یکشنبه 3 مهر 1401
انگلیسی | نقشه سایت | جستجو
تاریخ 1401/06/14         ساعت 10:52:40     گروه خبری تعزیرات

در نشستی تعامل بیشتر سازمان هواپیمایی کشوری و تعزیرات حکومتی برای ایجاد آرامش در سفر زیارتی اربعین مورد تاکید روسای این دو سازمان قرار گرفت.
تصویر

به گزارش اداره کل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی، احمد اصانلو در این نشست ضمن استقبال از ایجاد ترمینال سلام برای انجام سفرهای زیارتی عتبات عالیات، گفت: سازمان تعزیرات حکومتی در برخورد با تخلفات قاطعانه عمل می‌کند و آمادگی برخورد با متخلفان را دارد و حتی با مصوبه اخیر سران قوا، امکان پلمپ آژانس‌های هواپیمایی متخلف نیز فراهم شده است.
رئیس سازمان تعزیرات حکومتی با هشدار به متخلفان، افزود: هدف همه ما خدمت‌رسانی به مردم و ایجاد شرایطی درشان مردم ایران اسلامی به‌خصوص در سفرهای زیارتی است و امیدواریم اقدامات انجام‌شده دائمی باشد.
محمد محمدی بخش معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواپیمایی کشوری هم در این جلسه ضمن تبیین محدودیت‌های موجود، گفت: از ابتدای ماه محرم تاکنون تعداد پروازهای عراق از 100 پرواز به 150 رسیده و در حال حاضر مشکلی از نظر هواپیما و ترمینال برای پروازهای اربعین نداریم و در تلاشیم محدودیت‌ها ورود به فرودگاه نجف را نیز به حداقل برسانیم.