اقتصاد مقاومتی, اقدام و عمل دوشنبه 9 اسفند 1395


 

به پورتال سازمان تعزیرات حکومتی(استان قزوین) خوش آمدید
  • سامانه 135 یعنی استفاده آسان و گزارش به موقع از طریق تلفن همراه
    وزیر دادگستری در نشست داخلی با مدیران کل استان های سازمان تعزیرات حکومتی گفت: سامانه 135 یک سامانه مردمی است و باید با برنامه ریزی تدابیری اندیشیده شود که مردم همه شهرها شکایات خود را در این سامانه ثبت کنند و روزانه بیش از هزاران گزارش مردمی در این سامانه ثبت شود.
  • گشت های مشترک تعزیرات حکومتی موجب کاهش جرائم و افزایش رضایت مردم شده است
    جلسه ستاد تنظیم بازار ظهر امروز (شنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.
  • تسهیل در ارائه گزارش برای مردم بدون نیاز به مراجعه اقتضای کار سازمان تعزیرات است
    معاون وزیر دادگستری و سرپرست سازمان تعزیرات حکومتی گفت: اقتضای کار ما این است که ارائه گزارش را برای مردم تسهیل کنیم به گونه ای که نیاز به مراجعه حضوری نباشد.
    
اخبار استان قزوین
14:10:41 1395/12/08
محمود احمدی مدیر کل تعزیرات حکومتی استان قزوین از محکومیت عامل قاچاق انواع البسه در این استان خبر داد.
08:44:06 1395/12/07
محمود احمدی مدیر کل تعزیرات حکومتی استان قزوین از محکومیت عامل قاچاق انواع البسه در این استان خبر داد.
08:03:48 1395/12/04
محمود احمدی مدیر کل تعزیرات حکومتی استان قزوین از محکومیت عامل قاچاق البسه در این استان خبر داد.
14:24:00 1395/12/02
محمود احمدی مدیر کل تعزیرات حکومتی استان قزوین از محکومیت عامل گرانفروشی تجهیزات پزشکی در تعزیرات حکومتی این استان خبر داد.
08:07:33 1395/12/01
محمود احمدی مدیر کل تعزیرات حکومتی استان قزوین از محکومیت عامل قاچاق سیگار در این استان خبر داد. با دریافت گزارش ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان قزوین در حین گشت زنی و کنترل خودروها با مشکوک شدن به یک خودروی عبوری پس از متوقف ساختن آن در طی بازرسی 13300 پاکت انواع سیگار خارجی قاچاق کشف شد. سپس پرونده تشکیل و جهت رسیدگی به شعبه هفتم رسیدگی به جرائم قاچاق کالا و ارزتعزیرات حکومتی شهرستان قزوین ارجاع داده شد شعبه با احضار متهم و بررسی اسناد و مدارک موجود تخلف انتسابی را محرز تشخیص داده و متهم را علاوه بر ضبط کالای مکشوفه به نفع دولت به پرداخت مبلغی دد حدو600000000ریال (ششصدمیلیون ریال )جریمه نقدی در حق دولت محکوم نمود.
11:53:40 1395/11/30
در این جلسه مسئولانی از اتاق اصناف،سازمان صنعت و معدن و تجارت و مدیر کل تعزیرات حکومتی استان قزوین حضور داشتند. در این نشست محمود احمدی مدیر کل تعزیرات حکومتی با تسلیت ایام فاطمیه برعموم شیعیان ، با تشکر از متصدیان واحدهای صنفی حاضر جهت برگزاری جلسه به تبادل نظر و بررسی مشکلات صنفی پرداختند. ایشان با اشاره به ایام پایان سال از اصناف خواستند،رعایت حقوق مصرف کننده را در اولویت کاری خود قرار دهند و با رعایت قوانین صنفی از هر گونه سو استفاده برخی صنوف متخلف جلو گیری کنند. ایشان در ادامه افزودند :نگهداری ،عرضه و مصرف کالای قاچاق ممنوع است و از آنجا که کالای قاچاق لطمات سنگین و جبران ناپذیری به پیکره اقتصاد و اشتغال کشور وارد می کند و مسبب تعطیلی واحدهای تولیدی شده است به ضرورت تشویق مردم به مصرف کالاهای داخلی ،آگاهی مردم از مضرات کالای قاچاق و عدم تبلیغ کالاهای خارجی توسط رسانه ها اشاره کردند. ایشان تصریح کردند: با پایین آوردن هزینه های تولید ،حمایت از تولید کننده و نظارت بر مرزها و مبادی ورودی می توانیم قاچاق را ریشه کن کنیم. احمدی در ادامه با بیان اینکه طرح نوروزی از اول اسفند ماه آغاز شده و تا پایان سیزدهم فروردین ادامه خواهد داشت اظهار داشتند ،در این مدت گشت های مشترک روزانه همراه با شعب مستقر کشیک فعالانه به انجام مسئولیت خواهندپرداخت. ایشان در ادامه یاد آور شدند،وظیفه تعزیرات حکومتی نظارت و بازرسی نیست و تکریم ارباب رجوع سر لوحه کار این دستگاه است وادامه دادند در ده ماهه سال جاری در حدود 8000پرونده مورد رسیدگی قرار گرفته و مختوم شده که در زمینه کالا و خدمات بیشتر تخلفات به گرانفروشی ،کم فروشی و عدم درج قیمت مربوط می باشد. ایشان در پایان یاد آور شدند، تعزیرات حکومتی در کنار اصناف خوش انصاف است و با اندک متخلفانی که حقوق مصرف کننده را رعایت نمی کنند برخورد قانونی خواهد کرد.
11:01:28 1395/11/27
با دریافت گزارش ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان قزوین در حین گشت زنی و کنترل خودروها با مشکوک شدن به یک خودروی عبوری پس از متوقف ساختن آن در طی بازرسی که در حدود 150کارتن پوشک بچه کشف شد.سپس پرونده تشکیل و جهت رسیدگی به شعبه هفتم رسیدگی به جرائم قاچاق کالا و ارزتعزیرات حکومتی شهرستان قزوین ارجاع داده شد شعبه با احضار متهم و بررسی اسناد و مدارک موجود تخلف انتسابی را محرز تشخیص داده و متهم را علاوه بر ضبط کالای مکشوفه به نفع دولت به پرداخت بیش از 000 000 35 ریال(سی و پنج میلیون ریال) جزای نقدی در حق دولت محکوم نمود.با دریافت گزارش ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان قزوین در حین گشت زنی و کنترل خودروها با مشکوک شدن به یک خودروی عبوری پس از متوقف ساختن آن در طی بازرسی که در حدود 150کارتن پوشک بچه کشف شد.سپس پرونده تشکیل و جهت رسیدگی به شعبه هفتم رسیدگی به جرائم قاچاق کالا و ارزتعزیرات حکومتی شهرستان قزوین ارجاع داده شد شعبه با احضار متهم و بررسی اسناد و مدارک موجود تخلف انتسابی را محرز تشخیص داده و متهم را علاوه بر ضبط کالای مکشوفه به نفع دولت به پرداخت بیش از 000 000 35 ریال(سی و پنج میلیون ریال) جزای نقدی در حق دولت محکوم نمود.
10:57:20 1395/11/27
با دریافت گزارش ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان قزوین در حین گشت زنی و کنترل خودروها با مشکوک شدن به یک خودروی عبوری پس از متوقف ساختن آن در طی بازرسی که در حدود 600 ثوب انواع البسه خارجی کشف شد.سپس پرونده تشکیل و جهت رسیدگی به شعبه هفتم رسیدگی به جرائم قاچاق کالا و ارزتعزیرات حکومتی شهرستان قزوین ارجاع داده شد شعبه با احضار متهم و بررسی اسناد و مدارک موجود تخلف انتسابی را محرز تشخیص داده و متهم را علاوه بر ضبط کالای مکشوفه به نفع دولت به پرداخت بیش از 000 000 70ریال(هفتاد میلیون ریال) جزای نقدی در حق دولت محکوم نمود.
 

وزیر دادگستری در جلسه ستاد تنظیم بازار تاکید کرد:

گشت های مشترک تعزیرات حکومتی موجب کاهش جرائم و افزایش رضایت مردم شده است

1395/12/07  

معاون وزیر دادگستری و سرپرست سازمان تعزیرات حکومتی:

تسهیل در ارائه گزارش برای مردم بدون نیاز به مراجعه اقتضای کار سازمان تعزیرات است

1395/12/07  

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان تعزیرات حکومتی

به دنبال اتفاقی هستیم که بازدارندگی داشته باشد

1395/12/02  

توسط دریابانان صورت گرفت:

ضبط شناور حامل نفت گاز قاچاق در میناب

1395/12/01  

تاریخ آخرین به روز رسانی: 1395/12/08
كليه حقوق اين سایت متعلق به سازمان تعزیرات حکومتی مي باشد.