سه شنبه 11 آذر 1399
انگلیسی | نقشه سایت | جستجو
وزارت دادگستری سازمان تعزیرات حکومتی
سال جهش تولید
تاریخ 1399/08/11         ساعت 12:56:43     گروه خبری تعزیرات

رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در مراسم بیست و ششمین سالروز تأسیس این سازمان با تاکید بر ضرورت تکریم ارباب رجوع، گفت: پاسخگویی سهل همراه با تکریم جز اصول اولیه نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
تصویر

به گزارش اداره کل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی، جمال انصاری معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در مراسم بیست و ششمین سالروز تأسیس این سازمان گفت: مناسبت‌های بسیار میمون و مبارکی را پیش رو داریم، از جمله ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) و همین طور نشست ما به مناسبت بیست و ششمین سالروز تأسیس سازمان تعزیرات حکومتی تشکیل شده و از همین جا این مناسبت‌ها را به همکارانم در سراسر کشور تبریک و به همه خدا قوت عرض می‌کنم.
وی افزود: بعد از شکل گیری سازمان، ما و تمام دستگاه‌های حاکمیتی نخستین باری است که شرایط فعلی جامعه را به دلیل عناد دشمنان و سایر مسائل می‌بینیم و بیش از گذشته به همت، غیرت، ایثار و تلاش همکاران نیازمندیم و این تنها راه پیروزی بر مشکلات فعلی است و تلاش سازمان در سال جاری درخور و شایسته بوده و اگرچه نتایج حاصله مطابق توقع و شرایط اقتضایی فعلی نبوده اما تلاش در حد توان صورت گرفته است و مأموریت ما همچنان باقی است.
انصاری اظهار داشت: مدیریت یک امانت است و باید ببینیم که چقدر ما امانت دار این موهبت هستیم؟، خواهشم از همه شما این است که واقعاً آنچه می‌توانیم با صعه صدر، تلاش و از خودگذشتگی برای ارتقای سطح خدمت به مردم انجام دهیم را دریغ نکنیم.
وی با بیان اینکه امروز مطالبات جدید نیاز به اقدام و برنامه ریزی جدید دارد، تصریح کرد: انتظارم این است که با تمام کمبودها و فقدان‌هایی که داریم این فرصت را به عنوان یک فرصت خدمت مغتنم و استثنایی بدانید و از تمام ظرفیت‌ها استفاده کنید و اگرچه بخشی از مطالبات و انتظارات مردم در حیطه وظایف سازمانی ما نیست اما مطالبه گری ایجاب می‌کند که برای خدمت به مردم اقدام کنیم.
رئیس سازمان تعزیرات حکومتی گفت: تاکنون با تمام عناد دشمنان، دسیسه‌ها و مشقت‌ها با توکل به خداوند پیش رفته‌ایم و اکنون نیازمند این هستیم که با توکل به خداوند، یک سری اقدامات برای چابک سازی و ارائه خدمات به مراجعین و تعاملات انجام بدهیم و بخشی از راه برون رفت ما از مشکلات تعاملات سازنده است.
معاون وزیر دادگستری ضمن ابلاغ سلام و تبریک وزیر دادگستری به مدعوین این مراسم، افزود: بیست و ششمین سالگرد سازمان، معنایش این است که بیش از دو دهه و نیم را گذراندیم و کمی زمان مانده برای خدمت و شاید نیاز مردمی و فرصت برای خدمت دیگر اینگونه ایجاد نشود که این موضوع همواره مورد تاکید مقام عالی وزارت است.
وی در مورد برنامه ها و سیاست های سازمانی، گفت: تاکید بر خدمت صادقانه به مردم باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد چرا که مردم مستقیم و غیرمستقیم با ما ارتباط دارند و با توجه به شرایط اقتصادی، مردم انتظار بیشتری از ما دارند.
وی افزود: نکته دوم پاسخگویی با حفظ احترام است و پاسخگویی سهل همراه با تکریم جز اصول اولیه نظام مقدس جمهوری اسلامی است و همه باید در رعایت این نکته بکوشند و سومین مورد که در منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مورد تاکید است، موضوع جهش تولید است که سال 99 نیز با همین عنوان نامگذاری شده و باید مراقب باشیم زیرا سازمان در جهش تولید یا تخریب تولید به طور مستقیم تأثیر دارد و بی احتیاطی یا سرسختی ما ممکن است جلوی ادامه فعالیت شرکت و کارخانه را بگیرد و باعث تعطیلی آن شود.
رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در پایان بر ضرورت برگزاری هدفمند گشت‌های مشترک و مراجعه گشت‌ها بر مراکز تولیدی و توزیعی که اثرگذاری بیشتری بر معیشت مردم دارد، تاکید کرد.
گفتنی است، مراسم بیست و ششمین سالروز تأسیس سازمان تعزیرات به‌صورت ویدئو کنفرانس زنده با مدیران استانی و با حضور معاونین و مدیران ستادی در سالن اجتماعات این سازمان برگزار شد.