شنبه 5 مهر 1399
| |
تاریخ 1398/09/03         ساعت 10:15:25     گروه خبری تعزیرات

رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در نشست شورای بسیج این سازمان با حضور فرمانده مرکز مقاومت بسیج قوه قضائیه بر ضرورت استفاده از ظرفیت های بسیج برای خدمت بیشتر به مردم تاکید کرد.
تصویر

به گزارش اداره کل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی، جمال انصاری معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در نشست شورای بسیج این سازمان با حضور فرمانده مرکز مقاومت بسیج قوه قضائیه، ضمن قدردانی از زحمات خالصانه بسیجیان به مناسبت هفته بسیج ، گفت: فرهنگ بسیج مجموعه ای از ظرفیت ها است که قالب اصلی و زمینه های آن موجود بوده و با انقلاب اسلامی بستر استفاده از این ظرفیت مهیا شده است.
وی افزود: انقلاب حتی بعد از پیروزی مسیر پر فراز و نشیبی را طی کرده است و امروز الگوی انقلاب اسلامی جهان شمولی شده که بسیاری از نظام های دنیا انقلاب را با عنوان یک الگو برای خود قرار داده اند. 
انصاری تصیح کرد: هدایت دینی به دست رهبری معتمد سپرده شده و این نظام مقدس با هدایت و رهبری ایشان و همت مردم، گردنه های پر پیچ و خم را طی کرده است. 
رئیس سازمان تعزیرات اظهار داشت: بسیج مولفه های مهمی را تبیین کرده‌ و هر روز بلوغ جدیدی در آن می بینیم و رسالت فعلی ما و شما اگر خودمان را در یک دایاه اداری بدانیم، این است که بتوانیم نظام اداری خودمان را تقویت کنیم و گستره خدمت به مردم را برای کسب رضایت بیشترشان افزایش دهیم.
وی افزود: بسیج همواره با روحیه از خودگذشتگی و ایثار کارساز بوده و اکنون نیز ما با تعامل خوبی که با بسیج اصناف داریم، تلاش می کنیم از همه ظرفیت ها برای خدمت به مردم استفاده کنیم.
محمدرضا صارمی فرمانده مرکز مقاومت بسیج قوه قضائیه در این نشست گفت: هفته بسیج در حقیقت فرصت قدردانی از زحمات بسیجیان است.
وی افزود: شرایط اقتصادی کشور و فشارهای استکبار جهانی بسیار سخت و طاقت فرسا است، هرچند که مشکلات اقتصادی نمی تواند مردم را شکست دهد.
صارمی تصریح کرد: باید با مردم صادق باشیم و شفاف سخن بگوییم و مطمئن باشیم که مردم برای حل مشکلات همراه هستند. 
وی با اشاره به اینکه بسیج همواره نقطه اتکا برای نظام بوده، گفت: امروز فهم صحیح و تحلیل درست کلید حل مسائل است و یکی از بزرگترین نعمت ها برای خدمت به مردم و حل مسائل، کمک نیروهای پاک خدوم و پاک دست در دستگاه های دولتی است.