شنبه 5 بهمن 1398
تعزیرات استان گیلان
| |
 

عادی شدن تصمیمات آفت بزرگ خدمت به مردم است وزیر دادگستری گفت: وزیر دادگستری در نشست روسا و مستشاران شعب عالی سازمان تعزیرات گفت: عادی شدن تصمیماتی که در مورد مردم می گیریم، مساله مهمی است که باید مراقب این آفت باشیم. 00:00   تاریخ   1398/10/25

پیام رئیس سازمان تعزیرات در پی جان باختن مردم شهید پرور کرمان رئیس سازمان تعزیرات حکومتی با صدور پیامی، جان باختن جمعی از هموطنان در مراسم وداع و تشییع سردار شهید سلیمانی را تسلیت گفت. 00:00   تاریخ   1398/10/18

انتقام خون شهید سلیمانی از سوی جهان اسلام گرفته می شود همرزم شهید سپهبد سلیمانی: سردار سپهر جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین‎ سپاه پاسداران و همرزم شهید سپهد سلیمانی در مراسم گرامیداشت یاد و خاطره این شهید که در وزارت دادگستری برگزار شد، منتقمین خون این شهید والامقام را جبهه مقاومت و جهان اسلام عنوان کرد. 00:00   تاریخ   1398/10/15

پیام رئیس سازمان تعزیرات در پی شهادت سردار قاسم سلیمانی معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی با صدور پیامی شهادت مجاهد خستگی ناپذیر سردار قاسم سلیمانی را تبریک و تسلیت گفت. 00:00   تاریخ   1398/10/13

  آرشیو
تاریخ 1398/09/02         ساعت 10:21:49     گروه خبری اخبار استان گیلان

 

به گزارش روابط عمومی ؛ انصاری مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان با اشاره به اعزام روزانه سه اکیپ بازرسی از سوی این اداره کل برای رسیدگی به شکایات مردمی، گفت: بیشترین شکایات در مورد اقلام اساسی و حمل و نقل است.

انصاری با اشاره به اینکه با توجه به دستور رهبر معظم انقلاب، رئیس جمهور، سازمان تعزیرات حکومتی طرح نظارتی ویژه ای را از ۲۵ آبان ماه به مدت یکماه در سراسر کشور اجرایی خواهد شد.

وی با بیان اینکه بر همین اساس جلساتی با ادارات ذی ربط، روسای شعب ادارات تعزیرات و همچنین اتحادیه‌ها برگزار شد، افزود: در این جلسه از روسای اتحادیه‌ها خواسته شده تا بر واحدهای صنفی زیر نظر خود به صورت جدی نظارت کنند زیرا در صورت بروز تخلف آنها مسئول بوده و باید پاسخگو باشند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان با اشاره به افزایش ساعت کاری این سازمان تا ساعت ۲۰ شب، گفت: هر روز سه اکیپ گشت‌های نظارتی از سوی اداره کل تعزیزات در سطح شهر و در راستای رسیدگی به شکایات و مطالبات مردمی اعزام می شوند.

وی در ادامه با تأکید بر اینکه اولویت بازرسان تعزیرات حکومتی اقلام اساسی و حمل و نقل است، تصریح کرد: یکی از موارد پیش بینی شده در طرح جدید حضور قاضی در محل و صدرو حکم بدون اطاله دادرسی است.

انصاری با اشاره به ارسال گزارش عملکرد روزانه به مرکز در زمینه اقدامات انجام صورت گرفته در استان، افزود: روزانه بیش از ۱۰۰ شکایت مردمی دریافت می شود. حضور تعزیرات حکومتی در بازرسی‌ها برای کمک به سایر نهادهای مسئول است.

وی در پایان افزود: با توجه به اینکه هیچ گونه افزایش قیمتی تا کنون در دستور کار نبوده لذا پرونده تخلفات این گونه متخلفین خارج از نوبت رسیدگی و بشدت با متخلفین برخورد قانونی صورت می پذیرد.

نظرات کاربران
نظرشما
نام :
آدرس صندوق الکترونیکی :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :