چهارشنبه 7 آبان 1399
تعزیرات استان خراسان شمالی
| |
برنامه تحول اداری

 
بیانیه  حفظ حریم شخصی و خصوصی
در بیانیه حفظ حریم شخصی تشریح می‌کنیم که چه اطلاعاتی را از شما گردآوری کرده، چگونه از اطلاعاتی که هنگام مراجعه به این پایگاه اینترنتی در اختیارمان قرار می‌دهید، استفاده و از آ‌ن‌ها حفاظت می‌کنیم. ما حفظ حریم شخصی شما را تضمین می‌کنیم. اگر در هنگام استفاده از این پایگاه اینترنتی، از شما اطلاعاتی بخواهیم که هویت‌تان را آشکار کند می‌توانید مطمئن باشید که از آن تنها بر اساس اصول مطرح شده در این بیانیه استفاده می‌شود. در هر حال تعهدات و مسئولیت‌های ما محدود به توانایی‌ها و امکانات ما بوده و ما در قبال اقدامات مجرمانه و یا حوادث و رویدادهای غیرمترقبه یا اتفاقاتی که منتسب یا ناشی از اقدامات ما نباشد، مسئولیت و یا تعهدی نخواهیم داشت.  ممکن است در آینده تغییرات در این سند اعمال شود. شما می‌توانید با مراجعه به این صفحه از تغییرات ایجاد شده در بیانیه حفظ حریم شخصی ما مطلع شوید.
چه اطلاعاتی را گردآوری می‌کنیم؟
ما ممکن است این اطلاعات را از شما بگیریم:

               - اطلاعات تماس از جمله آدرس و آدرس نامه الکترونیک

         -  اطلاعاتی برای پشتیبانی و نحوه‌ی اطلاع‌رسانی

               - اطلاعات مرتبط با نظرسنجی از مخاطبان

           - اطلاعات اساسنامه شرکت

با اطلاعاتی که می‌گیریم چه می‌کنیم؟
ما از این اطلاعات برای شناخت نیازهای شما و ارائه پیشنهادهای بهتر به شما استفاده می‌کنیم.به طور خاص، از اطلاعات گردآوری شده در سایت برای این هدف‌ها استفاده می‌کنیم:

               -   ایجاد بانک اطلاعاتی مخاطبان یا همکاران بالقوه

           -    استفاده از اطلاعات برای بهبود خدمات یا نحوه‌ی ارائه‌ی آن‌ها

              -  ارائه‌ی امکانات جدید، پیشنهادهای ویژه و یا دیگر اطلاعات  

امنیت اطلاعات: ما متعهدیم که امنیت اطلاعات شما را تضمین کنیم. برای جلوگیری از هر نوع دسترسی غیرمجاز و افشای اطلاعات شما از همه شیوه‌های لازم استفاده می‌کنیم تا امنیت اطلاعاتی را که به صورت آنلاین گردآوری می‌کنیم، حفظ شود.
لینک به سایت‌های دیگر سایت ما ممکن است به سایت‌های دیگری لینک شود. وقتی که شما از طریق این لینک‌ها از سایت ما خارج می‌شوید، توجه داشته باشید که ما بر دیگر سایت‌ها کنترل نداریم. درباره این سایت‌ها شما باید به بیانیه حریم شخصی آنها مراجعه کنید.
کنترل اطلاعات شخصی شما ما اطلاعات شخصی شما را به اشخاص ثالث نمی‌فروشیم و به هیچ شکل دیگری در اختیارشان قرار نمی‌دهیم، مگر اینکه از طرف مراجع قضایی حکمی برای این کار دریافت کنیم.

 

...................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

 

بیانیه توافق سطح خدمت

 پورتال اداره کل تعزیرات حکومتی استان خراسان شمالی از محتوی و مطالب متنوع در حوزه های مرتبط با برخورد با تخلفات اقتصادی تشکیل شده است. این پورتال قوانین و مقرراتی را جهت استفاده کاربران از پورتال تدوین نموده است که کاربران مجاز به ویرایش آن نبوده و به منظور استفاده از خدمات پورتال می بایست با تمامی این شرایط و نکات اشاره شده به آنها موافقت نمایند.

1- تغییر و تحول در قوانین و شرایط استفاده ازپورتال اداره کل تعزیرات حکومتی استان خراسان شمالی تمام حقوق مربوط به ویرایش شرایط استفاده، قوانین و نکات مطرح شده پیرامون آن را برای خود محفوظ می دارد لینک به پورتال های دیگر

2- پورتال اداره کل تعزیرات حکومتی استان خراسان شمالی ممکن است شامل لینک هایی به تارنماهای دیگر باشد. پورتال های لینک داده شده از درون این پورتال ، تحت کنترل و نظارت ما نبوده و ما هیچ مسئولیتی را در قبال آنها بر عهده نمی گیریم. اداره کل تعزیرات حکومتی استان خراسان شمالی این لینک ها را تنها جهت ارائه تسهیلات به شما درون پورتال قرار داده و محتوای هر لینک، ارتباط خاصی به پورتال ما نداشته و ما مسئولیتی را در قبال آن نمی پذیریم.

3- عدم استفاده نامشروع یا ممنوع

جهت استفاده از پورتال اداره کل تعزیرات حکومتی استان خراسان شمالی شما متعهد می شوید که تحت هیچ شرایطی از پورتال ما در کارهای نامشروع و ممنوع استفاده نمایید. شما مجاز به استفاده از پورتال اداره کل تعزیرات حکومتی استان خراسان شمالی تحت هیچ شرایطی که موجب ایجاد صدمه، غیرفعال شدن پورتال، ایجاد اختلال در ظاهر آن و ... شود، نمی باشید.

4- استفاده از امکانات ارتباط جمعی

پورتال اداره کل تعزیرات حکومتی استان خراسان شمالی ممکن است شامل سیستم های ارتباط جمعی نظیر تالار گفتگو، سیستم نظردهی، صفحات مربوط به اطلاعات شخصی و یا سیستم های مشابهی باشد که امکان ارتباط شما با سایر کاربران را فراهم کرده باشد. در اینصورت شما تنها مجاز به ارسال و دریافت پیام و یا فایل هایی می باشید که متناسب با آن سیستم ارتباط جمعی بوده و می بایست نهایت دقت را نموده تا موجب بروز موارد زیر نشوید:

بد نام کردن، سوء استفاده، حملات مخرب، تهدید و تجاوز به حقوق عمومی پورتال و سایر کاربران

انتشار‌، ارسال، بارگذاری و یا توزیع هرگونه مطلب نامتناسب، بی حرمتی، تجاوز و تعدی، گفتار زشت و وقیح، تصاویر شرم آور و عناوین، نام و موارد نامشروع.

بارگذاری فایل ها یا مواردی که به دور از عقل سلیم بوده و یا با قوانین پورتال مغایرت داشته باشد.

بارگذاری فایل هایی که شامل ویروس بوده،‌ فایل های ناقص و خراب و یا هر فایل یا برنامه ای که موجب بروز اختلال در عملکرد یک کامپیوتر دیگر گردد.

تبلیغات یا پیشنهاد فروش و خرید هر چیز یا خدمات خاصی به منظور تجارت در پورتال.

رهبری، هدایت و تشکیل گروه های هرمی در نظردهی ها، مسابقات و موارد مشابه توزیع فایل هایی که قبلاً توسط یک کاربر دیگر درپورتال قرار داده شده است به نام خود.محدود کردن و یا محروم ساختن هر کاربری به استفاده از خدمات عمومی و سرویس های ارتباط جمعی پورتال برداشتن و جمع آوری اطلاعات شخصی افراد بدون جلب رضایت آنها.

5- آئین نامه های قابل اجرا در مورد تجاوزات

اداره کل تعزیرات حکومتی استان خراسان شمالی هیچ وظیفه ای در مورد نظارت بر سیستم های ارتباط جمعی را به عهده نمی گیرد. اگرچه، ما این حق را برای خود محفوظ می داریم تا بر روی فایل ها و مطالب ارسالی کاربران بازبینی داشته و موارد خلاف قوانین پورتال را حذف نماییم. همچنین ما این حق را برای خود محفوظ می داریم که در هر زمان و به هر دلیلی دسترسی یک کاربر را به قسمت های مختلف پورتال نظیر سیستم های ارتباط جمعی محدود نموده و یا آن کاربر را حتی بدون ذکر علت از لیست اعضای پورتال حذف نماییم.اداره کل تعزیرات حکومتی استان خراسان شمالی این حق را برای خود قائل شده که در هر زمان بتواند هر اطلاعاتی را که در مورد قوانین قابل اجرا در پورتال می باشد را اعلام نماید و یا متون انتشار یافته در پورتال را ویرایش، ارسال  یا رد کرده و یا هر اطلاعات یا فایلی را در هر قسمت از پورتال حذف نماید.برخی از اطلاعات و فایل های بارگذاری شده در پورتال ممکن است به منظور استفاده محدود در اختیار شما قرار گرفته باشد، در اینصورت شما موظف به رعایت این حق بوده و نمی بایست از آن مورد خاص سوء استفاده نمایید.

6-رفع مسئولیت

اطلاعات،‌ نرم افزار،‌ محصولات و خدمات ارائه شده در پورتال ما ممکن است شامل خطاهای گرافیکی و یا برنامه نویسی باشد. قابل ذکر است بصورت دوره ای تغییراتی به این اطلاعات اعمال خواهد شد. همچنین اداره کل تعزیرات حکومتی استان خراسان شمالی و یا تولید کنندگان آن محصول، ممکن است به منظور توسعه برنامه آن را ویرایش نمایند.

7- در دسترس بودن

پورتال اداره کل تعزیرات حکومتی استان خراسان شمالی مجهز به امکان ثبت انتقادات و پیشنهادات شما متقاضیان گرامی  از طریق " ارسال پیشنهادات" می باشد. در این قسمت شما میتوانید، بصورت تمام وقت و در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت روز، تماس برقرار نمایید.اداره کل تعزیرات حکومتی استان خراسان شمالی بصورت تمام وقت در دسترس متقاضیان گرامی بوده و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد گردید

 

............................................................................................................................................................................................................................................................................................... 

 

بیانیه راهبرد مشارکت های عمومی

راهبرد مشارکت های عمومی اداره کل تعزیرات حکومتی استان خراسان شمالی

    اداره کل تعزیرات حکومتی استان خراسان شمالی در راستای انجام ماموریت سازمانی خود تلاش می کند با برنامه محوری، نگاه سیستمی و توان کارشناسی خدمات باکیفیتی را به طرز شایسته و در چارچوب وظایف قانونی خود به مخاطبین ارائه نماید. چشم انداز سازمانی ما آن است که  همواره بعنوان یکی از بهترین سازمان ها در خدمت رسانی نزد مردم شناخته شویم هر سازمانی در راستای تحقق اهداف، اجرای ماموریت ها و ارائه خدمت به مردم نیازمند توجه تام مخاطبان خود می باشد. بدیهی است بدون توجه مردم و بدون دریافت بازخورد های حاصل تعاملات دوسویه ، انتخاب راهبرد های ارائه خدمت، سخت و ناممکن می گردد. به بیان دیگر ارائه خدمت به نحو شایسته زمانی امکانپذیر است که مخاطب، میزان رضایتمندی خود را از دریافت خدمات اعلام ، تعامل و مشارکت خود را کامل نماید. سازمانی در ارائه خدمت موفق تر است که بتواند نظرات، پیشنهادات و انتقادات مخاطبین خود را دریافت و بر اساس آن راهبردهای مناسبِ جلب رضایت را در چهارچوب قانون اتخاذ نماید.در این راستا و به منظور جلب مشارکت های مردمی تعزیرات حکومتی استان خراسان شمالی برخود لازم می داند نظرات، پیشنهادات و انتقادات آحاد مردم بویژه از سوی مصرف کنندگان محترم و مدیران واحدهای صنفی را گردآوری و راهبردهای منتج به افزایش کیفیت خدمات را تدوین نماید اداره کل تعزیرات حکومتی استان خراسان شمالی تعامل و تبادل اطلاعات با آحاد مردم و دستگاه های اجرائی را در سرلوحه کار خود قرار داده است می توانید دیدگاه خود را از طریق ایمیل khrnorth@tazirat.gov.ir و یا تماس با  اداره کل تعزیرات حکومتی خراسان شمالی به صورت تلفنی و یا به صورت حضوری در میز خدمت اداره کل به این اداره کل انتقال دهید و همواره مشتاق دیدگاهها و نظرات شما هستیم می توانید از طریق سامانه ارسال نظرات، پیشنهادات ما را از دیدگاههای  خود آگاه سازید.خدمات الکترونیکی اداره کل تعزیرات حکومتی استان خراسان شمالی به صورت الکترونیکی در پورتال اداره کل تعزیرات حکومتی استان خراسان شمالی به آدرس   www.tazirat.gov.ir/khorasanshomali ارائه شده است .