دوشنبه 17 مرداد 1401
انگلیسی | نقشه سایت | جستجو
تاریخ 1400/09/14         ساعت 11:06:57     گروه خبری اخبار تعزیرات

نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی در دیدار سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع تخلفات سازمان تعزیرات حکومتی و مدیرکل حوزه ریاست و هماهنگی امور استان‌ها این سازمان گفت: با توجه به مشکلات موجود، باید با مردم صادق بود و با مردم طرح موضوع کرد تا مردم در جریان مشکلات قرار بگیرند.
تصویر

به گزارش اداره کل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی، محمدعلی اسفنانی سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع تخلفات سازمان تعزیرات حکومتی به همراه رضا طاهری مدیرکل حوزه ریاست و هماهنگی امور استان‌ها این سازمان به منظور شرکت در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل تعزیرات حکومتی استان آذربایجان غربی به این استان سفر کرد.
اسفنانی و هیات همراه در بدو ورود به این استان با آیت ا... سیدمهدی قریشی نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه دیدار کرد.
آیت ا... قریشی در این دیدار به مشکلات مردم در حوزه معیشتی اشاره و عنوان کرد که با توجه به مشکلات موجود، باید با مردم صادق بود و با مردم طرح موضوع کرد تا مردم در جریان مشکلات قرار بگیرند.
گفتنی است، در این دیدار محسن عسکری مدیرکل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات، نجف زاده مدیرکل جدید تعزیرات حکومتی استان آذربایجان غربی و اقوامی مدیرکل پیشین این اداره کل حضور داشتند.