اقتصاد مقاومتی, اقدام و عمل شنبه 10 مهر 1395


 

به پورتال سازمان تعزیرات حکومتی(استان قزوین) خوش آمدید
اخبار و تازه ها
 
اخبار استان قزوین

اعزام اکیپ های گشت سیار تعزیرات حکومتی استان قزوین، در مرحله نخست طرح ملی مقابله با قاچاق لوازم خانگی، تجهیزات پزشکی و آرایشی بهداشتی

احمدی مدیر کل تعزیرات حکومتی استان قزوین گفت :در مرحله نخست،مقابله با قاچاق کالا با اولویت لوازم خانگی، اقدامات پیشگیرانه ای صورت گرفته است .از جمله این اقدامات،برگزاری جلسه با هیات مدیره صنف لوازم خانگی،به اتفاق نماینده اتاق اصناف،و اداره صنعت معدن استان می باشد.محمود احمدی با تشریح این مهم که در مذاکرات صورت گرفته اصناف ودستگاههای مربوط استقبال خود را ازاین طرح ملی اعلام داشتند، همراهی و همدلی دست اندر کاران،خصوصن صنف لوازم خانگی را برای اجرای هر چه مناسب تراین مهم خواستار شد و از عزم راسخ سازمان تعزیرات برای مقابله با کالاهای قاچاق در این استان خبر داد.از این رو برای جلوگیری از هر گونه بی ثباتی در این بازار خواستار اجرای دقیق بندهای ذ و ر ماده 1 قانون مبارزه با قاچاق کالا وا رز در مبادی رسمی و ورودی شدند.

09:45:23 1395/07/08

محکومیت عامل قاچاق ظروف کریستال در تعزیرات حکومتی استان قزوین

محمود احمدی مدیر کل تعزیرات حکومتی استان قزوین از محکومیت عامل قاچاق ظروف کریستال در این استان خبر داد.

با دریافت گزارش ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان قزوین در حین گشت زنی و کنترل خودروها با مشکوک شدن به یک خودروی عبوری پس از متوقف ساختن آن در طی بازرسی 811 کیلو گرم، ظروف کریستال طلا کوب مارک دارکشف شد.سپس پرونده تشکیل شده ، جهت رسیدگی به شعبه هفتم جرائم قاچاق کالا و ارزتعزیرات حکومتی شهرستان قزوین ارجاع داده شد. شعبه با احضار متهم و بررسی اسناد و مدارک موجود تخلف انتسابی را محرز تشخیص داده و متهم را علاوه بر ضبط کالای مکشوفه به نفع دولت بپرداخت (مبلغ 480000000ریال چهارصد و هشتاد میلیون ریال) جزای نقدی در حق دولت محکوم نمود.

10:52:10 1395/07/01

محکومیت عامل قاچاق سیگار در تعزیرات حکومتی استان قزوین

محکومیت عامل قاچاق سیگار در تعزیرات حکومتی استان قزوین

محمود احمدی مدیر کل تعزیرات حکومتی استان قزوین از محکومیت عامل قاچاق سیگار در این استان خبر داد.

اکیپ گشت ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان قزوین، در حین گشت زنی و کنترل خودروها با مشکوک شدن به یک خودروی عبوری در جاده قدیم قزوین به تهران، پس از انجام عملیات متوقف سازی خودرو ، در طی بازرسی موفق به کشف 14670 پاکت سیگار قاچاق شدند. پرونده تشکیل شده، جهت بررسی به شعبه هفتم رسیدگی به جرائم قاچاق کالا و ارز،تعزیرات حکومتی شهرستان قزوین ارجاع داده شد. شعبه با احضار متهم و بررسی اسناد و مدارک موجود تخلف انتسابی را محرز تشخیص داده و متهم را علاوه بر ضبط کالای مکشوفه به نفع دولت بپرداخت520 میلیون ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم نمود.

10:08:53 1395/06/28

طرح ملی مبارزه با عرضه لوازم خانگی ،تجهیزات پزشکی و لوازم آرایشی بهداشتی قاچاق از اول مهرماه 1395

محمود احمدی مدیر کل تعزیرات حکومتی استان قزوین از اجرای طرح ملی سراسری مبارزه با عرضه لوازم خانگی ،تجهیزات پزشکی و لوازم آرایشی بهداشتی قاچاق خبر داد.

احمدی گفت :در اجرای تکالیف قانونی و حمایت از تولیدات و محصولات داخلی و با توجه به گزارش های دریافتی مبنی بر گسترش بی رویه عرضه کالای قاچاق در واحد های صنفی، این اداره کل در نظر دارد از اول مهرماه همزمان با سراسر کشور طرح مبارزه با عرضه قاچاق لوازم خانگی ،تجهیزات پزشکی و کالاهای سلامت محور و لوازم آرایشی و بهداشتی را با اعزام شعب سیار و گشت های مشترک با دستگاه های نظارتی(سازمان صنعت معدن و تجارت ،معاونت غذا و دارودانشگاه علوم پزشکی، نیروی انتظامی،اتاق اصناف و اتحادیه های مربوط) را در دستور کار قرار دهد.

احمدی در ادامه افزود، به منظور حمایت از تولیدات داخلی و در راستای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی تمامی واحدهای فروش لوازم خانگی(در اولویت نخست) ،تجهیزات پزشکی و لوازم آرایشی و بهداشتی ملزم هستند که تا اول مهرماه کلیه کالاهای قاچاق را جمع آوری کنند لذا درصورتیکه با آغاز طرح سراسری ، واحدهای صنفی ذی ربط دارای کالای قاچاق باشند با آنها با قاطعیت برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

12:29:56 1395/06/23

محکومیت عامل قاچاق سیگار در تعزیرات حکومتی استان قزوین

محمود احمدی مدیر کل تعزیرات حکومتی استان قزوین از محکومیت عامل قاچاق سیگار در این استان خبر داد.

ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان قزوین، در حین گشت زنی و کنترل خودروها با مشکوک شدن به یک خودروی عبوری در محور اتوبان زنجان_ قزوین، پس از انجام عملیات متوقف سازی خودرو ، در طی بازرسی موفق به کشف 9290 پاکت سیگار قاچاق شدند. پرونده تشکیل شده، جهت بررسی به شعبه هفتم رسیدگی به جرائم قاچاق کالا و ارزتعزیرات حکومتی شهرستان قزوین ارجاع داده شد. شعبه با احضار متهم و بررسی اسناد و مدارک موجود تخلف انتسابی را محرز تشخیص داده و متهم را علاوه بر ضبط کالای مکشوفه به نفع دولت بپرداخت مبلغ بیش از 400 میلیون ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم نمود.
12:03:03 1395/06/20

محکومیت یک شرکت تولید و عرضه کالاهای بهداشتی به دلیل عدم حضور مسئول فنی در زمان تولید در تعزیرات حکومتی استان قزوین

محمود احمدی مدیر کل تعزیرات حکومتی استان قزوین از محکومیت یک شرکت تولید و عرضه کالاهای بهداشتی به دلیل عدم حضور مسئول فنی در زمان تولید در تعزیرات حکومتی استان قزوین در این استان خبر داد.

حسب بازرسی و گزارش کارشناسان نظارت بر مواد غذایی شهرستان بوئین زهرا از یک شرکت تولید و عرضه کالاهای بهداشتی به دلیل عدم حضور مسئول فنی در زمان تولید پرونده ای تشکیل و به شعبه اول تعزیرات حکومتی شهرستان بوئین زهرا ارسال گردید شعبه تعزیرات حکومتی شهرستان بوئین زهرا تخلف انتسابی را محرز تشخیص داده و و حکم به ضبط کالاهای تولیدی بدون حضور مسئول فنی به نفع دولت و همچنین بابت ترک شرکت توسط مسئول فنی در زمان تولید به توبیخ کتبی و درج در پرونده محکوم نمود .

09:48:27 1395/06/15

محکومیت عامل قاچاق سیگار در تعزیرات حکومتی استان قزوین

محمود احمدی مدیر کل تعزیرات حکومتی استان قزوین از محکومیت عامل قاچاق سیگار در این استان خبر داد.

با دریافت گزارش ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان قزوین در حین گشت زنی و کنترل خودروها با مشکوک شدن به یک خودروی عبوری پس از متوقف ساختن آن در طی بازرسی مقادیری سیگار قاچاق (تعداد 5300 پاکت سیگار) کشف شدسپس پرونده تشکیل و جهت رسیدگی به شعبه هفتم رسیدگی به جرائم قاچاق کالا و ارزتعزیرات حکومتی شهرستان قزوین ارجاع داده شد شعبه با احضار متهم و بررسی اسناد و مدارک موجود تخلف انتسابی را محرز تشخیص داده و متهم را علاوه بر ضبط کالای مکشوفه به نفع دولت بپرداخت (مبلغ 250000000ریال دویست و پنجاه میلیون ریال) جزای نقدی در حق دولت محکوم نمود.

12:01:07 1395/06/07

گشت مشترک اداره کل تعزیرات حکومتی استان قزوین با بازرسان سازمان صنعت معدن و تجارت از واحدهای تولیدی لباس مدارس

محمود احمدی مدیر کل تعزیرات حکومتی استان قزوین از آغاز گشت های مشترک به منظور پیشگیری از تخلف سودجویان در خصوص تولید لباس فرم دانش آموزان در سال تحصیلی جدید خبر داد.

احمدی گفت:رئیس شعبه ویژه گشت های مشترک اداره کل به همراه بازرسان سازمان صنعت معدن و تجارت به واحد های تولید لباس مدارس سطح شهر اعزام و دربازرسی های انجام شده تخلف چند واحد تولیدی محرزکه پرونده های آنها در حال رسیدگی در این اداره کل می باشد.

احمدی افزود:تولیدکنندگان لباس مدارس چنانچه خارج از چارچوب قوانین نظام صنفی عمل کنند با آنها برخورد خواهد شد لذا از والدین درخواست می شود در صورت مشاهده قیمت های نا متعارف و هرگونه تخلف صنفی موضوع را به سامانه 124 سازمان صنعت معدن و تجارت گزارش تا در اسرع وقت به شکایت آنان رسیدگی شود.

09:56:39 1395/06/04
 

بازدید مدیرکل نظارت و هماهنگی گشت های مشترک از اجرای «طرح مبارزه با عرضه کالای قاچاق»
مدیرکل نظارت و هماهنگی گشت های سیار سازمان تعزیرات حکومتی به منظور بررسی روند اجرای «طرح مبارزه با عرضه قاچاق لوازم خانگی، تجهیزات پزشکی و لوازم آرایشی و بهداشتی»از مراکز عرضه و فروش کالا در مشهد بازدید کرد.
19:29:14 1395/07/07
با حضور معاون پیشگیری از تخلفات سازمان تعزیرات حکومتی؛
همایش مبارزه با قاچاق کالا در استان البرز برگزار شد
در همایش مبارزه با قاچاق کالاهای لوازم خانگی، تجهیزات پزشکی و لوازم آرایشی و بهداشتی در استان البرز اعلام شد که از 15 مهر ویترین های فروشگاه های لوازم خانگی و لوازم بهداشتی و آرایشی این استان از کالاهای قاچاق پاک می شود.
19:21:57 1395/07/07
با هوشیاری دستگاه های نظارتی؛
یکی از بزرگترین محموله های کالای قاچاق و تقلبی در شهرری کشف شد

مدیرکل مبارزه با قاچاق کالا و ارز سازمان تعزیرات حکومتی از کشف و ضبط محموله لوازم خانگی تقلبی و قاچاق با ارزش بیش از 100 میلیارد ریال در شهرری خبر داد.
12:52:08 1395/07/06
دکتر جمشیدی در جمع خبرنگاران مطرح کرد؛
ماجرای تخلف 600 میلیاردی بیمارستان متخلف

رئیس سازمان تعزیرات حکومتی جزییاتی از تخلف میلیاردی یک بیمارستان را در جمع خبرنگاران مطرح کرد.

00:12:39 1395/07/06
رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز:
سازمان تعزیرات حکومتی از سازمان های اثرگذار در مبارزه با قاچاق است

رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، سازمان تعزیرات را از سازمان های موثر در مبارزه با قاچاق کالا و ارز برشمرد.  

00:08:02 1395/07/06
رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در جمع خبرنگاران:
سامانه معرفی قاچاقچیان حرفه ای راه اندازی می شود

رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در حاشیه جلسه هماهنگی با مسئولان ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز از راه اندازی سامانه معرفی قاچاقچیان حرفه ای خبر داد


00:05:05 1395/07/06
در راستای اجرای منویات رهبری؛
سازمان تعزیرات حکومتی و ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز هم پیمان شدند

در جلسه هماهنگی و تعامل سازمان تعزیرات حکومتی و ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز سازمان تعزیرات حکومتی، روسای هر دو دستگاه برای مبارزه قاطع با قاچاق اعلام آمادگی کردند.
18:49:40 1395/07/05
تاریخ آخرین به روز رسانی: 1395/07/10
كليه حقوق اين سایت متعلق به سازمان تعزیرات حکومتی مي باشد.