شنبه 3 اسفند 1398
| |
تاریخ 1398/04/29         ساعت 14:39:00     گروه خبری تعزیرات

وزیر دادگستری در پیامی شهادت سردار ابوالفضل سرابیان را عامل استمرار حرکت عزتمندانه انقلاب و ثبات و امنیت کشور اعلام کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی، متن پیام سیدعلیرضا آوایی وزیر دادگستری برای شهادت سردار ابوالفضل سرابیان به شرح ذیل است:

 

وَلا تَحسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلوا فی سَبیلِ اللَّهِ أَمواتًا بَل أَحیاءٌ عِندَ رَبِّهِم یُرزَقونَ. (سوره مبارکه آل عمران آیه ۱۶۹)

 

 

شهادت هنر مردان خدا است و چه نیکو که این هنر در راه دفاع از کیان اسلام به کار گرفته شود. شهیدان مدافع حرم، مردان راستینی هستند که با شجاعت و غیرت ، جان خویش را در راه دفاع از اسلام و دستاوردهای انقلاب اسلامی خالصانه نثار کردند و در مقابل دشمنان ایستادند و با شهادت مظلومانه خود و خون پاکشان درخت تنومند اسلام را در منطقه بارور نمودند.

همکار گرامی جناب آقای محمدحسن سرابیان

مدیرکل محترم مدیریت عملکرد و سلامت اداری سازمان تعزیرات حکومتی

خبر شهادت سردار ابوالفضل سرابیان فرزندی دیگر از تبار عاشورائیان، دردی آمیخته با غرور و افتخار را در دلهایمان گذاشت؛ شهادتی که عامل استمرار حرکت عزتمندانه انقلاب و ثبات و امنیت کشور شد.

اینجانب، با تبریک و تسلیت عروج عاشقانه این شهید والامقام به محضر امام عصر (عج) و نائب برحقش مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)، همه ملت ایران، مردم شهیدپرور استان کرمانشاه به ویژه خانواده ایشان، از خداوند عاجزانه مسألت می‌کنم تا نتیجه این دلاور‌مردی‌ها و رشادت‌ها را پیوند انقلاب اسلامی به انقلاب حضرت مهدی (عج) قرار دهد.

نظرات کاربران
نظرشما
نام :
آدرس صندوق الکترونیکی :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :