سه شنبه 24 مهر 1397
| |
تاریخ 1396/11/24         ساعت 11:20:44     گروه خبری اخبار تعزیرات

معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی با کارکنان اداره کل خوزستان دیدار و گفتگو کرد.
 
 به گزارش اداره کل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی، در دیدار جمال انصاری معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی، رضا سعیدی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان خوزستان به بیان گزارشی از عملکرد این اداره کل پرداخت و سپس مسائل و مشکلات موجود در این اداره کل را تشریح کرد.
انصاری در این دیدار ضمن تبریک فرا رسیدن سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ضمن قدردانی از زحمات همکاران برای پیشرفت و تعالی سازمان گفت: مطالبه گری مردم یک حق است و باید خودمان را برای روزهای سخت در احقاق حقوق مردم آماده کنیم.
وی افزود: سازمان تعزیرات الحمدلله تلاش های خوبی در گذشته انجام داده و قطعا در آینده سیاست های جدید به سازمان تبیین می شود که سازمان راهی جز مدیریت آن را نخواهد داشت بنابراین نیازمند یک سیاستگذاری مدبرانه و خروج از روزمرگی محض هستیم.
رئیس سازمان تعزیرات حکومتی با اشاره به اینکه باید به دارایی های سازمان افتخار کنیم، اظهار داشت: داشته های یک سازمان قطعا ساختمان و دارایی ها و جایگاه متناسب با شان افراد است اما مهم ترین دارایی یک سازمان در تمام دنیا نیروهای انسانی آن است.
وی تصریح کرد: سازمان هایی که کارمان با آنها گره خورده را باید بشناسیم و تعامل خوبی با آنان برقرار کنیم تا مردم متضرر خلاهای موجود که به دلیل عدم برقراری ارتباط مناسب میان دستگاه های ذیربط است، نشوند.
معاون وزیر دادگستری گفت: نیازمند یک بازسازی معنایی هستیم چراکه در شرایط متفاوت و جدیدی قرار داریم و مردم مطالبات به حق و به روزی از ما دارند که باید برایشان راه حل پیدا کرد و به بهتریم نحو برای احقاق حقوقشان کوشید.
وی با اشاره به اینکه ماهیت سازمان پرنده محوری نیست، افزود: شاکله سازمان تعزیرات شکل گرفت تا مراقبت، محافظت و کنترل و پیشگیری از تخلفات انجام شود و رسیدگی به پرونده ها حلقه آخر وظایف ما در قبال مردم است. تمام تلاشتان را برای تنظیم امور و تعالی سازمان که ی تواند باعث امیدبخشی و اشتیاق آفرینی در بین مردم باشد؛ انجام دهید.
انصاری تاکید کرد: خدمت به مردم را تکلیف سازمانی خود ببینید چراکه سنوات خدمت ما پایان پذیر است و بهتر است در این فرآیند بتوانیم خدمتی ارزشمند به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مردم که ولی نعمت ما هستند، انجام دهیم.
در ادامه همکاران اداره کل تعزیرات حکومتی به بیان مسائل و مشکلات موجود پرداختند که رئیس سازمان ضمن پاسخگویی به سوالات دستوراتی نیز صادر کرد. مسائلی همچون استقرار یگان انتظامی در اداره کل، تعیین وضعیت گروه های شغلی روسای شعب، تبادل علمی و پژوهشی همکاران، ضرورت برگزاری آموزش های مشترک با سایر دستگاه ها و همچنین مسائل رفاهی مهم ترین موضوعات مطروحه از سوی کارکنان این اداره کل بود.
 
 
 
 
 
 
 
 
نظرات کاربران
نظرشما
نام :
آدرس صندوق الکترونیکی :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :