شنبه 2 مرداد 1400
انگلیسی | نقشه سایت | جستجو
وزارت دادگستری سازمان تعزیرات حکومتی
سال جهش تولید
تاریخ 1398/05/26         ساعت 12:28:59     گروه خبری تعزیرات

معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در پیامی ارتحال عالم ربانی حجت ‌الاسلام و المسلمین سید آمیر احمد تقوی (رضوان‌الله علیه) را تسلیت گفت.
تصویر
به گزارش اداره کل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی، متن پیام جمال انصاری معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی برای ارتحال حجت ‌الاسلام و المسلمین سید آمیر احمد تقوی (رضوان‌الله علیه) به شرح ذیل است:
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
"العلماءُ باقونَ ما بقی الدَهْر"
ارتحال جانسوز عالم ربانی و سیدی پاک از تبار فاطمه الزهرا (س) حجت ‌الاسلام و المسلمین سید آمیر احمد تقوی (رضوان‌الله علیه) که طی عمر پربرکت خود منشأ برکات و خدمات فراوان بودند؛ موجب تأثر و تأسف فراوان شد.
بی‌شک فقدان این روحانی برجسته و پدر معنوی کهگیلویه و بویراحمد مصیبتی اندوه بار و ثلمه‌ای بزرگ و ضایعه‌ای جان‌کاه است.
اینجانب ارتحال ملکوتی آن عالم عامل و پارسا را به محضر مبارک امام عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف)، مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، عموم مردم متدین و انقلابی استان کهگیلویه و بویراحمد، حوزه‌های علمیه، شاگردان، ارادتمندان و همه وابستگان بالاخص به فرزندان مکرم ایشان تسلیت عرض کرده و رحمت و مغفرت الهی و علو درجات ایشان و حشر با اولیاء الله و اجداد طاهرینشان را از خداوند متعال مسألت می‌کنم.
امید که به پاداش لحظه لحظه خیرخواهی‌ها و بزرگ منشی های آن مرد بزرگ از دریچه لطف حضرت حق، انوار شکیبایی و رحمت و نیک روزی بر زندگیتان سایه‌گستر باشد.