یکشنبه 3 مهر 1401
انگلیسی | نقشه سایت | جستجو
تاریخ 1401/05/20         ساعت 14:27:20     گروه خبری تعزیرات

رئیس سازمان تعزیرات حکومتی با صدور پیامی به مناسبت روز حمایت از صنایع کوچک، تعزیرات حکومتی را حامی صنایع منصف عنوان کرد.
تصویر
به گزارش اداره کل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی، متن پیام احمد اصانلو معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی به مناسبت روز حمایت از صنایع کوچک به شرح ذیل است: 
صنایع کوچک با تأثیرگذاری بزرگ در اقتصاد و اشتغال‌زایی، ارزش و جایگاه‌اش بر کسی پوشیده نیست؛ صاحبان صنایع کوچک با سرمایه اندک، جهادگرانه در راه تولید و اشتغال ایستاده‌اند.
مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در اهمیت این بخش از صنعت می‌فرمایند: «آن چیزی که در متن جامعه اشتغال ایجاد می‌کند، تحرک ایجاد می‌کند و طبقات پایین را بهره‌مند می‌کند، همین صنایع کوچک و متوسط است.»
حال نامگذاری 21 مردادماه به روز حمایت از صنایع کوچک، فرصتی است برای ارج نهادن و اتحاد صاحبان و فعالان این عرصه که به عنوان چرخ محرک صنایع بزرگ قدم بر می‌دارند.
سازمان تعزیرات حکومتی با محوریت حمایت از تولید‌کنندگان و صاحبان صنایع منصف، یار و یاور صنایعی است که در جهت حمایت از مردم، بازار و توسعه صادراتی برای پویایی و امید آفرینی آحاد مردم تلاش می‌کنند.
اینجانب فرا رسیدن روز صنایع کوچک را به همه کارآفرینان، صنعتگران، تولیدکنندگان و فعالان این بخش مهم صنعت کشور تبریک عرض می‌نمایم.