پنجشنبه 14 مرداد 1400
انگلیسی | نقشه سایت | جستجو
تاریخ 1400/03/08         ساعت 15:26:19     گروه خبری تعزیرات

معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در مورد انتخابات دور سیزدهم ریاست جمهوری گفت: انتخابات اثر ماندگار دارد بنابراین مشارکت مهم‌ترین مؤلفه است که می‌تواند پاسخی برای دشمنان ما و آنهایی که منتظرند که نام نظام اسلامی ما از پیشرفت بماند؛ باشد.
تصویر

به گزارش اداره کل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی، جمال انصاری در حاشیه جلسه تکریم معاون سابق اجتماعی و پیشگیری از وقوع تخلفات و معرفی سرپرست این معاونت با حضور معاونان و مدیران ستادی سازمان با اشاره به پیش رو بودن انتخابات سیزدهم ریاست جمهوری، گفت: حدود 10 یا ۱۲ روز مانده به انتخابات و سخنان مقام معظم رهبری (مدظله العالی) فصل الخطاب ماست.
معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی افزود: انتخابات اثر ماندگار دارد بنابراین مشارکت مهم‌ترین مؤلفه است که می‌تواند پاسخی برای دشمنان ما و آنهایی که منتظرند که نام نظام اسلامی ما از پیشرفت بماند؛ باشد.
وی تصریح کرد: اصل مهم، مشارکت حداکثری در انتخابات است و همه ما موظفیم که برای پاسخگویی به شبهات تلاش کنیم اما موضعی که مهم است، مشارکت ما با وضعیت نظام گره خورده و این بار موقعیت حساس‌تر است و امیدوارم همچون دوره های قبلی با حضور پرشور ملت با بصیرت کشورمان بار دیگر در رقم خوردن سرنوشتمان قدم بر می داریم.