شنبه 3 اسفند 1398
| |
تاریخ 1398/05/28         ساعت 09:39:27     گروه خبری اخبار تعزیرات

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس از جریمه ۴ میلیاردی یک کارگاه تولیدی به دلیل مخدوش کردن قیمت کنسرو ماهی به قصد گرانفروشی خبر داد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی، علی مبشری مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس گفت: با دریافت اطلاعات و اخباری در مورد عوض کردن قیمت های درج شده بر روی قوطی های کنسرو ماهی در یک کارگاه تولید مواد غذایی واقع در حومه شهر شیراز، گشت مشترک تعزیرات حکومتی فارس به همراه بازرسین سازمان صنعت، معدن و تجارت وارد عمل شدند.
وی افزود: با حضور سرزده اکیپ بازرسی در این کارگاه مشاهده شد که افراد سودجو با استفاده از ادوات خاص و به قصد گرانفروشی، قیمت های روی قوطی های کنسرو ماهی را پاک کرده و اقدام به درج قیمت جدید و عرضه در بازار عرضه می کنند.
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان فارس با اشاره به کشف بیش از 30 هزار کنسرو ماهی در این کارگاه، اضافه کرد: پرونده ای تحت عنوان گرانفروشی برای صاحب این واحد تولیدی تشکیل و برای رسیدگی به شعبه نهم تعزیرات حکومتی استان ارسال و نهایتا شعبه مذکور با توجه به محرز بودن تخلف، مدیرعامل این کارگاه تولیدی را به پرداخت جریمه 4 میلیارد ریالی در حق دولت محکوم کرد.
نظرات کاربران
نظرشما
نام :
آدرس صندوق الکترونیکی :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :