پنجشنبه 21 فروردین 1399
| |
تاریخ 1398/06/20         ساعت 13:21:30     گروه خبری اخبار تعزیرات

رئیس گشت تعزیرات حکومتی استان تهران درباره اقدامات انجام شده در ماه محرم توضیحاتی داد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی، حسین ایزدی رئیس گشت تعزیرات حکومتی شهر تهران درباره اقدامات گشت تعزیرات در سطح شهر تهران در ایام محرم و آغاز سال تحصیلی جدید، گفت: روزانه ۸ گشت سیار تعزیرات در سطح شهر تهران در حال انجام وظایف محوله خود و گشت زنی در بازار و واحد‌های صنفی هستند تا در صورت مشاهده تخلفات به پرونده‌ها رسیدگی کنند.
وی افزود: عمده موضوعات گشت‌های سیار بررسی بحث مواد مورد مصرفی در هیئات برای تهیه نذورات شهروندان به خصوص مرغ، گوشت قرمز و شکر بوده و از طرفی با نزدیک شدن به آغاز سال تحصیلی واحد‌های گشت تعزیرات به مراکز عرضه اقلام تحصیلی و نظارت بر آن‌ها اعزام شدند.
ایزدی از بازرسی گشت تعزیرات پایتخت از سه کارگاه لوازم یدکی در تهران خبر داد و گفت: پس از دریافت گزارشاتی مبنی بر برند زنی جعلی بر روی محصولات لوازم یدکی، پرونده‌ای تشکیل شد و در بازدید از سه کارگاه لوازم یدکی تقلبی موارد تخلفی برای کارشناسان گشت تعزیرات محرز و به پرونده متخلفان رسیدگی شد.
رئیس گشت تعزیرات حکومتی استان تهران اضافه کرد: متخلفان در این سه کارگاه با استفاده از دستگاه لیزر اقدام به برچسب زنی معتبر بر روی لوازم یدکی تقلبی می‌کردند.