دوشنبه 17 مرداد 1401
انگلیسی | نقشه سایت | جستجو
ریاست سازمان
احمد اصانلو
احمد اصانلو
معاون وزیر دادگستری 
و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی 
021-88940507
Riyasat@tazirat.gov.ir
معاونین
علیرضا صادقی
علیرضا صادقی

معاون توسعه مدیریت و منابع 

021-88899509
Moavenat_Tosee@tazirat.gov.ir 
محمدعلی اسفنانی
محمدعلی اسفنانی
سرپرست معاونت اجتماعی  
وپیشگیری از وقوع تخلفات 
021-66400048
Moavenat-Ejtemaee@tazirat.gov.ir
امیر اسلامی تبار
امیر اسلامی تبار
سرپرست معاونت حقوقی  
و نظارت بر امور مجلس 
021-88946539
Moavenat-Hoghughi@tazirat.gov.ir
مدیران دفاتر ستادی مستقل
اصغر دوستی تبار
اصغر دوستی تبار
مدیرکل هسته گزینش وزارت دادگستری 
و سازمان تعزیرات حکومتی 
021-88945848
Gozinesh@tazirat.gov.ir
رضا طاهری کدخدا
رضا طاهری کدخدا
مدیرکل حوزه ریاست  
وهماهنگی امور استان‌ها 
021-88853008
Hoze-Riyasat@tazirat.gov.ir
جعفری
جعفری

مشاور رئیس و مدیرکل حراست 

021-88946536
Herasat@tazirat.gov.ir
شهرام محسنی دفرازی
شهرام محسنی دفرازی

مدیرکل روابط عمومی و تشریفات 

021-88851055
Ravabet-Omoumi@tazirat.gov.ir
حمیدرضا کیوانفر
حمیدرضا کیوانفر

مدیرکل مدیریت عملکرد و سلامت اداری 

021-88808919
Modiriat-Amalkard@tazirat.gov.ir
مرتضی قاسمی
مرتضی قاسمی
مدیرکل آمار و فناوری  
اطلاعات و ارتباطات 
021-88945845
IT@tazirat.gov.ir
داود کیانی
داود کیانی
مدیرکل پیشگیری و نظارت 
بر قاچاق کالا و ارز 
021-88851056
Ghachagh@tazirat.gov.ir
مدیران حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع
فرشاد بهروزی
فرشاد بهروزی
ذیحساب و مدیرکل امور مالی 

021-88807783
Mali@tazirat.gov.ir
اسماعیل نوبخت
اسماعیل نوبخت
مدیرکل منابع انسانی 

021-88808912
Manabe-Ensani@tazirat.gov.ir
محمد خوشقدم
محمد خوشقدم
مدیرکل پشتیبانی و رفاه 

021-88940595
Poshtibani@tazirat.gov.ir
حمیدرضا منصوری
حمیدرضا منصوری
مدیرکل آموزش و پژوهش 

021-88806931
Amoozesh@tazirat.gov.ir
سیدرضا جابری فرددورکی
سیدرضا جابری فرددورکی
مدیرکل راهبردی، بودجه و تشکیلات 

021-88806791
Rahbordi@tazirat.gov.ir
مدیران حوزه معاونت حقوقی و امور مجلس:
سیداحد یوزباشی
سیداحد یوزباشی
سرپرست اداره کل حقوقی 
و نظارت قضایی 
021-88838402
Hoghughi@tazirat.gov.ir
ذوالفقار فاطمی
ذوالفقار فاطمی
مدیرکل نظارت بر اجرای احکام 

021-88866972
EjrayeAhkam@tazirat.gov.ir
دکتر مهدی بهرامیان
دکتر مهدی بهرامیان

مدیرکل امور مجلس و تدوین لوایح 

021-88805852
Majles@tazirat.gov.ir
علیرضا جواهری
علیرضا جواهری

سرپرست اداره کل رسیدگی به شکایات از آراء قطعی سازمان 

021-88851058
Shekayat@tazirat.gov.ir
مدیران حوزه معاونت اجتماعی وپیشگیری از تخلفات:
سلیمان رزاقی
سلیمان رزاقی

مدیرکل امور اقتصادی 

021-66402320
Eghtesadi@tazirat.gov.ir
رضا ابوالقاسمی
رضا ابوالقاسمی
مدیرکل نظارت و هماهنگی 
گشت‌های مشترک 
021-66402320
Gasht@tazirat.gov.ir
آرش لشکری
آرش لشکری

مدیرکل حمایت از حقوق مصرف کنندگان 

021-66962334
Hemayat-Masrafkonandegan@tazirat.gov.ir
ویدا آزاد
ویدا آزاد

مدیرکل پیشگیری‌های اجتماعی 

021-66463699
Pishgiri-Ejtemaee@tazirat.gov.ir
مشاوران
علیرضا مرآتی
علیرضا مرآتی

مشاور رئیس
 
محمدعلی هاشمی‌خواه
محمدعلی هاشمی‌خواه

مشاور رئیس
 
مهدی عبدی پور کشاورز
مهدی عبدی پور کشاورز

مشاور رئیس
 
سعید اخروی
سعید اخروی

مشاور رئیس
 
داریوش جودکی
داریوش جودکی

مشاور رئیس
 
مدیران اجرایی و استانها:
فرزاد آقایی
فرزاد آقایی

مدیرکل تعزیرات حکومتی تهران 

021-86047426
Tehran@tazirat.gov.ir
احمد جعفری نسب
احمد جعفری نسب
مدیرکل تعزیرات حکومتی شهرستان‌های استان تهران 
021-33379257
Tehran-sh@tazirat.gov.ir
صمد حضرتی
صمد حضرتی

مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان شرقی 

041-35539612
AzarSharghi@tazirat.gov.ir
حسین نجف‌زاده
حسین نجف‌زاده
مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان غربی 

044-33466803
AzarGharbi@tazirat.gov.ir
علی رحیمی آذر
علی رحیمی آذر
مدیرکل تعزیرات حکومتی اردبیل 

045-33404107 Ardabil@tazirat.gov.ir
علی اکبر مختاری
علی اکبر مختاری
مدیرکل تعزیرات حکومتی اصفهان

031-36242024
Esfahan@tazirat.gov.ir 
حجت اله هراتی
حجت اله هراتی

مدیرکل تعزیرات حکومتی البرز  

026-32511006
Alborz@tazirat.gov.ir
علیرضا لطفی
علیرضا لطفی

مدیرکل تعزیرات حکومتی ایلام  

084-32227402
ILam@tazirat.gov.ir
رضا سعیدی
رضا سعیدی

مدیرکل تعزیرات حکومتی بوشهر 

077-33554949
Boushehr@tazirat.gov.ir
محمدرضاعمرون
محمدرضاعمرون

مدیرکل تعزیرات حکومتی چهارمحال و بختیاری  

038-32221134
ChaharMahal@tazirat.gov.ir
حسین حسن‌پور فوتمی
حسین حسن‌پور فوتمی

مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان جنوبی 

056-32342343
KhorasanJonoubi@tazirat.gov.ir
سیدمرتضی مدنی فدکی
سیدمرتضی مدنی فدکی

مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان رضوی 

051-37252479
KhorasanRazavi@tazirat.gov.ir
سیدجواد سیدالموسوی
سیدجواد سیدالموسوی

مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان شمالی 

058-32288022
KhorasanShomali@tazirat.gov.ir
نعمت اله بیرانوندی
نعمت اله بیرانوندی

مدیرکل تعزیرات حکومتی خوزستان 

061-32226073
Khouzestan@tazirat.gov.ir
رضا مظفری
رضا مظفری

مدیرکل تعزیرات حکومتی زنجان 

024-33366721
Zanjan@tazirat.gov.ir
مهدی طیبی
مهدی طیبی

مدیرکل تعزیرات حکومتی سمنان 

023-33350218
Semnan@tazirat.gov.ir
موسی عباس‌زاده محمودی
موسی عباس‌زاده محمودی
مدیرکل تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان
054-33225568
Sistan-Balouchestan@tazirat.gov.ir
غلامرضا سالاری
غلامرضا سالاری

مدیرکل تعزیرات حکومتی فارس 

071-32284001
Fars@tazirat.gov.ir
علیرضا حسن پور
علیرضا حسن پور

مدیرکل تعزیرات حکومتی قزوین 

028-33662005
Qazvin@tazirat.gov.ir
مهدی ریاضی
مهدی ریاضی

مدیرکل تعزیرات حکومتی قم 

025-36621820
Ghom@tazirat.gov.ir
نجیم حسینی
نجیم حسینی

مدیرکل تعزیرات حکومتی کردستان 

087-33664005
Kordestan@tazirat.gov.ir
ارسلان میری
ارسلان میری

مدیرکل تعزیرات حکومتی کرمان 

034-32263099
Kerman@tazirat.gov.ir
قهرمان شاهی
قهرمان شاهی

مدیرکل تعزیرات حکومتی کرمانشاه 

083-38351133
Kermanshah@tazirat.gov.ir
 براتعلی صالحی
براتعلی صالحی

مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد 

074-33226371
Kohgilouye@tazirat.gov.ir
 تقی حسام
تقی حسام

مدیرکل تعزیرات حکومتی گلستان 

017-32480400
Golestan@tazirat.gov.ir
مرتضی امینی
مرتضی امینی

مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان 

013-33365854
Gilan@tazirat.gov.ir
حمیدالقاصی مهر
حمیدالقاصی مهر

مدیرکل تعزیرات حکومتی لرستان 

066-33325058
Lorestan@tazirat.gov.ir
یداله ملکی
یداله ملکی

مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران 

011-33329221
Mazandaran@tazirat.gov.ir
بهرام براری
بهرام براری

مدیرکل تعزیرات حکومتی مرکزی 

086-33134205
Markazi@tazirat.gov.ir
مرتضی ممیزی
مرتضی ممیزی

سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی هرمزگان 
076-33336597
Hormozgan@tazirat.gov.ir
مرضیه یونسی
مرضیه یونسی

مدیرکل تعزیرات حکومتی همدان 

081-32524484
Hamedan@tazirat.gov.ir
سیدمحمدمهدی مهاجریان مقدم
سیدمحمدمهدی مهاجریان مقدم
سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی یزد 

035-36331023
Yazd@tazirat.gov.ir