دوشنبه 17 مرداد 1401
انگلیسی | نقشه سایت | جستجو
تاریخ 1400/08/29         ساعت 12:00:45     گروه خبری تعزیرات

معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در آئین تکریم و معارفه مدیرکل تعزیرات حکومتی تهران گفت: در حوزه گشت و نظارت بر بازار و تنظیم گری، انتظار مردم این است که بر مبنای ماده ۱۹ از اختیار قانونی استفاده کنیم و به مرور در مجلس و دولت سعی داریم اختیارات و وظایف را افزایش بدهیم که اگر موفق شویم، اختیارات تعزیرات همچون اوایل انقلاب می‌شود.
تصویر

به گزارش اداره کل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی، احمد اصانلو در آئین تکریم و معارفه مدیرکل تعزیرات حکومتی تهران، ضمن تبریک هفته بسیج گفت: دولت جدید سه ویژگی دارد، مردمی بودن، جهادی بودن و تحول‌گرا بودن که این ویژگی‌ها را یک بسیجی نیز دارد و مطابق فرمایشات رهبر معظم انقلاب، هر کسی این ویژگی‌ها را داشته باشید یک بسیجی است و ما اگر بخواهیم به مردم خدمت کنیم باید این ویژگی‌ها را کسب کنیم.
معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی افزود: خدمتگزاران در نظام جمهوری اسلامی باید نگرششان الهی و انقلابی باشد و نباید اجازه دهند که کار برایشان تبدیل به کلیشه و روزمرگی شود چراکه ما اعتقاد داریم ذره ذره اعمال و رفتار ما در آن دنیا تأثیر دارد.
اصانلو ضمن قدردانی از زحمات ۴ ساله اسفنانی، گفت: جا به جایی در استان تهران به معنای ضعف و کم‌کاری نیست و ایده من این است مدیران ما همین که جا به جایی صورت بگیرد، انگیزه جدیدی ایجاد می‌شود.
وی در ادامه با آرزوی موفقیت برای آقایی، اظهار داشت: آقای آقایی با توجه به تجربه کار اجرایی در استان اصفهان و اشرافی که بر حوزه گشت مشترک دارند، در این جایگاه خدمت خواهند کرد و به خودشان نیز گفته‌ام که سه سیاست اساسی نظارت بر شعب به خصوص اجرای احکام، سلامت کارکنان و تقویت گشت‌های مشترک را سرلوحه کارشان قرار دهند.
رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در پایان با بیان این مطلب که تعامل با سایر دستگاه‌ها به خوبی در حال انجام است، گفت: در حوزه گشت و نظارت بر بازار و تنظیم گری، انتظار مردم این است که بر مبنای ماده ۱۹ از اختیار قانونی استفاده کنیم و به مرور در مجلس و دولت سعی داریم اختیار و وظایف را افزایش بدهیم که اگر موفق شویم، اختیارات تعزیرات همچون اوایل انقلاب می‌شود و اگر هم موفق نشویم به مردم اطلاع‌رسانی می‌کنیم که اختیارات ما در این حد است اما در شرایط فعلی رویکرد بر تقویت گشت‌ها به ویژه در مراکز تولیدی و توزیعی است.
در پایان با اهدای لوح ضمن قدردانی از زحمات محمدعلی اسفنانی، حکم انتصاب فرزاد آقایی به عنوان مدیرکل تعزیرات حکومتی تهران توسط ریاست سازمان ابلاغ شد.
گفتنی است، در این مراسم علیرضا صادقی معاون توسعه مدیریت و منابع، جمعی از مدیران ستادی و همکاران تهران نیز حضور داشتند.