چهارشنبه 14 خرداد 1399
| |
تاریخ 1398/12/28         ساعت 08:29:11     گروه خبری تعزیرات

رئیس سازمان تعزیرات حکومتی با تبریک عید نوروز به ملت شریف ایران و کارکنان این سازمان برای آنان سالی سرشار از برکت و معنویت خواستار شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی، جمال انصاری معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی با صدور پیامی عید نوروز را به ملت شریف ایران و کارکنان این سازمان تبریک گفت.
در متن پیام رئیس سازمان تعزیات حکومتی آمده است:


قُلْ سِیرُوا فِی الْأَرْضِ فَانْظُرُوا کَیْفَ بَدَأَ الْخَلْقَ ثُمَّ اللَّهُ یُنْشِئُ النَّشْأَةَ الْآخِرَةَ إِنَّ اللَّهَ عَلَى کُلِّ شَیْءٍ قَدِیرٌ. (سوره عنکبوت آیه 20)
بگو که در زمین سیر کنید و ببینید که خدا چگونه خلق را ایجاد کرده (تا از مشاهده اسرار خلقت نخست بر شما به خوبی روشن شود که) سپس خدا نشأه آخرت را ایجاد خواهد کرد، همانا خدا بر هر چیز تواناست.
بهار ثانیه به ثانیه نزدیک تر می شود تا دگر بار از عطر لبخند و سبزه های امید لبریزمان کند و بار دیگر آیتی باشد از قدرت بی حد و مرز یگانه خالق هستی که زنده می کند و می میراند.
در این بهار طبیعت، متحد و همدل به احترام تمامی کسانی که به دور از خانه و خانواده برای مقابله با بیماری کرونا در سنگر خدمتی هستند؛ شادی آمدن بهار را در خانه گرم و پر از عشق در کنار خانواده هایمان و در حریم امن خانه جشن می گیریم.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره تمامی شهیدان به ویژه سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و عزیزان سفر کرده در سال 98، فرارسیدن بهار طبیعت را خدمت یکایک هموطنان و همکاران عزیز در سراسر کشور تبریک عرض نموده و عاجزانه تقاضا دارم با رعایت نکات بهداشتی و پرهیز از رفت و آمدهای غیرضروری، حافظ و نگهدار جانهایتان که ودیعه ای الهی است، باشید و از تمامی کسبه و اصناف درخواست دارم که با رعایت قانون و انصاف همواره در کسب خود، خدای را در نظر آورند.
با آرزوی ظهور امام عصر (عج) و طول عمر با عزت برای مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، سالی سرشار از خیر، برکت و شادی برای یکایک ملت عزیز ایران اسلامی را در سایه نام نامی الله خواهانم.
جمال انصاری
معاون وزیر و رئیس سازمان