اقتصاد مقاومتی , تولید - اشتغال جمعه 6 مرداد 1396


 

به پورتال سازمان تعزیرات حکومتی(استان خوزستان) خوش آمدید
  • ارتقای آگاهی های عمومی و دانش حقوقی، امری ضروری در ایفا و استیفای حق است
    معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در نشست هم اندیشی تخصصی حوزه های نظارت و بازرسی سازمان های صمت استان ها و مسئولین سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، ارتقای آگاهی های عمومی و دانش حقوقی را امری ضروری برای ایفا و استیفای حق دانست.
  • جلسات مشترک رئیس سازمان تعزیرات حکومتی با فرمانده ناجا به صورت مستمر برگزار می شود
    در دیدار امیری اصفهانی و سردار سرتیپ اشتری بر لزوم افزایش تعامل و همکاری این دو نهاد در مبارزه با قاچاق تاکید و بر همین اساس مقرر شد که این جلسات به صورت مستمر برگزار شود.
  • جلب مشارکت مردم با افزایش شناخت برای تدوین و اجرای برنامه های پیشگیرانه لازم است
    وزیر دادگستری در همایش سراسری مدیران ستادی و استانی سازمان تعزیرات حکومتی افزایش شناخت از مردم و خواسته های آنان را راهکار افزایش مشارکت مردم در برنامه های پیشگیرانه عنوان کرد.
    
اخبار استان خوزستان
توسط شعبه اول شهرستان ماهشهر
11:44:45 1396/05/01
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعزیرات حکومتی خوزستان و بنا به گفته رضا سعیدی مدیر کل این اداره ، قاچاقچیان لوازم خانگی و بهداشتی در ماهشهر علاوه بر ضبط کالا به بیش از هشتصد هزار ریال محکوم گردیدند .
تقدیر و تشکر
09:25:46 1396/04/28
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعزیرات حکومتی استان خوزستان اقای محمود رضا طالبی و پرسنل شهرستان بهبهان طی مکاتباتی از سوی فرماندهی نیروی انتظامی و سازمان صنعت ، معدن و تجارت شهرستان بهبهان بابت همکارهای فی مابین مورد تقدیر و تشکر قرار گرفتند .
توسط شعبه پنجم اهواز
10:57:37 1396/04/26
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعزیرات حکومتی استان خوزستان و به گفته رضا سعیدی مدیر کل تعزیرات حکومتی استان خوزستان به پرونده چهار نفر قاچاقچی پتو ، پوشاک و ابزار یراق که توسط نیروی انتظامی شناسایی و به تعزیرات حکومتی تحویل داده شده بودند رسیدگی گردید .
توسط شعبه اول شهرستان ماهشهر
08:12:34 1396/04/20
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعزیرات حکومتی استان خوزستان ، بنا به گفته آقای رضا سعیدی مدیر کل تعزیرات حکومتی استان با عنایت به گزارشی رسیده از سوی نیروی انتظامی مبنی بر قاچاق 296 دستگاه گوشی موبایل ، مقداری البسه و کفش و ارائه گزارش به شعبه اول تعزیرات حکومتی شهرستان ماهشهر ارسال گردید
باحضور جناب آقای کیانی معاون مدیر کل مبارزه با قاچاق کالا و ارز سازمان
07:58:51 1396/04/17
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعزیرات حکومتی استان خوزستان جلسه ای با حضور جناب آقای کیانی معاون مدیر کل مبارزه با قاچاق کالا و ارز و مسئولین استانی در مورخه چهارشنبه 14/4/96 در سالن جلسات استاندار محترم بگزار گردید .
پیام تبریک مدیرکل تعزیرات حکومتی استان خوزستان
09:26:31 1396/04/04
اینجانب بر خود لازم می دانم تا فرا رسیدن این عید سعید را محضر شما و همه همکاران عزیز تبریک عرض نمایم .
توسط شعبه اول شهرستان ماهشهر
11:52:20 1396/03/28
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعزیرات حکومتی استان خوزستان ، بنا به گفته رضا سعیدی مدیر کل تعزیرات حکومتی استان و با عنایت به گزارش نیروی انتظامی مبنی بر قاچاق انواع روغن موتور در خانه ای در یکی از مناطق شهرستان هندیجان کشف و ضبط گردید
13:01:14 1396/03/24
عبدالرحمن بن ملجم مرادى به قصد کشتن حضرت علی (ع) وارد کوفه شد. چون این آتش شوم با تحریک زنى به نام قُطّام شعله ور گشته و فزونی یافت و نیز زمان موعود با هم‎پیمانانش فرا رسید، آن ملعون شمشیرى مسموم همراه خود برداشت و سحرگاه به مسجد کوفه وارد گشت. میان خفتگان افتاد. على(علیه‎السلام) اذان گفت و داخل مسجد شد، سپس به محراب رفت و ایستاد و نماز را آغاز کرد، به رکوع و سپس به سجده رفت. چون سر از سجده نخست برداشت، ابن ملجم او را ضربت زد و ضربت او بر جاى ضربتى که عمرو پسر عبدود در جنگ خندق بدو زده بود آمد. ابن ملجم گریخت و على در محراب افتاد. در همین لحظه امام اظهار داشت: «فُزْتُ وَ رَبِّ الْکَعْبَةِ»؛ قسم به پروردگار کعبه، رستگار و سعادتمند شدم.
 

امیری اصفهانی در نشست هم اندیشی مسئولان سازمان های صمت مطرح کرد؛

ارتقای آگاهی های عمومی و دانش حقوقی، امری ضروری در ایفا و استیفای حق است

1396/05/04  

تاریخ آخرین به روز رسانی: 1396/05/05
كليه حقوق اين سایت متعلق به سازمان تعزیرات حکومتی مي باشد.