شنبه 31 شهریور 1397
| |
تاریخ 1396/05/04         ساعت 12:22:30     گروه خبری اخبار تعزیرات

برای نخستین بار با حمایت دانشگاه‌ ها و دستگاه‌ های اجرایی کشور، رویداد حقوقی جامع با حمایت وزارتخانه ها، دستگاه های اجرایی و دانشگاه های معتبر در سطح بین ‌المللی برگزار می شود.
به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تعزیرات حکومتی، نخستین «کنگره بین ‌المللی حقوق ایران با رویکرد نظارت حقوقی و حقوق شهروندی» با هدف تقویت نظارت و اجرای قوانین در راستای توانمندسازی و ارتقاء کارآمدی دستگاه ‌های اجرایی در زمینه حقوقی و همچنین معرفی آخرین نظریه ‌ها و دستاوردهای علمی، تبادل دیدگاه ‌ها، با حمایت دانشگاه ‌ها و دستگاه‌ های اجرایی کشور شهریور ماه سال جاری برگزار می شود.

این رویداد بزرگ علمی، سی ام و سی و یکم شهریورماه سال جاری با حضور صاحب نظران و اندیشمندان و میهمانان بین المللی با محوریت حقوق شهروندی، نظارت حقوقی و حقوق مدنی در برج میلاد تهران برگزار می شود.
برگزاری کارگروه ها و نشست های تخصصی و کارگاه های آموزشی از سایر برنامه های جانبی این همایش است و نهایتا به شرکت کنندگان گواهینامه های تخصصی (حقوق شهروندی، حقوق بینالملل، نظارت حقوقی و گواهینامه 18 ساعته حضور در همایش) اعطا می شود.
علاقمندان و پژوهشگران می ‌توانند با توجه به محورهای کنگره، مقالات خود را برای شرکت در این کنگره از طریق پایگاه اینترنتی www.Lawi.ir به دبیرخانه ارسال نموده و برای کسب اطلاعات تکمیلی می‌ توانند به پایگاه اینترنتی کنگره مراجعه و یا با شماره‌ های ۴-۳۳۶۹۹۰۹۳-۰۲۱ و ۹-۳۶۶۲۱۳۱۸-۰۲۱ حاصل نمایند.
نظرات کاربران
نظرشما
نام :
آدرس صندوق الکترونیکی :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :