Alternate Text
یکشنبه 3 مهر 1401- 17:07
دیدگاه سازمان

بیانیه هفته دفاع مقدس
هفته دفاع مقدس فرصت بسیار گران بهایی برای بازشناسی حماسه عظیمی است که با ایثار، فداکاری و سلحشوری فرزندان برومند و معنوی امام عاشقان ،خمینی کبیر (ره) افسانه شکست ناپذیری و سلطه‌گری قدرت‌های جهانی به ویژه آمریکای جنایتکار را باطل و برتری ایمان و اراده ملت نستوه و استوار ایران را به عنوان یکی از عبرت‌های بزرگ تاریخ معاصر اثبات کرد.
هفته دفاع مقدس، مجالی است برای بهره برداری و بازشناخت ظرفیت‌ها و ذخایر معنوی و فرهنگی شهدا و جانبازان و بازگویی رشادت‌ها و جانفشانی‌های سلحشورانی است که عاشقانه دل به آرمان‌های والا و انقلابی پیر و مرادشان دادند و با سلاح ایمان و بصیرت، رویای شکست‌ناپذیری قدرت‌های بزرگ را برای همیشه باطل کردند.
تلاش بیهوده دشمنان انقلاب و مدعیان دروغین حقوق بشر در تجهیز رژیم بعث عراق به سلاح‌های مخرب و پیشرفته و به ویژه سلاح‌های کشتار جمعی و حمایت‌های بی پایان مالی، سیاسی، تبلیغاتی و اطلاعاتی حماسه هشت سال دفاع مقدس و فرجام افتخار آمیز آن درس عبرت و پیامی روشن برای آنهایی بود که با تایید و پیگیری رفتارهای خصومت آمیز، تحقق دکترین پوسیده کاخ سفید، بنیاد فکری مقامات آمریکایی در سرنگونی و فروپاشی نظام و تضعیف توانایی ملت و جمهوری اسلامی ایران را آرزو می‌کردند.
اکنون که شاهد پیشرفت‌های چشمگیر ایران اسلامی در عرصه‌های مختلف هسته‌ای، پزشکی، دانش فضایی و کسب افتخارات متعدد در عرصه‌های بین‌المللی و ایجاد الگویی تمام عیار از پیشرفت در سایه پیروی از اسلام و پشتیبانی از ولایت برای منطقه و حتی سایر کشورهای آزادی‌خواه دنیا هستیم ،ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام خمینی (ره) و همه شهدای جنگ تحمیلی این هفته را به رهبر معظم انقلاب ، ملت غیور ایران و خصوصا خانواده معزز شهدای دفاع مقدس ، تبریک می گوییم، سعادت، سربلندی و پیروزی یکایک مردم ایران را از خداوند متعال مسئلت می نماییم.

پایگاه مقاومت بسیج امام حسن مجتبی(ع) سازمان تعزیرات حکومتی
مهر1392

بیانیه سازمان تعزیرات حکومتی
به مناسبت فرارسیدن یوم الله 22بهمن
ایام الله دهه مبارک فجر، یادآور حماسه بزرگ ملت ایران در سرنگونی رژیم طاغوت و حماسه‌ای است از قیام سراسر نور نبی اکرم (ص) و ائمه اطهار (ع) در ستیز با ظلمات و انتشار نور در عالم و آدم بوده است.
بی‌تردید این حماسه عظیم با مجاهدت عالمان و فرزانگان در طول تاریخ و سرآمد آنان در عصر حاضر حضرت امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) و به برکت خون شهیدان گلگون کفن انقلاب پدید آمد.
صدور انقلاب خمینی کبیر (ره)با همه ابعاد فکری و عقیدتی آن و بروز و ظهور جنبه های مادی و معنوی بر گرفته از آن تفکرات ارزشمند، فریضه‌ای است که هر انسان آزاده‌ای بر نشر و توسعه و انجام آن مقید است.
22 بهمن روز وحدت و به ثمر رسیدن نهال شکوهمند انقلاب و یکپارچگی ملتی آزاد و سرافراز است که با پیروی از آرمانهای امام (ره) و با هدایت داهیانه رهبر فرزانه انقلاب، در مقابله با دسیسه و توطئه‌های دشمنان نظام، چون کوه استوار و دژ مستحکم و تسلیم‌ناپذیر ایستاده و از حقوق مسلم خویش در عرصه‌های مختلف سیاسی، فرهنگی به ویژه دستاورد بزرگ انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای و فضایی صیانت می‌کنند.
سازمان تعزیرات حکومتی نیز با حضور خود در راهپیمایی شکوهمند 22 بهمن ماه 1391، بار دیگر یادآور می شود که ایران اسلامی، آوردگاه حضور خط شکنانی است که جهان در برابر اراده پولادین آنها همواره سر تعظیم فرود آورده است.
دراین فضای آکنده از پیروزی و کامیابی بجاست ملت شریف ایران بار دیگر با حضور متعهدانه و آگاهانه در تظاهرات شکوهمند مردمی به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، درراستای آموزه‏های حضرت امام(ره) و رهبری معزّز انقلاب اسلامی حضرت آیت‏الله خامنه‏ای بیعت مجدد خود با آرمان‏های امام راحل و شهدا را اعلام و با سردادن بانگ الله اکبر و اهتزاز پرچم توحید، این عهد را تجدید نمایند.