اقتصاد مقاومتی , تولید - اشتغال جمعه 31 شهریور 1396


 

به پورتال سازمان تعزیرات حکومتی(استان قزوین) خوش آمدید
  • برگزاری آیین تکریم و معارفه رئیس سازمان تعزیرات حکومتی
  • آوایی وزیر دادگستری: اولویت نخست ما ارتقاء روابط بین قوا خواهد بود
    وزیر جدید دادگستری گفت: کار اول ما در وزارت دادگستری ارتقاء روابط بین قوا است تا برنامه‌های مدنظر با سرعت بیشتری پیش رود. پس از آن، اهتمام جدی به سازمان تعزیرات و موضوع حقوق شهروندی، از اولویت‌های ما خواهد بود.
  • آوایی وزیر دادگستری: اولویت نخست ما ارتقاء روابط بین قوا خواهد بود
    وزیر جدید دادگستری گفت: کار اول ما در وزارت دادگستری ارتقاء روابط بین قوا است تا برنامه‌های مدنظر با سرعت بیشتری پیش رود. پس از آن، اهتمام جدی به سازمان تعزیرات و موضوع حقوق شهروندی، از اولویت‌های ما خواهد بود.
    
اخبار استان قزوین
14:04:06 1396/06/29
بسمه تعالی برادرارجمند جناب آقای دکتر انصاری معاون محترم وزیردادگستری و ریاست عالی سازمان تعزیرات حکومتی سلام علیکم احتراما حسن انتخاب وتدبیر مقام عالی وزارت دادگستری را در انتصاب شایسته حضرتعالی که بحمدا... از سرمایه های ارزشمند نظام وصاحب تجربیات گرانسنگ در عرصه های مختلف مدیریتی بوده را صمیمانه تبریک وتهنیت عرض نموده رجا واثق دارم حضور حضرتعالی در راس سازمان تعزیرات حکومتی می تواندبا عث تحول و کار آمدتر نمودن این سازمان با اهمیت در سطح ملی شود. محمود احمدی مدیر کل تعزیرات حکومتی استان قزوین
14:00:27 1396/06/29
اداره کل تعزیرات حکومتی استان قزوین برای دومین سال پیاپی موفق شددر جشنواره شهید رجائی بعنوان دستگاه برتر در شاخص های اختصاصی دستگاه های اجرایی استان معرفی شود. به گزارش روابط عمومی اداره کل تعزیرات حکومتی استان قزوین استاندار و رئیس ستاد جشنواره شهید رجائی استان قزوین با اهداء لوح به اداره کل تعزیرات حکومتی استان قزوین در خصوص کسب عنوان دستگاه برتر در شاخص های اختصاصی بین دستگاه های اجرایی استان که بر اساس نتایج فرایند ارزیابی عملکرد سال 1395 بدست آمده بود تقدیر کردند. ایشان ضمن تبریک هفته دولت کسب این عنوان را مرهون تلاش مجموعه همکاران تعزیرات حکومتی در سطح استان دانست و گفتند تلاش همه همکاران در راستای پیشبرد اهداف سازمانی،ارتقا سطح ارائه خدمات الکترونیکی به مراجعین،تحول گرایی و ارتقای عملکرد ستودنی است. وی افزود :بهترین خدمت جلب نظر ،رضایت و ارائه خدمت صادقانه به مردم می باشد که در تعزیرات استان توسط همکاران انجام می گیرد. او ضمن تقدیر و تشکر ازکلیه همکاران تعزیرات حکومتی استان قزوین و تیم ارزیابی عملکرد این اداره کل کسب این موفقیت را به مجموعه کارکنان تبریک و برای انها آرزوی موفقیت کردند. در قسمتی از متن این تقدیر نامه که به امضای مشترک استاندار و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان رسیده آمده است: اینک که اداره کل تعزیرات حکومتی استان قزوین، با سر لو حه قرار دادن سیاست های مقام معظم رهبری در نظام اداری ، سیاست های دولت تدبیر و امید و برنامه توسعه و هدایت و راهبری جنابعالی،بر اساس نتایج فرایند ارزیابی عملکرد سال 1395 موفق به کسب عنوان دستگاه برتر در شاخص های اختصاصی شده است با کمال افتخار این لوح تقدیر تقدیم حضورتان می گردد. لازم به ذکر است این اداره کل در 3 سال گذشته علاوه بررتبه های برتری استانی در ارزیابی عملکرد و رعایت حقوق شهروندی موفق شده بود رتبه اول کشور در میان 31 استان را در ارزیابی عملکرد را کسب نماید.
13:00:26 1396/06/28
محمود احمدی مدیر کل تعزیرات حکومتی استان قزوین از محکومیت عامل قاچاق بیش از 800ثوب انواع البسه در این استان خبر داد. به گزارش روایط عمومی اداره کل تعزیرات حکومتی استان قزوین محمود احمدی گفت: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان قزوین در حین گشت زنی و کنترل خودروها در محور اتوبان قزوین – تهران با مشکوک شدن به یک خودروی عبوری پس از متوقف ساختن آن در طی 862ثوب انواع البسه قاچاق راکشف کردند. وی ادامه داد:پس از بررسی، پرونده تشکیل و جهت رسیدگی به شعبه هفتم رسیدگی به جرائم قاچاق کالا و ارزتعزیرات حکومتی شهرستان قزوین ارجاع داده شد. به گفته احمدی ، این شعبه با احضار متهم و بررسی اسناد و مدارک موجود تخلف انتسابی را محرز تشخیص داده و متهم را علاوه بر ضبط کالای مکشوفه به نفع دولت به پرداخت 60 میلیون ریال جریمه نقدی در حق دولت محکوم کرد.
10:36:01 1396/06/27
محمود احمدی مدیر کل تعزیرات حکومتی استان قزوین از محکومیت عامل قاچاق بیش از 300پاکت انواع سیگار در این استان خبر داد. به گزارش روایط عمومی اداره کل تعزیرات حکومتی استان قزوین محمود احمدی گفت: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان قزوین در حین گشت زنی و کنترل خودروها با مشکوک شدن به یک خودروی عبوری پس از متوقف ساختن آن در طی بازرسی بیش از 300پاکت انواع سیگار و 9قوطی توتون قاچاق راکشف کردند. احمدی ادامه داد:پس از بررسی، پرونده تشکیل و جهت رسیدگی به شعبه هفتم رسیدگی به جرائم قاچاق کالا و ارزتعزیرات حکومتی شهرستان قزوین ارجاع داده شد. به گفته وی ، این شعبه با احضار متهم و بررسی اسناد و مدارک موجود تخلف انتسابی را محرز تشخیص داده و متهم را علاوه بر ضبط کالای مکشوفه به نفع دولت به پرداخت بیش از 70میلیون ریال (هفتاد میلیون ریال ) جریمه نقدی در حق دولت محکوم کرد.
09:49:41 1396/06/26
محمود احمدی مدیر کل تعزیرات حکومتی استان قزوین از محکومیت عامل قاچاق بیش از 650 دستگاه انواع گوشی تلفن همراه ،تبلت وساعت مچی موبایل در این استان خبر داد. با دریافت گزارش ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان قزوین در حین گشت زنی با مشکوک شدن به یک خودروی عبوری پس از متوقف ساختن آن در طی بازرسی بیش از 650دستگاه انواع گوشی تلفن همراه ،تبلت وساعت مچی موبایل را کشف کردند. سپس پرونده تشکیل و جهت رسیدگی به شعبه هفتم رسیدگی به جرائم قاچاق کالا و ارزتعزیرات حکومتی شهرستان قزوین ارجاع داده شد. شعبه با احضار متهم و بررسی اسناد و مدارک موجود تخلف انتسابی را محرز تشخیص داده و متهم را علاوه بر ضبط کالای مکشوفه به نفع دولت در مجموع به پرداخت بیش از 000 000 600 4ریال (چهار میلیارد و ششصد میلیون ریال ) جزای نقدی در حق دولت محکوم نمود.
قاچاقچی اقلام آرایشی و بهداشتی در قزوین تعزیر شد.
08:15:57 1396/06/23
محمود احمدی مدیر کل تعزیرات حکومتی استان قزوین از محکومیت عامل قاچاق بیش از 1000قلم انواع لوازم آرایشی وبهداشتی در این استان خبر داد. با دریافت گزارش ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان قزوین در حین گشت زنی با مشکوک شدن به یک خودروی عبوری پس از متوقف ساختن آن در طی بازرسی 1332 قلم انواع لوازم آرایشی وبهداشتی قاچاق را کشف کردند. سپس پرونده تشکیل و جهت رسیدگی به شعبه هفتم رسیدگی به جرائم قاچاق کالا و ارزتعزیرات حکومتی شهرستان قزوین ارجاع داده شد شعبه با احضار متهم و بررسی اسناد و مدارک موجود تخلف انتسابی را محرز تشخیص داده و متهم را علاوه بر ضبط کالای مکشوفه به نفع دولت پرداخت 000 000 45ریال (چهل و پنج میلیون ریال) نقدی جزای نقدی در حق دولت محکوم نمود.
14:35:03 1396/06/19
محمود احمدی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین از محکومیت عامل قاچاق بیش از 140 بسته پوشاک بچه به ارزش بیش از چهل میلیون ریال در این استان خبر داد. با دریافت گزارش ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان قزوین در حین گشت زنی و کنترل خودروها با مشکوک شدن به یک خودروی عبوری پس از متوقف ساختن آن در طی بازرسی 142 بسته پوشک بچه کشف شدسپس پرونده تشکیل و جهت رسیدگی به شعبه هفتم ویژه جرائم قاچاق کالا و ارزتعزیرات حکومتی استان قزوینارجاع داده شد شعبه با احضار متهم و بررسی اسناد و مدارک موجود تخلف انتسابی را محرز تشخیص داده و متهم را علاوه بر ضبط کالای مکشوفه به نفع دولت بپرداخت مبلغ پرداخت 000 000 41 ریال (چهارمیلیون و صد هزار تومان ) جزای نقدی در حق دولت محکوم نمود.
13:40:02 1396/06/16
محمود احمدی مدیر کل تعزیرات حکومتی استان قزوین از محکومیت عامل قاچاق انواع البسه زنانه در این استان خبر داد.
 

با حضور معاون پیشگیری از تخلفات سازمان

مراسم روز خانواده و تکریم بازنشستگان برگزار شد

1396/06/26  

تاریخ آخرین به روز رسانی: 1396/06/30
كليه حقوق اين سایت متعلق به سازمان تعزیرات حکومتی مي باشد.