پنجشنبه 21 آذر 1398
| |
تاریخ 1398/05/23         ساعت 16:17:40     گروه خبری اخبار تعزیرات

مدیرکل تعزیرات حکومتی شهر تهران از عدم اصلاح ایرادات قانون "مبارزه با قاچاق کالا و ارز" در مجلس انتقاد کرد و گفت: این اصلاح در دستور کار مجلس قرار گرفته بود اما به صورت غیرموجّه از دستور کار خارج شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی، محمدعلی اسفنانی مدیرکل تعزیرات حکومتی شهر تهران بیان داشت: ورود لوازم خانگی قاچاق به کشور منفعت بسیار زیادی برای قاچاقچیان دارد.
وی افزود: شرایط موجود و تحریم ها فضایی را ایجاد کرده که برندهای واقعی خارجی قادر به تأمین بازار خود نیستند ضمن اینکه تولیدکنندگان لوازم خانگی نیز موفق به برآورده کردن توقع جامعه از نظر کمی و کیفی نشده اند.
مدیرکل تعزیرات حکومتی شهر تهران با اشاره به گلایه سخنگوی تولیدکنندگان داخلی از بی توجهی به مشکلات آنها گفت: یکی از مهم ترین مشکلات تولیدکنندگان، تأمین نقدینگی است.
اسفنانی با انتقاد از نگاه های جزیره ای به این مسئله مطرح کرد: تأمین بازار و برآورده شدن توقعات جامعه برای رسیدن به کالای کیفی منوط به این است که پروژه و مجموعه از مواد اولیه گرفته تا تولید و جلوگیری از واردات کالاهای غیرکیفی به صورت کامل دیده شود.
مدیرکل تعزیرات حکومتی شهر تهران با تصریح بر تخلفات در داخل کشور بیان داشت: کالای تقلبی از خارج به راحتی وارد کشور و در تهران بسته بندی جدید و با برند اصلی عرضه می شود. باید با این تخلف برخورد شود که البته در حد توان برخورد خواهد شد.
اسفنانی از عدم اصلاح ایرادات قانون "مبارزه با قاچاق کالا و ارز" در مجلس انتقاد کرد و گفت: این اصلاح در دستور کار مجلس شورای اسلامی قرار گرفته بود اما به صورت غیرموجّه از دستور کار مجلس خارج شد.
نظرات کاربران
نظرشما
نام :
آدرس صندوق الکترونیکی :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :