پنجشنبه 10 مهر 1399
تعزیرات استان قزوین
| |
 

بازدید وزیر دادگستری از تعزیرات حکومتی اردبیل وزیر دادگستری در سفر به استان اردبیل از تعزیرات حکومتی این استان بازدید و با همکاران دیدار و گفتگو کرد. 00:00   تاریخ   1399/07/05

رئیس سازمان تعزیرات علیرغم میل باطنی با رفتن رایگانی موافقت کرد معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان اعلام کرد: معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان تعزیرات حکومتی در آئین تکریم و معارفه مدیرکل روابط عمومی و تشریفات و سخنگوی این سازمان گفت: رئیس سازمان علیرغم میل باطنی با رفتن رایگانی موافقت کرد. 00:00   تاریخ   1399/07/02

پیام رئیس سازمان تعزیرات به مناسبت هفته دفاع مقدس معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات با صدور پیامی فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را گرامی داشت. 00:00   تاریخ   1399/06/31

افزایش گشت های مشترک تعزیرات با تمرکز بر احتکار رئیس سازمان تعزیرات تاکید کرد: معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات بر لزوم افزایش گشت های مشترک تعزیرات با تمرکز بر احتکار تاکید کرد. 00:00   تاریخ   1399/06/25

  آرشیو
تاریخ 1399/05/08         ساعت 07:34:12     گروه خبری اخبار استان قزوین

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان قزوین در راستای اجرای برنامه های پیشگیری اجتماعی،تعامل و پاسخگویی مستقیم و شفاف به مردم در سامانه 111سامد استانداری حضور یافت.
تصویر  به گزارش روابط عمومی اداره کل تعزیرات حکومتی استان قزوین ، هوشنگ محمدی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین با حضور در سامانه 111 سامد (سامانه ارتباط مردم و دولت) از طریق ارتباط تلفنی مستقیم به درخواست‌های مردم پاسخ داد و در ادامه با سمیعی مدیر کل محترم حراست استانداری دیدارو گفتگو کردند .
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان قزوین ضمن استقبال از فرصت ایجاد شده اظهار کرد خوشبختانه با برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده برای پاسخگویی به مردم شریف استان امکان ارتباط مستقیم جهت پیشگیری از وقوع جرم،راهنمایی لازم و اطلاع رسانی از طریق سامانه سامد (سامانه ارتباط مردم و دولت) فراهم شده است.
 
 وی افزود: درراستای خدمتگزاری صادقانه به شهروندان در یک سال اخیر از طریق ملاقات عمومی بنده،به صورت حضوری با مردم ارتباط برقرار شده است.
محمدی  خاطرنشان کرد: اما با توجه به شیوع بیماری کرونا متاسفانه در چند ماه گذشته به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی و جلوگیری از شیوع بیماری و حفظ سلامت شهروندان ملاقات های عمومی ها  حدالمقدورکمتر شده و بیشتر به درخواست‌های مردم از طریق سامانه مجازی و نیز ارتباطات مستقیم تلفنی پاسخ داده شده است.  

ایشان تصریح کرد: خوشبختانه امروز نیز بنده با حضور در سامانه سامد استانداری و از طریق شماره سامانه پاسخگویی 111 سامد بطور مستقیم درخواست شهروندان شریف استان را دریافت و در اسرع وقت نسبت به بررسی و رفع موانع و مشکلات به حق و قانونی این افراد اقدامات لازم در دستور کار قرار خواهد گرفت.
وی در پایان گفت: به دلیل اهمیت رفع موانع و مشکلات مردم با برنامه ریزی انجام شده این جانب و همکارانم بطور مستمر سامانه مجازی سازمان را رصد کرده و با ارتباط مستقیم تلفنی پاسخگوی مردم خواهیم بود.