دوشنبه 17 مرداد 1401
انگلیسی | نقشه سایت | جستجو
تاریخ 1400/09/11         ساعت 19:23:02     گروه خبری اخبار تعزیرات

آئین تکریم نجف زاده مدیرکل پیشین تعزیرات حکومتی استان گلستان و معارفه تقی حسام به عنوان سرپرست این اداره کل با حضور سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع تخلفات سازمان تعزیرات حکومتی برگزار شد.
تصویر

به گزارش اداره کل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی، محمدعلی اسفنانی سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع تخلفات سازمان تعزیرات حکومتی در آئین تکریم و معارفه مدیرکل تعزیرات گلستان با اشاره به اهمیت تشکیل این سازمان، گفت: گستره کاری سازمان تعزیرات بسیار وسیع است و همکاران من در سازمان ایثارگرانه در حال خدمت هستند.
وی در ادامه ضمن قدردانی از خدمات نجف زاده، از رویکرد تحولی این سازمان و استفاده حداکثری از ظرفیت‌ها سخن گفت و برای حسام در مسئولیت جدیدش آرزوی موفقیت کرد.
در ادامه حیدر آسیابی رئیس کل دادگستری گلستان ضمن قدردانی از زحمات نجف زاده، مسئولیت حسام را تبریک گفت و اظهار داشت: اینجانب آمادگی کامل مجموعه قضایی استان را برای کمک به دوستان تعزیرات اعلام می‌کنم و با توجه به‌ اثر گداری این استان در خصوص مایحتاج پروتینی، امیدوارم با کمک دادستان استان بتوانیم نقش بسزایی در کنترل قیمت آن در کشور داشته باشیم.
در این جلسه همچنین نجف زاده به بیان گزارش اقدامات خود پرداخت و حسام نیز از برنامه‌های آتی خود سخن گفت و در پایان این مراسم لوح تقدیر «حسین نجف زاده» اهدا و حکم مسئولیت «تقی حسام» به عنوان سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی استان گلستان به وی ابلاغ شد.
گفتنی است، در این مراسم جمعی از مدیران شورای قضایی و مسئولان استان گلستان از جمله سیدعلی مهاجر معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان و همچنین رضا طاهری مدیرکل حوزه ریاست و هماهنگی امور استان‌ها، محسن عسکری مدیرکل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات نیز حضور داشتند.
لازم به ذکر است، نجف زاده به عنوان مدیرکل تعزیرات حکومتی استان آذربایجان غربی منصوب شده است.