دوشنبه 17 مرداد 1401
انگلیسی | نقشه سایت | جستجو
تاریخ 1400/09/09         ساعت 13:31:40     گروه خبری اخبار تعزیرات

مراسم معارفه سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از تخلفات با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع این سازمان و جمعی از مدیران ستادی برگزار شد.
تصویر

به گزارش اداره کل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی، علیرضا صادقی معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان تعزیرات حکومتی در مراسم معارفه سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از تخلفات این سازمان ضمن تبریک به اسفنانی گفت: دکتر اسفنانی از قضات برجسته هستند و امیدواریم از تجارب ارزشمندشان بهره مند شویم و برایشان در مسئولیت جدید آرزوی توفیق داریم.
محمدعلی اسفنانی سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع تخلفات سازمان تعزیرات حکومتی گفت: خداوند را شاکرم که مجددا توفیق شد که در خدمت عزیزان هستم و از اعتمادی که مجموعه سازمان تعزیرات و آقای اصانلو داشتند؛ قدردانی می کنم و امیدوارم شایسته این اعتماد باشم.
وی افزود: این معاونت بسیار پر کار است و توفیق دارم در خدمت همکاران زحمتکش این معاونت باشم و امیدوارم بتوانیم در سایه لطف امام زمان (عج) و رهبر معظم انقلاب و سایر دوستان بهره‌مند شویم و بتوانیم این باری که روی دوشمان گذاشته شده را به نحو شایسته به منزل مقصود برسانیم.
در پایان این مراسم، حکم مسئولیت اسفنانی به وی ابلاغ شد.