جمعه 17 مرداد 1399
تعزیرات استان گیلان
| |
 

پیام رئیس سازمان تعزیرات حکومتی به مناسبت روز خبرنگار معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات با صدور پیامی در آستانه روز خبرنگار از خداوند منان خواستار تداوم عزت، سلامت و خدمت مسئولانه برای اصحاب رسانه شد. 00:00   تاریخ   1399/05/15

افزایش حدود 15 درصدی نظارت‌ها بر بازار در 4 ماهه امسال رئیس سازمان تعزیرات حکومتی اعلام کرد: معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در حاشیه چهارمین نشست شورای نظارت و رصد بازار بیان کرد: نظارت‌ها بر بازار در 4 ماهه 1399 نسبت به 4 ماهه 1398 حدود 15 درصد افزایش داشته است. 00:00   تاریخ   1399/04/31

۸۸درصد پرونده های ارزی مربوط به استان تهران است رئیس سازمان تعزیرات: معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی با اشاره به ضرورت استانداردسازی و سیاست گذاری برای رسیدگی به پرونده های ارزی گفت: ۸۸ درصد پرونده های ارزی در استان تهران در حال رسیدگی است. 00:00   تاریخ   1399/04/08

پیام رئیس سازمان تعزیرات حکومتی به مناسبت هفته قوه قضائیه معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در پیامی ، فرارسیدن هفته قوه قضائیه را به مقام عالی قضا و همکاران محترمشان تبریک گفت. 00:00   تاریخ   1399/04/01

  آرشیو
تاریخ 1398/09/02         ساعت 10:21:49     گروه خبری اخبار استان گیلان

 

به گزارش روابط عمومی ؛ انصاری مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان با اشاره به اعزام روزانه سه اکیپ بازرسی از سوی این اداره کل برای رسیدگی به شکایات مردمی، گفت: بیشترین شکایات در مورد اقلام اساسی و حمل و نقل است.

انصاری با اشاره به اینکه با توجه به دستور رهبر معظم انقلاب، رئیس جمهور، سازمان تعزیرات حکومتی طرح نظارتی ویژه ای را از ۲۵ آبان ماه به مدت یکماه در سراسر کشور اجرایی خواهد شد.

وی با بیان اینکه بر همین اساس جلساتی با ادارات ذی ربط، روسای شعب ادارات تعزیرات و همچنین اتحادیه‌ها برگزار شد، افزود: در این جلسه از روسای اتحادیه‌ها خواسته شده تا بر واحدهای صنفی زیر نظر خود به صورت جدی نظارت کنند زیرا در صورت بروز تخلف آنها مسئول بوده و باید پاسخگو باشند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان با اشاره به افزایش ساعت کاری این سازمان تا ساعت ۲۰ شب، گفت: هر روز سه اکیپ گشت‌های نظارتی از سوی اداره کل تعزیزات در سطح شهر و در راستای رسیدگی به شکایات و مطالبات مردمی اعزام می شوند.

وی در ادامه با تأکید بر اینکه اولویت بازرسان تعزیرات حکومتی اقلام اساسی و حمل و نقل است، تصریح کرد: یکی از موارد پیش بینی شده در طرح جدید حضور قاضی در محل و صدرو حکم بدون اطاله دادرسی است.

انصاری با اشاره به ارسال گزارش عملکرد روزانه به مرکز در زمینه اقدامات انجام صورت گرفته در استان، افزود: روزانه بیش از ۱۰۰ شکایت مردمی دریافت می شود. حضور تعزیرات حکومتی در بازرسی‌ها برای کمک به سایر نهادهای مسئول است.

وی در پایان افزود: با توجه به اینکه هیچ گونه افزایش قیمتی تا کنون در دستور کار نبوده لذا پرونده تخلفات این گونه متخلفین خارج از نوبت رسیدگی و بشدت با متخلفین برخورد قانونی صورت می پذیرد.