دوشنبه 17 مرداد 1401
انگلیسی | نقشه سایت | جستجو
تاریخ 1401/05/13         ساعت 17:30:51     گروه خبری تعزیرات

رئیس سازمان تعزیرات حکومتی با بیان این مطلب که ایجاد تغییرات در حوزه معیشتی کارکنان زمان‌بر است، گفت: ما پیگیری‌های لازم را با جدیت انجام می‌دهیم تا حقی از همکاران ضایع نشود.
تصویر

به گزارش اداره کل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی، احمد اصانلو در دیدار با کارکنان تعزیرات قزوین، افزود: فشار کار همکاران با توجه به کمبود بودجه و نیروی انسانی و افزایش انتظارات مردم، بالا رفته و از همه همکاران برای تلاش و همراهی در خدمت به مردم با وجود مشکلات معیشتی و خلأهای موجود تجهیزات و امکانات قدردانی می‌کنیم.
رئیس سازمان تعزیرات یکی از دغدغه‌های خود را حل مسائل همکاران عنوان کرد و اظهار داشت: گلایه‌های همکاران در مورد پایین بودن حقوق کارکنان سازمان را قبول دارم و حقوق کارکنان تعزیرات در بخش قضایی و اداری با حجم فعالیت و زحمتی که می‌کشند، متناسب نیست.
وی افزود: جلساتی در مورد افزایش بودجه و مشکلات معیشتی همکاران با سازمان برنامه و بودجه داشتیم و نیازمند تعامل و همکاری بیشتر برای حل این مشکلات هستیم.
به گفته اصانلو، رسالت تعزیرات در معرفی این سازمان به مسئولان انجام شده و همه اذعان دارند که تعزیرات حکومتی یک سازمان اثربخش در حوزه پیشگیری و برخورد با تخلفات است و باید این سازمان از نظر قوانین، منابع انسانی و بودجه تقویت شود.
رئیس سازمان تعزیرات با اشاره به اینکه مشکلات معیشتی و بودجه در سازمان احصا شده و بهبود شرایط از اولویت‌های کار مدیران سازمان است، یادآور شد: پیگیری مسائل همکاران و ارتقای معیشت آنان وظیفه و تکلیف شرعی من به عنوان مدیر است.
در این دیدار، علیرضا حسن‌پور گزارشی از عملکرد این اداره کل ارائه و همکاران تعزیرات مشکلات خود را شامل کمبود منابع انسانی، بودجه و تجهیزات و وضعیت نامناسب ساختمان‌های تعزیرات در حضور علیرضا صادقی معاون توسعه مدیریت و منابع، رضا طاهری مدیرکل حوزه ریاست و امور استان‌ها، مهدی بهرامیان مدیرکل امور مجلس و شهرام محسنی مدیرکل روابط عمومی و تشریفات مطرح کردند.