تصاویر برگزیده
فراخوان زيرسيستم
اخبار مهم
کاهش تخلفات اصناف با اجرای فاز دوم هدفمندی در گلستان
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان گلستان از سیر نزولی تخلفات و تشکیل پرونده با اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها در مقایسه با فاز اول خبر داد
1393/05/06
مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران از تعزیر بیش از 3 میلیاردی متخلفین طرح ضیافت در این استان خبر داد.
عباسی مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران بیان کرد : در خصوص تعزیرات حکومتی آن چیزی که در صلاحیت این سازمان است، رسیدگی به تخلفات مطروحه درقانون نظام صنفی و قانون حمایت است.
1393/05/04
بیژن نیا فعالیت اداره کل تعزیرات حکومتی استان یزد را تشریح نمود
تعزیرات حکومتی مرجع رسیدگی به تخلفات بازار و قاچاق کالا و ارز و امور بهداشتی و درمانی در حیطه صلاحیت این سازمان است. در این سازمان به گزارشات ارسالی از سوی بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت، و اتاق اصناف و بازرسان بهداشت و درمان و گزارشات اداره آگاهی نیروی انتظامی و همچنین افراد حقیقی رسیدگی می شود.
1393/05/04
هرجا بحرانی هست دست اسرائیل را می‌توان دید
وزیر دادگستری با تشریح روند شکل‌گیری رژیم صهیونیستی اسرائیل و حاکمیت غیرقانونی این رژیم بر سرزمین‌های فلسطین اشغالی، گفت: طی 35 سال گذشته از پیروزی انقلاب اسلامی، هر سال اسرائیل ضعیف‌تر شده و رو به نزول حرکت کرده است
1393/05/04
وزیر دادگستری: عمر رژیم صهیونیستی رو به پایان است
وزیر دادگستری گفت: پایداری و مقاومت مردم فلسطین و غزه سقوط رژیم صهیونیستی را نوید می دهد و روند انحطاط این رژیم جعلی که همزمان با شکل گیری انقلاب اسلامی آغاز شده، هم اکنون شتاب گرفته است.
1393/05/04
سایر اخبار
جریمه 164 میلیاردی شرکت به اتهام گرانفروشی(باشگاه خبرنگاران)    
محموله قاچاق عینک آفتابی به ارزش بیش از یک میلیارد ریال کشف شد(خبرگزاری جمهوری لسلامی)    
جریمه میلیاردی پزشک ارتوپد سودجو(باشگاه خبرنگاران)    
کشف 2.5 کیلو طلای قاچاق در تهران(باشگاه خبرنگاران)    
رهبر معظم انقلاب با عفو و تخفیف مجازات تعدادی از محکومان موافقت کردند(روزنامه رسالت)    
انهدام باند 10میلیارد ریالی کالای قاچاق در بندرانزلی(خبرگزاری فارس)    
جریمه 1.5 میلیاردی برای قاچاقچیان کالاهای خارجی(خبرگزاری فارس)    
اخبار استان تهران
جلسه مشترک با اتحادیه های صنفی تهران تشکیل شد 1393/05/06
به گزارش روابط عمومی: جلسه مشترک با تعدادی از اتحادیه های صنفی تهران در تاریخ پنجم مرداد ماه در محل اداره کل تعزیرات حکومتی تهران و با حضور محسنی، مدیر کل نظارت بر شبکه های توزیعی و اقتصادی سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان، شیردل، جانشین اداره اماکن پلیس امنیت تهران بزرگ، ابراهیمی، عضو هئیت رییسه اتاق اصناف تهران، معینی، نماینده سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران ، شیرازی، رییس اتحادیه لباس و پوشاک ، بشیری، معاون انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان، نماینده اتحادیه پارچه فروشان، نمایندگان دانشگاه های علوم پزشکی ایران، تهران و شهید بهشتی ، رادان، رییس اتحادیه بوفه داران سینما و مجامع عمومی، عبدالهی نجات، نماینده اتحادیه کفشهای ماشینی و لاستیکی تهران ، یعقوبی، معاون اتحادیه خوار و بار فروشان، حنیفی پور، نایب رییس اتحادیه اغذیه فروشان و رییس اتحادیه کباب، حلیم و غذاهای سنتی برگزار شد.
12:59:35 
دو هزار و 899 واحد صنفی در تهران بازرسی شدند 1393/05/06
به گزارش روابط عمومی: پس از برگزاری 255 گشت مشترک اداره کل تعزیرات حکومتی تهران در نیمه دوم تیرماه سال جاری با حضور نمایندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت، اصناف و دانشگاههای علوم پزشکی و دامپزشکی از دو هزار و 899 واحد صنفی بازدید به عمل آمد.
10:21:37 
بسمه تعالی 1393/05/06
اداره کل تعزیرات حکومتی تهران بر اساس ماده 10 (اصلاحی 25/10/1389) آیین نامه سازمان تعزیرات حکومتی، از تمامی قضات محترم بازنشسته برای تصدی شعب تعزیرات حکومتی دعوت به همکاری می نماید. متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس خیابان شهید مطهری، نرسیده به چهار راه سهروردی، ساختمان اداره کل تعزیرات حکومتی تهران، طبقه سوم، معاون محترم حقوقی و ارجاع و طبقه پنجم، دفتر مدیر کل مراجعه نمایند. تلفن های تماس: 88758461 و 88752309 روابط عمومی اداره کل تعزیرات حکومتی تهران
10:13:05 
عامل قاچاق پارچه خارجی در تهران محکوم شد 1393/05/06
به گزارش روابط عمومی: حسب گزارش واصله ، میزان هشت گونی پارچه خارجی قاچاق ، کشف و پس از انجام مراحل قانونی، پرونده برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی استان ارسال شد.
10:12:20 
عامل قاچاق پوشاک خارجی در تهران محکوم شد 1393/05/06
به گزارش روابط عمومی: حسب گزارش واصله ، پانزده بسته پوشاک خارجی قاچاق ، کشف و پس از انجام مراحل قانونی، پرونده برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی استان ارسال شد.
10:11:19 
arm