پنجشنبه 14 مرداد 1400
تعزیرات استان آذربایجان غربی
| |
ارتباط با ما

 

 با سلام و احترام

ورود شما را به پایگاه اطلاع رسانی تعزیرات حکومتی استان آذربایجان غربی خیرمقدم عرض می کنیم. امیدواریم به اطلاعات و موارد درخواستی خود در این پایگاه دسترسی پیدا کرده باشید. بسیار خوشحال و ممنون خواهیم شد، چنانچه نظر ارشادی، اصلاحی و تکمیلی خود را ارسال کنید و یا هرگونه ایراد و مشکل مشاهده شده در این پایگاه را به ما اطلاع دهید.

 

آدرس پستی: ارومیه-خیابان شهیدبهشتی روبروی کوی شهید زینتی(موزه)اداره کل تعزیرات حکومتی استان آذربایجان غربی

کد پستی: 5715973355 

با تشکر فراوان و آرزوی توفیق الهی

پست سازمانی

تلفن

دفتر مدیرکل

33466803

معاونت اجرایی

33471803

معاونت اجرای احکام

33487604

معاونت توسعه مدیریت ومنابع

33487602

روابط عمومی

33487603

رئیس حراست

33457988

رئیس امورمالی

33458693

رئیس رایانه

33471802

تلفنخانه

33464343- 33458352 33456856

 


ارومیه
خیابان شهید بهشتی (دانشکده) -روبروی موزه – اداره کل تعزیرات حکومتی استان آذربایجان غربی
تلفن : 3458352-3456856-0441

کدپستی:5715973355
آدرس پست الکترونیکی اداره کل:  Agh@tazirat.gov.ir
آدرس پست الکترونیکی امور اداری:  Edari-agh@tazirat.gov.ir

آدرس پست الکترونیکی امور مالی:  Mali-agh@tazirat.gov.ir
آدرس پست الکترونیکی امور رایانه : Rayaneh-agh@tazirat.gov.ir
آدرس پست الکترونیکی روابط عمومی : Ravabet-agh@tazirat.gov.ir  
ماکو
بلوار رسالت- جنب پارک استاد شهریار –اداره تعزیرات حکومتی ماکو
تلفن : 3242822-0462
آدرس پست الکترونیکی:  Maku-agh@tazirat.gov.ir

خوی

کدپستی: 5717613695
بلوار 15 خرداد -اداره تعزیرات حکومتی خوی
تلفن : 2443922-2446064-0461
آدرس پست الکترونیکی: Khoy-agh@tazirat.gov.ir

سلماس

کدپستی:

خیابان پاسداران-تقاطع خیابان شهیدبهشتی - اداره تعزیرات حکومتی سلماس 
نلفن : 5244846-5249111-0443
آدرس پست الکترونیکی:  Salmas-agh@tazirat.gov.ir

نقده
اداره تعزیرات حکومتی نقده
تلفن : 6225820-0443

کدپستی: 5761676714
آدرس پست الکترونیکی:  Naghadeh-agh@tazirat.gov.ir

مهاباد
خیابان مدرس – روبروی انبار غله - اداره تعزیرات حکومتی مهاباد
تلفن : 2221800-2221893-0442

کدپستی: 5914674685
آدرس پست الکترونیکی:  Mahabad-agh@tazirat.gov.ir
میاندوآب
خیابان شهدا فلکه طالقانی –روبروی دفتر خانه شماره یک - اداره تعزیرات حکومتی میاندوآب
تلفن : 2221837-2240448-0481

کدپستی: 5971738863
آدرس پست الکترونیکی: Miyandoab-agh@tazirat.gov.ir

بوکان
فلکه فرمانداری –خیابان شهید چمران –نرسیده به فلکه مادر - اداره تعزیرات حکومتی بوکان
تلفن : 6229530-6220839-0482

کدپستی: 5951754967
آدرس پست الکترونیکی:  Bukan-agh@tazirat.gov.ir

سردشت
چهارراه برق پشت صندوق انصارالمجاهدین - اداره تعزیرات حکومتی سردشت
تلفن : 3222203-0444

کدپستی: 5961835844
آدرس پست الکترونیکی:  Sardasht-agh@tazirat.gov.ir

شاهیندژ
خیابان معلم جنوبی – جنب دبیرستان سمیه - اداره تعزیرات حکومتی شاهیندژ
تلفن 4220953-0482

آدرس پست الکترونیکی: 

کدپستی: 5981865455

پیرانشهر

خیابان15خرداد-پشت شهرداری-جنب شورا

کدپستی: 5781859567