Alternate Text
شنبه 21 تیر 1399- 06:04
بيانيه سازمان تعزيرات حكومتي

بیانیه سازمان تعزیرات حکومتی

یوم‌الله دوازدهم فروردین، روز پیروزی مستضعفین بر مستکبرین، روز تجلی حکومت عدل الهی و تحقق وعده حق تعالی در بذل عزت و بزرگی بر مستضعفان جهان است.
انقلاب اسلامی با حضور شکوهمند مردم قهرمان ایران در22 بهمن 57 با زعامت رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و با ایثارگری و شهادت هزاران نفر از بهترین فرزندان این مرز و بوم به پیروزی رسید و در یوم الله دوازده فروردین 58 با برگزاری مهمترین همه پرسی،مردم قهرمان، یکپارچه و فهیم ایران اسلامی بار دیگر با انگشت‌های جوهری خود پای برگه‌های تائید و تحکیم انقلاب را انگشت زده و مهر تاییدی دیگر بر تارک درخشان تاریخ انقلاب اسلامی به ارمغان نهادند.
انقلاب اسلامی اکنون پس از سه دهه با اتکال به نیروی لایزال الهی و همچنین با اتکا به اعتماد به نفس ملی و ظرفیت‌های درونی خود، به درجه‌ای از رشد مادی و معنوی رسیده که آمادگی دارد با پیروی از رهنمودهای داهیانه و منویات حکیمانه رهبر معظم انقلاب، سرآغازی نوین بر حیات واقعی اسلام در عصر زورمداران زرپرست دنیامدار باشد. و همچنان گوش به فرمان مقام معظم رهبری مدظله‌العالی، با آگاهی کامل، تفکری روشن و اراده‌ای پولادین آماده تکرار حماسه‌های آفریده شده در صحنه‌های مختلف سیاسی – عبادی و غیره بوده و همچنان به میثاق خود با آرمان‌های والای نظام اسلامی پایبند و استوارند.
سازمان تعزیرات ضمن گرامیداشت یوم الله دوازدهم فروردین آمادگی کامل خود را تحت اوامرمقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(مد ظله العالی) برای دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی و دستاوردهای ارزشمند آن در مقابل توطئه‌های استکبار جهانی وهمچنین اطاعت ازپیام ایشان درخصوص اصلاح الگوی مصرف درسال 1388 اعلام می کند.