شنبه 2 مرداد 1400
انگلیسی | نقشه سایت | جستجو
وزارت دادگستری سازمان تعزیرات حکومتی
سال جهش تولید
تاریخ 1398/06/04         ساعت 16:17:29     گروه خبری تعزیرات

رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در پیامی به مناسبت هفته دولت، یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر را گرامی داشت.
تصویر
به گزارش اداره کل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی، متن پیام جمال انصاری معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی به شرح ذیل است:
هفته اول شهریور ماه، که با نام و یاد شهیدان والا مقام"رجایی" و "باهنر" مزین و هفته دولت نامگذاری شده فرصتی برای سرمشق قراردادن راه، روش و منش این عزیزان در زمینه خدمت رسانی بی منت و خالصانه به مردم است؛ هفته دولت، هفته سپاس و قدردانى از دولتى است که هدفش اجراى حدود الهى و احکام آسمانى اسلام و ایجاد جامعه اى سرشار از عدالت، نظم و امنیت است.
این هفته مجالی است تا ابعاد زندگی این شهدای عزیز برای مردم بیشتر معرفی و از خدمات آنان تجلیل به عمل آید. بی شک ترسیم نمایی دقیق از زندگی و دولت شهیدان رجایی و باهنر، می تواند الگوی خدمتگزاران مردم باشد تا در زندگی فردی و سیاسی خود به آنان، تأسی نمایند.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت، به ویژه شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت را به ریاست محترم جمهور، هیات دولت و تمامی مدیران و کارمندان پرتلاش و فعال که دل در گرو خدمت به انقلاب اسلامی ایران قرارداده‌اند، تبریک عرض می‌نمایم و توفیق روزافزون این بزرگواران را در سایه توجهات حضرت‌ولی‌عصر (عج) و تحت زعامت رهبر معظم انقلاب اسلامی از درگاه ایزدمنان مسئلت می نماید.