیص داده و متهم را علاوه بر ضبط کالای مکشوفه به نفع دولت به پرداخت 120میلیون ریال جریمه نقدی در حق دولت محکوم کرد.
11:15:38 1396/07/19
محمود احمدی مدیر کل تعزیرات حکومتی استان قزوین از محکومیت عامل قاچاق بیش از 9000 پاکت سیگاردر این استان خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تعزیرات حکومتی استان قزوین محمود احمدی گفت: مامورین اداره مبارزه باقاچاق کالا وارز قزوین درحین گشت زنی وکنترل خودروهای عبوری در اتوبان قزوین- رشت در حین کنترل خودروها با مشکوک شدن به یک خودروی عبوری پس از متوقف ساختن آن9010پاکت انواع سیگار قاچاق راکشف کردند. وی ادامه داد:پس از بررسی، پرونده تشکیل و جهت رسیدگی به شعبه هفتم رسیدگی به جرائم قاچاق کالا و ارزتعزیرات حکومتی شهرستان قزوین ارجاع داده شد. به گفته احمدی ، این شعبه با احضار متهم و بررسی اسناد و مدارک موجود تخلف انتسابی را محرز تشخیص داده و متهم را علاوه بر ضبط کالای مکشوفه به نفع دولت به پرداخت سیصد ویک میلیون ریال جریمه نقدی در حق دولت محکوم کرد.
09:13:54 1396/07/17
محمود احمدی مدیر کل تعزیرات حکومتی استان قزوین از محکومیت یک شرکت تجهیزات پزشکی برای عرضه و فروش بیش از 100 قلم کالای تقلبی خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تعزیرات حکومتی استان قزوین محمود احمدی گفت: بازرسان معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی قزوین در حین بازرسی از یک فروشگاه تجهیزات پزشکی در شهر قزوین بیش از 100قلم کالای تقلبی و بدون مشخصات راکشف کردند. وی ادامه داد:پس از بررسی، پرونده تشکیل و جهت رسیدگی به شعبه پنجم جهت رسیدگی ارسال گردید. به گفته احمدی ، این شعبه با احضار متهم و بررسی اسناد و مدارک موجود تخلف انتسابی را محرز تشخیص داده و متهم را علاوه بر ضبط کالای مکشوفه به نفع دولت به پرداخت 143میلیون ریالجریمه نقدی در حق دولت محکوم کرد.
11:26:09 1396/07/16
محمود احمدی مدیر کل تعزیرات حکومتی استان قزوین از محکومیت عامل 9 و نیم متر مکعب چوب در این استان خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تعزیرات حکومتی استان قزوین محمود احمدی گفت: ماموران پلیس راه جاده قزوین- رشت در حین کنترل خودروها با مشکوک شدن به یک خودروی عبوری پس از متوقف ساختن آن 9 و نیم متر مکعب چوب قاچاق راکشف کردند. وی ادامه داد:پس از بررسی، پرونده تشکیل و جهت رسیدگی به شعبه هفتم رسیدگی به جرائم قاچاق کالا و ارزتعزیرات حکومتی شهرستان قزوین ارجاع داده شد. به گفته احمدی ، این شعبه با احضار متهم و بررسی اسناد و مدارک موجود تخلف انتسابی را محرز تشخیص داده و متهم را علاوه بر ضبط کالای مکشوفه به نفع دولت به پرداخت 41میلیون و 500 هزارریال جریمه نقدی در حق دولت محکوم کرد
 

از سوی رئیس سازمان تعزیرات حکومتی مطرح شد؛

تحول در سازمان تعزیرات حکومتی با گسترش پنجره واحد

1396/07/29  

تاریخ آخرین به روز رسانی: 1396/07/30
كليه حقوق اين سایت متعلق به سازمان تعزیرات حکومتی مي باشد.