دوشنبه 17 مرداد 1401
انگلیسی | نقشه سایت | جستجو
تاریخ 1400/04/22         ساعت 08:26:39     گروه خبری تعزیرات

حجت الاسلام و المسلمین رئیسی در دیدار وزیر دادگستری گفت: سازمان تعزیرات باید با همکاری سازمان‌های نظارتی در زمینه مقابله با گران‌فروشی و قاچاق کالا نقش موثرتری ایفا کند.
تصویر

به گزارش اداره کل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، سیدعلیرضا آوایی وزیر دادگستری پیش از ظهر دوشنبه (21 تیرماه سال 1400) با حضور در دفتر رئیس جمهور منتخب، با حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید ابراهیم رئیسی دیدار و گفتگو کرد.
آوایی در این دیدار با تبریک انتخاب آقای رئیسی از سوی مردم و آرزوی موفقیت برای وی و دولت آینده، گزارشی از آخرین وضعیت برنامه‌ها و اقدامات وزارتخانه تحت مدیریت خود ارائه کرد.
حجت الاسلام و المسلمین رئیسی نیز در این دیدار ضمن تشکر از تبریک وزیر دادگستری و گزارش وی، به ضرورت تنظیم بازار و برقراری ثبات و آرامش در معیشت و سفره مردم و نقش سازمان تعزیرات در این زمینه اشاره کرد و گفت: این سازمان باید با همکاری سازمان‌های نظارتی در زمینه مقابله با گران‌فروشی و قاچاق کالا نقش موثرتری ایفا کند.
رئیس جمهور منتخب افزود: باید ضمن آسیب‌شناسی اقدامات و وضعیت فعلی سازمان تعزیرات، طرح تحولی برای این سازمان تدوین شود تا ساختار، جایگاه و فرآیند‌های آن اصلاح شده و بهبود یابند.
دکتر رئیسی در بخش دیگری از سخنانش تعدد و تنوع شورا‌های عالی، کنوانسیون‌ها و مجامعی را که وزرا عضو آن‌ها هستند، مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: باید ساز و کاری اندیشیده شود تا این مشکل نظام اداری در راستای تسهیل فعالیت‌ها و اقدامات هر وزارتخانه اصلاح شود.
رئیس جمهور منتخب اضافه کرد: این ساز و کار همچنین باید باعث کاهش تعداد جلساتی شود که وزرا بخش قابل توجهی از وقت روزانه خود را به حضور در آن‌ها اختصاص می‌دهند.